treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 414786 odsłon
KTO ZA TYM STOI?
1 0
Dodany: 2016-03-27 09:12

Biuletyn 026/16.

Motto:

„Najwięcej rozumu trzeba wtedy, gdy ma się do czynienia z głupcami.”

Witam.

W roku 2004 Polska wstąpiła do Unii Europejskiej, a kaprys historii (?) sprawił, że premierem był wówczas Leszek Miller, a prezydentem Aleksander Kwaśniewski, czyli dwie sztandarowe postacie „polskiej komuny” z rodowodem z jądra PZPR, a chichot historii na pewno towarzyszył temu, że stało się to 1 maja, w PRL jedno z większych świąt – Święto Pracy, pochody pierwszomajowe przechodzące przed trybuną pełną najważniejszych notabli z I Sekretarzem KC PZPR na czele przeszły do historii, a wiele dzisiejszych autorytetów modli się gorąco, by filmy z tych imprez zaginęły.

Wcześniej, w dniach 7-8 czerwca 2003 roku Polacy wypowiedzieli się w referendum, w którym odpowiadali na pytanie:

„Czy wyraża Pan/Pani zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej?”

Do urn poszło 59 procent, czyli 17 586 215 obywateli, a 77 procent z nich odpowiedziało TAK.

Ciekawe, czy gdybyśmy naprawdę zdawali sobie wtedy sprawę, w jakim kierunku ta UE zdąża, też bylibyśmy takimi entuzjastami?

Albowiem dzisiejsza sytuacja Unii Europejskiej jest wprost tragiczna.

Ta oaza szczęśliwości, wzór do naśladowania, przedmiot zazdrości i pożądania obywateli tzw. demoludów, które ledwo co wyzwoliły się z okowów radzieckiej niewoli, z łap funkcjonariuszy najbardziej zbrodniczego systemu politycznego w historii świata, bo na tym polu rosyjski komunizm nawet niemiecki nazizm przebił, powoli zamienia się w parodię samej siebie.

A by tak się stało, wystarczyło kilka milionów muzułmańskich emigrantów, które przez ostatnich kilka dekad zamieniło się w kilkadziesiąt milionów muzułmańskich obywateli państw unijnych.

To nie żart, niestety, wg różnych szacunków liczba ta sięga od 40 do 50 milionów.

A do tego dochodzi właśnie kolejne kilka milionów świeżych „uchodźców” rocznie.

Możemy sobie opowiadać, że islam to religia miłości, a większość jego europejskich wyznawców to obywatele pokój miłujący nad życie, ale – wystarczy, że dla 10 procent z nich będą to bajki niewiernych idiotów i mamy pozamiatane.

A ostatnie ich akcje w Brukseli, a to przecież nie wszystko, w obie strony zresztą, jawnie dowodzą, że tak jest, że cel ich jest prosty – Kalifat Europejski.

A Unia Europejska, dowodzona przez zidiociałych do końca lewackich polityków „pokolenia 68”, gdzie 68 to wcale nie jest ich rok urodzenia, kompletnie nie jest w stanie z tym sobie poradzić.

A kolejnym paradoksem historii jest to, że tylko takie kraje jak Polska, jak Węgry, jak kilka może innych, gdzie proces „dorastania do poziomu odpowiedzialności i zrozumienia” trwa właśnie, mogą coś tutaj poradzić, a to „coś” jest tym właśnie, co jeszcze może tę naszą Europę uratować.

A ci unijni debile chcą prostować polską demokrację!

Oczywistą oczywistością jest, że jednym z podstawowych problemów, na który trzeba odpowiedzieć, by coś można z tym zrobić, może być taki – jaki jest powód tego wszystkiego, lub inaczej – kto za tym stoi?

I tutaj mamy problem jak diabli – najwięksi znawcy, fachowcy, autorytety, specjaliści i w ogóle najmądrzejsi ludzie świata, jakoś nie potrafią, lub nie chcą, lub nie mogą (?), na to pytanie jasno odpowiedzieć.

Wszelkie opowieści typu – za tym stoi Putin, a może Merkel, a może Obama, a może Chińczycy w końcu, to tylko półprawdy.

A półprawda nie jest przecież prawdą.

Bo przecież kolejną oczywistą oczywistością jest, że nawet żadna z tych wielkich postaci sama by tego dokonać nie mogła.

Być może jakimś światełkiem w tym ciemnym tunelu może być rozszyfrowanie postaci George Sorosa, żydowskiego miliardera węgierskiego pochodzenia, który w czasie II wojny światowej zaczynał jako budapeszteński cinkciarz, a obecnie jest miliarderem, który ponoć 15 miliardów dolarów przeznaczył już na budowanie światowej demokracji, a jakoś tak się składa, że wyłącznie po jej lewackiej stronie.

A niektórzy twierdzą nawet, że to on między innymi finansuje dzisiejszy muzułmański exodus śródziemnomorski.

Kombinuje na giełdach i ciągle zarabia miliony lub miliardy nawet, kombinuje i wygrywa – ciekawe!

A jeszcze ciekawsze, kto mu na to pozwala.

Ciekawostką też jest, że ten tak bardzo dla lewactwa światowego zasłużony osobnik został nagrodzony wysokimi odznaczeniami państwowymi Litwy, Estonii, Łotwy, Węgier, Polski i Ukrainy, w tej właśnie kolejności, że w roku 2000 GW nadała mu tytuł Człowieka Roku (laudację wygłosił sam Bronisław Geremek), a sponsorowana przez niego „polska” Fundacja Batorego ma się świetnie.

A jeżeli dodamy, że Soros wielokrotnie uczestniczył w spotkaniach tzw. Klubu Bilderberg, a wielu uważa go za bliskiego współpracownika (pracownika?) rodziny Rothschildów, gdy wspomnimy legendy (?) o budowaniu Rządu Światowego, to może powiedzenie „tu jest pies pogrzebany” wcale nie będzie tak bardzo nie na miejscu.

A idąc tu dalej dojść można do wniosku dość niesamowitego – może tzw. ISIS i jego hufce też teraz robią, tylko na innym, niż nasi europejscy wodzowie poziomie, za pożytecznych idiotów?

Tu czas najwyższy na przerwę choćby, by za daleko jednak nie zajść.

Jutro najważniejsze w naszej kulturze Święta, więc czas na życzenia.

Wszystkim PT Czytelnikom

składam

Najserdeczniejsze Życzenia

Miłych, Spokojnych, Radosnych i Rodzinnych

ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

czyli, nie bójmy się tego, jeszcze wolno:

ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO!

 

 

Do zobaczenia.

 

/// Onet.blog.pl /// Obiektywnie.com.pl ///

POWIĄZANE PUNKTY WIDZENIA
Tagi: islam
1 0
PRZECZYTAJ TAKŻE

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło