treść
author
Faq
FAQ

Portal Obiektywnie.com.pl zawiera treści, które komentują zachowanie innych mediów oraz życie polityczne i kulturalne.
Serwis Obiektywnie.com.pl:
-ma na celu nawiązanie dyskusji pomiędzy ludźmi o różnych poglądach,
-zawiera treści pomijane, czy zaniedbywane przez szeroko dostępne media telewizyjne i radiowe.


1. W celu rejestracji w serwisie należy kliknąć w prawym górnym rogu serwisu „zarejestruj się”. Należy podać email, hasło które ma być używane przy logowaniu do serwisu oraz Nick, czyli nazwę użytkownika. Po wypełnieniu formularza rejestracji użytkownik otrzymuje na maila link aktywacyjny, dzięki któremu będzie mógł się logować w serwisie, oceniać posty blogerów, polecać je, brać udział w sondach oraz pisać komentarze. Jeżeli użytkownik nie otrzymał maila aktywacyjnego, powinien sprawdzić folder spam na swojej poczcie email
2. Jeżeli użytkownik, chce pisać bloga to musi po pomyślnym przejściu procesu rejestracji i zalogowaniu się w serwisie kliknąć „chcę pisać bloga”. W tym polu należy napisać w kilku zdaniach dlaczego chce współtworzyć portal poprzez dodawanie artykułów i Punktów Widzenia. Jeżeli administrator portalu zaakceptuje lub odrzuci wniosek, użytkownik otrzyma stosowne powiadomienie na pocztę wewnętrzną serwisu.
3. Aby dodać nowy artykuł trzeba kliknąć „Nowy Post” w prawym górnym rogu portalu i wypełnić formularz dodawania artykułu. Nie trzeba używać wszystkich pod-zakładek np. „Polska”>> „Polityka”. Można dodać tekst tylko do głównej kategorii np.” Polska”.
Jeżeli mają Państwo gotowe teksty na komputerze np. w Wordzie, to należy je skopiować do zwykłego notatnika, a potem z notatnika skopiować do edytora na naszym portalu. To pomoże uniknąć błędów przy dodawaniu postów.
4. Jeżeli użytkownik zapomniał hasła, może odzyskać dostęp do serwisu. W tym celu po wejściu do serwisu powinien kliknąć „przypomnij hasło” i wpisać swój e-mail. Wtedy otrzyma nowe hasło na swoją pocztę e-mail. Użytkownik może zmienić hasło z e-maila w panelu użytkownika.
5. Na portalu istnieje też sekcja „Punkty Widzenia”. Punkty widzenia jest to forma dyskusji, w której nie można dodawać komentarzy. Można odpowiadać jedynie za pomocą artykułów-swoich „Punktów Widzenia” na główne punkty widzenia. Można też dołączać się do już istniejących dyskusji. Punkty Widzenia są wyświetlane za pomocą okienek. Pod danym Punktem widzenia jest drzewo-„ powiązane punkty widzenia”, które łączy poszczególne wątki. Dzięki drzewu łatwiej jest przeglądać dyskusję.
Oceny dodane za pomocą „łapek” pokazują dokładnie ile głosów było pozytywnych za daną treścią a ile negatywnych. Każdy Bloger może odpowiadać na główne Punkty Widzenia zamieszczone przez redakcję, oraz proponować treści pod dyskusję jak główne PW. Każdy użytkownik portalu może przejrzeć archiwalne Punkty Widzenia, które są wyświetlane w archiwum w atrakcyjnej formie.
6. Zakładka video gromadzi filmiki, które użytkownicy dodali do swoich postów. Najnowszy filmik pochodzi z najnowszego posta, który zawierał treść z dołączonym filmikiem.
7. Zakładka teksty miesiąca to algorytm, który bierze pod uwagę liczbę poleceń artykułu oraz średnią ocen. Lista tekstów jest wyświetlana na bieżąco. Gdy przychodzi nowy miesiąc, to lista tekstów się resetuje. Na liście znajdują się po 3 teksty miesiąca z kategorii „Polska”,” Świat” oraz 6 tekstów z kategorii „inne”.


Strony Patriotyczne<
NAJCZĘŚCIEJ ...
Najnowsze komentarze
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło