treść
author
Redakcja - Blog Redakcji- artykuły, komentarze, wywiady i przedruki.
444 postów | 863 komentarzy | 408277 odsłon
Ziemkiewicz zaleca pasywność wobec lewackiej agresji
Przegląd mediów
Dodany: 2014-01-18 16:41

Lewactwo nie przestrzega żadnych standardów debaty publicznej i powoli zdobywa kolejne bastiony a nam nie można pokrzyczeć: „zakaz pedałowania” czy „Krzysiu nie rób sobie jaj".

W wywiadzie udzielonym portalowi Fronda.pl Ziemkiewicz mówi, że to wiocha* krzyczeć: „zakaz pedałowania” na spotkaniach komunistycznych guru z ludem pracującym miast i WSI (TUTAJ). 

Nie jest wiochą gdy pan w sukience opowiada przed kamerami jak to mu źle w tym kraju być kobietą- czym demoralizuje społeczeństwo. Wiochą jest protestować przeciwko temu panu.

Ktoś może powiedzieć, że narodowcy na spotkaniu promującym książkę "Mam na imię Ania" zachowywali się nieelegancko.

Chciałbym przypomnieć, że środowiska do których zalicza się pan Grodzki są orędownikami edukacji seksualnej według standardów WHO:

 

Niech mi pan Ziemkiewicz powie czy to jest eleganckie?

Mam cały dokument WHO na twardym dysku. Gdyby ktoś chciał: proszę zgłaszać się na redakcja@obiektywnie.com.pl

Jakie pole manewru mają środowiska konserwatywne obyczajowo w walce przeciwko środowiskom LGBT? Czy media reprezentują poglądy większości Polaków czy może są zajęte wtłaczaniem nam do głów „postępowych” ideologii?

Ziemkiewicz we wspomnianym przeze mnie wywiadzie dla Frondy postanowił raz jeszcze wrócić do protestów przeciwko komunistycznemu bandycie Zygmuntowi Baumanowi.

„Jasne jest, że w demokracji wszelkiego rodzaju pikiety i protesty są w arsenale działań, które mieszczą się wśród dopuszczalnych. Tyle, że zasadą jest nieprzekraczanie pewnej granicy. Podam przykład wykładu prof. Zygmunta Baumana. Jestem oburzony tym, że taka stalinowska kreatura jest w Polsce fetowana jako autorytet. Niemniej, uważam, że gdyby ci protestujący wzięli portrety pomordowanych przez NKWD, stanęli przed salą w milczeniu, aby wchodzącym na wykład przypominać, do jakiego to indywiduum przychodzą, to wszystko byłoby w porządku (zresztą, potem to zrobili). Tak się protestuje w demokracji. Natomiast robienie wiochy, czyli hałasowanie, przerywanie, uniemożliwianie spotkania to jest właśnie przekroczenie tej granicy, o której przed chwilą mówiłem.”- mówi Ziemkiewicz.

Lewacka ideologia gender  wchodzi, do przedszkoli (TUTAJ), szkół i uniwersytetów, blokuje się prawicowe strony bez procesu sądowego  TUTAJ, notorycznie przerywa się prawicowe spotkania w sposób agresywny i wulgarny TUTAJ, tworzy się opresyjne i demoralizujące ustawy (TUTAJ),media zakłamują rzeczywistość poprzez pokazywanie tylko prawicowych akcji protestacyjnych oprawionych nieprzychylnymi komentarzami w  stosunku 3:1 dla środowisk lewicowych i liberalnych a jedyne na co stać Ziemkiewicza to propozycja milczących protestów. Zamiast powiedzieć, że zachowania narodowców są wynikiem poprzedzających je ataków lewicowych aktywistów na wszystko co niepostępowe, Ziemkiewicz zaleca wycofanie się do defensywy po to, aby „wszystko było w porządku”.

Gdyby narodowcy na spotkanie z Baumanem we Wrocławiu przynieśli tylko portrety pomordowanych przez NKWD, poza Uniwersytetem Wrocławskim pies z kulawą nogą  nie dowiedziałby się, że komunistyczny bandyta jest zapraszany w roli autorytetu na uczelnię. Dzięki temu incydentowi wielu ludzi „wygooglało” sobie Baumana. Powstało wiele artykułów o zbrodniczej działalności byłego majora NKWD.

No ale milcząco z portretami trzeba stać bo „tak się protestuje w demokracji”. Gdzie masz Pan Panie Ziemkiewic wolność i uczciwość, bez której demokracja nie może istnieć? W mediach? W sądownictwie? W systemie podatkowym? Na uczelniach?

Lewactwo nie przestrzega żadnych standardów debaty publicznej i powoli zdobywa kolejne bastiony a nam nie można pokrzyczeć: „zakaz pedałowania” czy „Krzysiu nie rób sobie jaj”?

Co nam zostało w sytuacji tak zmasowanego ataku na wartości, na wszystko co ludzkie?

Dlaczego mamy ustępować pola?

Coś Panu powiem Panie Ziemkiewicz. Kiedy do przedszkola do którego będzie chodziło moje dziecko przyjadą zboczeńcy żeby je „seksualizować” nie będę stał z założonymi rękami. Nie będę protestował elegancko.

Jeżeli rodzicom przywróci się pełne prawo do wychowywania dzieci zgodnie z rodzicielskim sumieniem, jeżeli państwo polskie przestanie się faszyzować prawicowe protesty ustaną.

 

* Wiochą w mojej opinii jest też podążanie za tłumem, który omamiony propagandą o nowoczesności nazywa największą opozycyjną partię polityczną  „sektą”.

Skoro Ziemkiewicz tak lubi wydawać opinie na temat wiochmeńskich zjawisk społecznych, mam dla niego pomysł na zarobienie grosza. Jest kilka tytułów opowiadań, które mogę mu podsunąć do realizacji. Od razu mówię, że zrzekam się praw autorskich.

1. „Hajdarowicz. Moje rozstania i powroty”

2. „Na grillu z Romkiem”

3. „Pogawędka z generałówną”

4. „Polska Razem (ze mną)”

I wiele innych, ale to już jak będzie chciał wiedzieć.

Później można zebrać te opowiadania i wydać kompilację:  „Wiocha- dzieła wybrane”.

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
@ Smok Eustachy

a i zapomniałem - 5 punktów dla Pana :-)
Redakcja 2014-01-19 16:50:42
0 0
Mam wrażenie, że Pan nie zrozumiał tekstu.
Redakcja 2014-01-19 16:48:21
0 0
Tym się właśnie różni cywilizacja od dziczy - formą wypowiedzi, zachowania, +5 punktów dla Ziemniaka.
Smok Eustachy 2014-01-19 11:56:52
0 0
Najbardziej ubodło mnie to "dziadostwo po obu stronach" - super lewackie zrównanie ofiary ze sprawcą.
markowa 2014-01-19 08:44:39
0 0
"Zdaniem red. Ziemkiewicza, katastrofę spowodowało zwykłe "dziadostwo" po obu stronach, czyli sytuacja, w której wszystko wszystkim wisi, wszyscy się obijają, robią byle jak i na ostatnią chwilę, w dodatku często na bani. "

Gadał jak agent wpływu.

AS
Redakcja 2014-01-19 08:37:56
1 0
cytacik malutki taki


Kontakt

POLECANE SPOTKANIA

21 stycznia Janusz Korwin-Mikke na warszawskim Bemowie
22-25 stycznia Janusz Korwin-Mikke na Pomorzu Drawskim i w Wielkopolsce
20 i 21 stycznia Janusz Korwin-Mikke w Rzeszowie i Głogowie Małopolskim
Zapraszamy do księgarni na poświąteczne wyprzedaże

więcej
Wspomóż nas
Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
więcej
Wiadomości

Wiadomości
Polska
Europa
Afryka
Australia i Oceania
Bliski Wschód
Azja Centralna
Daleki Wschód
Ameryka Północna
Ameryka Łacińska
Ogólne

Wyszukiwarka
Księgarnia

Antonio Salazar - Rewolucja pokojowa
Bertrand de Jouvenel - Traktat o władzy
Ekonomia

Konkurs
Magister PAFERE - konkurs na najlepszą pracę magisterską z ekonomii
Do końca roku przedłużony został termin nadsyłania prac do IV edycji konkursu Magister PAFERE, organizowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE). Konkurs skierowany jest do absolwentów uczelni, którzy napisali
archiwum konkursów
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-01-2011 19:38:00
Ziemkiewicz: nie wierzę w zamach

Komentarzy: 1, Wyświetleń: 565
Tagi: Rosja, Ziemkiewicz, Litwinienko, służby specjalne, katastrofa smoleńska

OPINIA: Nie wierzę w zamach pod Smoleńskiem, bo nie widzę nikogo, komu miałoby to przynieść pożytek - stwierdził red. Rafał Ziemkiewicz na spotkaniu ze swoimi czytelnikami w Lublinie.Zdaniem red. Ziemkiewicza, katastrofę spowodowało zwykłe "dziadostwo" po obu stronach, czyli sytuacja, w której wszystko wszystkim wisi, wszyscy się obijają, robią byle jak i na ostatnią chwilę, w dodatku często na bani.
markowa 2014-01-19 08:31:25
0 0

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło