treść
author
contessa - Dum spiro spero
324 postów | 60 komentarzy | 202730 odsłon
Żydowski obóz zagłady...
Polska
Dodany: 2014-05-05 13:23

Rząd RP najprawdopodobniej nie poprze propozycji PiS, by do ustawy o IPN wpisać sankcje karne za używanie sformułowania „polskie obozy zagłady””...

Min.Sienkiewicz motywuje sprawę tak: .

„Jestem raczej za status quo. To nie jest problem społeczny, który wymagałby radykalnej zmiany prawa. Kłamstwo oświęcimskie jest jakimś marginesem marginesów i absolutnym incydentem”

Tak powiedział polski minister ! 

********

Kłamstwo oświęcimskie nie jest i nie może być  marginesem marginesów, nie jest i nie może być traktowane jak incydent.  Jest mega oszustwem i ma na celu fałszowanie historii  i zdjęcie odpowiedzialność z bestii - twórców obozów zagłady, i obarczenie nią ofiary, którą jest w tym przypadku Polska. Tylko dlatego, że Oświęcim leży na jej terytorium.   

Kłamstwo oświęcimskie jest dyskredytacją państwa polskiego  na niespotykaną skalę. Niedawno Ravensbruck też okazał się „polskim obozem zagłady”. Powodem takiego „przejęzyczenia” było to, że ginęli tam Polacy.

Wspominam o tej skandalicznej motywacji Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów właśnie dlatego, że problem jednak jest, że nie jest nijak marginalny i  wymaga zmiany w polskim prawie po to by jutro następny prezydent USA po Obamie nie pozwolił sobie na takie „przejęzyczenie” i nie dyskredytował Polski w oczach całego świata. Po to żeby czy to polski prokurator, czy zwykły obywatel,  nie powielali kłamstwa oświęcimskiego,a polski minister nie pozwalał sobie nazywać go marginesem marginesu i incydentem! 

Ponieważ idiota próbuje robić ze mnie idiotę to pozwoliłam sobie „przejęzyczyć” się w tytule. Sorry, panie Sienkiewicz - przecież sprawa jest marginalna, incydenty każdemu się zdarzają, prawda ? Dlatego jako świeżo upieczony idiota pozwolę sobie stwierdzić, że...  Oświęcim jest żydowskim obozem zagłady ! Bo zginął w nim prawie milion Żydów.

A jeśli jutro – teoretycznie - np.antyżydowskie lobby we francuskim ministerstwie edukacji to podchwyci i taka informacja znajdzie się we francuskich podręcznikach historii ?

Czy min.Sienkiewicz zdaje sobie sprawę ze skandalu ???

Obywatel Bartłomiej Sienkiewicz niech firmuje  kłamstwo oświęcimskie – jego wola.

Bartłomiej Sienkiewicz - minister rządu RP,  nie ma prawa firmować kłamstwa oświęcimskiego ani na nie przyzwalać. Niech wybiera – albo będzie stał na straży polskiej racji stanu albo niech idzie świnie paść !

 

PS. Dla zdziwionych lub/i  zszokowanych tytułem – tytuł wzorowany jest na kłamstwie oświęcimskim i został zredagowany na podstawie wymienionych w notce modeli argumentacyjnych oraz wg standardów min.Sienkiewicza.

PS2. Niedługo dowiemy się od jakiegoś polskiego ministra, że Guantanamo... też jest polskim obozem zagłady ! Bo np. strażnikami są w nim polscy najemnicy...

http://wpolityce.pl/polityka/194025-rzad-nie-popiera-propozycji-pis-by-do-ustawy-o-ipn-wpisac-sankcje-karne-na-uzywanie-sformulowania-polskie-obozy-zaglady

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
MARGINESEM MARGINESÓW JEST "MINISTER" SIENKIEWICZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aleszumm 2014-05-11 21:34:49
0 0

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło