treść
author
PROFIL BLOGERA
Redakcja
- Blog Redakcji- artykuły, komentarze, wywiady i przedruki.
444 postów | 863 komentarzy | 406957 odsłon | Tekst miesiąca: 12
3 0
Pokaż wszystkie artykuły blogera
DODANE PUNKTY WIDZENIA
KOMENTARZE BLOGERA
co to ma wspólnego z wypowiedzią Kaczyńskiego? Czy Pani naprawdę oczekuje po tych mistrzostwach skoku cywilizacyjnego? Czy naprawdę Pani uważa, że nie dokłada Pani do tej imprezy? Jak Pani widzi utrzymanie tych wszystkich stadionów?

Euro w Polsce było potrzebne, ale nie na zasadzie zastaw się a postawa się. I nie na zasadzie wielu niejasności i afer np. dopłacanie w kółko do najdroższego stadionu na świecie- Stadionu Narodowego.

Kaczyński nie jest takim pesymistą i marudnikiem jak się wszystkim wydaje:

To jest info ze strony PiS:
„W związku z Euro miał być skok cywilizacyjny. Na to liczyliśmy. Skończyło się kompletną klęską” - powiedział w piątek na konferencji Jarosław Kaczyński, oceniając skalę zrealizowanych inwestycji drogowych.

Prezes PiS, pytany czy zgodzi się z oceną, że Euro to sukces i skok cywilizacyjny podkreślił, że bardzo się cieszy z faktu, że Euro odbyło się z Polsce. „Z polskiego punktu widzenia trzeba już mówić w czasie przeszłym. To był nasz pomysł i myśmy to forsowali. To, że się odbyło, to jest dobre” - ocenił.

Dodał, że Euro miało przynieść skok cywilizacyjny, a „skończyło się kompletną klęską”.

Jarosław Kaczyński przypomniał, że we wrześniu 2007 roku rząd PiS miał plan zbudowania 3200 km dróg szybkiego ruchu i autostrad przed Euro, a PO najpierw zwiększyła ten plan do 4 tys. km, a „po pół roku nastąpił przypływ wstrzemięźliwości - ogłoszenie planu na 3 tys. km”. „Przełom 2010/11 to dalszy wzrost wstrzemięźliwości - 1700 km. Wykonanie - licząc odcinki tymczasowo oddane - 600 km. Trudno powiedzieć, że jest to coś innego jak kompletna, kompromitująca klęska” - podkreślił lider PiS.

Jak zaznaczył Euro trzeba podsumować od strony ekonomicznej i sprawdzić ilu turystów przyjechało do Polski podczas turnieju. „Liczono na 800 tys., było znacznie mniej. To też trzeba wziąć pod uwagę w ostatecznej ocenie” - zauważył.

Dodał, że na temat organizacji zawodów można powiedzieć, że „było w porządku”, a incydenty miały miejsce jedynie w dniu meczu Polska-Rosja.

„Z samego faktu, że to się w Polsce odbyło, bardzo się cieszę. Chyba trener Andrzej Strejlau powiedział, że to jest największe wydarzenie tego typu od Festiwalu Młodzieży w 1955 roku. Pamiętam ten festiwal. Specjalnie nawet przyjechałem z wakacji (...) Rzeczywiście przez ten czas takiej wielkiej imprezy nie było” - powiedział Jarosław Kaczyński. (...)

Wypisując te wszystkie rzeczy o tym co powiedział Platini w kontekście tej dyskusji sugeruje Pani że Kaczyński marudzi na wszystko i na wszystkich, że Euro było do bani, że były zamachy, że ludzie byli niezadowoleni. A Kaczorek mówił o czymś zupełnie innym i proszę zwrócić uwagę, jak ważne to są sprawy.
Redakcja 2012-06-30 22:12:57
ULUBIENI AUTORZY
Anna Zofia
postów: 10
skomentował: 6
Dziadek Wojtek
postów: 16
skomentował: 2
Moherowy
postów: 0
skomentował: 60
NAJNOWSZE POSTY BLOGERA
Wstyd mi za Polaków którzy się wstydzą

Wstyd mi za Polaków którzy się wstydzą za wygwizdanie Mameda.
Redakcja 2017-05-29 11:38:42
Komorowski 39%, Duda 27% - co to jest?

To są Drodzy Państwo sondaże Millward Brown przed I turą wyborów prezydenckich w 2015r.
Redakcja 2017-04-27 22:36:16
Gowin coraz bardziej podskakuje, bo widzi słabość PiS-u

Jarosław Gowin po raz kolejny twardo i bezkompromisowo wypowiedział się o działaniach PiS-u w sprawie projektu o sieci szpitali. Tak samo wypowiadał się o kadencyjności w samorządach i jednolitym podatku (ten ostatni pomysł PiS-u był jednak wyjątkowo głupi).
Redakcja 2017-02-23 11:05:34
NAJPOPULARNIEJSZE POSTY
Polskie niewolnictwo pracy

Świadectwa polskich pracowników z woj. mazowieckiego
Redakcja 2013-08-17 22:11:05
TVP „Bez wstydu”

Coraz głośniej mówi się i coraz więcej pisze w wielu mediach o degeneracyjnej działalności TVP. Ta telewizja już dawno przestała być publiczną, ale to co się teraz dzieje, to łamanie wszelkich standardów etycznych.
Redakcja 2012-07-24 00:15:46
Publikujemy zdjęcie prowokatora z Marszu Obudź się....

Publikujemy zdjęcie prowokatora z Marszu Obudź się Polsko
Redakcja 2012-10-06 00:58:26
POLECANE STRONY
DODAJ KOMENTARZ DO BLOGERA
zygmuntbialas
Dziękuję za decyzję, która dotyczy mojego pisania w portalu obiektywnie.com.pl. W najbliższym czasie przyjdą internauci, by podyskutować. Będą powoływali się na ZYGMUNT BIAŁAS. Proszę o ich przyjęcie. To są ludzie sprawdzeni.

Pozdrawiam.
Zygmunt Białas
Redakcja
Pozdrawiam Pana Zygmunta
zygmuntbialas
Gratuluję, Panie Adrianie! Widzę, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Tylko zaprzyjaźnieni blogerzy zwlekają z zalogowaniem.
Myślę, że powinien Pan teraz zwrócić większą uwagę na sprawy dyskusji. Trzeba byłoby zachęcić sporo osób, które nie piszą notek lub piszą mało, a lubią dyskutować. Świetni i pewni są np.: w S24 - JS24 (kobieta), Flankowy, Władca kiru. Są też mądre takie osoby w NP i NE.
Pozdrawiam.
Zygmunt Białas
zygmuntbialas
Szanowny Panie Adrianie,
przyszedł u mnie taki moment, że zainteresowałem się teorią FYM-a. Nie należę do tej grupy, ale uznałem, że trzeba pytać. Spotkało mnie w S24 i NP około 1000 (słownie: tysiąc) bluzgów. Zostałem też wykluczony z NP. Po co piszę do Pana? - Otóż, będę dalej dość sporo pisał o FYM-ie po polsku i niemiecku. Może to być Panu nie na rękę. Proszę odpisać. Brak odpowiedzi uznam, że to ja o tym decyduję.

Pozdrawiam.
Zygmunt Białas
Anna Zofia
Dziękuję. Pozdrawiam.

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło