treść
author
Redakcja - Blog Redakcji- artykuły, komentarze, wywiady i przedruki.
444 postów | 863 komentarzy | 408342 odsłon
Za co propagandysta Jarosław Gugała nienawidzi Polaków?
Przegląd mediów
Dodany: 2015-12-16 23:17

Dziś widziałem w TV wywiad jaki przeprowadzał propagandysta Jarosław Gugała z Grzegorzem Schetyną z PO.

zdjęcie: polsat.pl

 

Gugała jak przystało na przedstawiciela reżimowej TV swojemu przyjacielowi z PO zadawał pytania z tezą. Piszę przyjacielowi, bo zakładam po wnikliwej obserwacji  popisów propagandysty, że przyjaźni się z całym obozem Czeciej Erpe, której emanacją są aktualnie politycy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.


Pytania z tezą, kwiat bolszewickiej propagandy ulokowany w mediach publicznych i  mainstreamowych mediach niepublicznych zadaje również gościom, których - delikatnie mówiąc - nie darzy sympatią. Różnica polega na tym, że  pytania z tezą tym nielubianym zadaje się po to, by im życie uprzykrzyć, inaczej niż tym lubianym.


Dlaczego Polacy tak nienawidzą Polski, chwalonej na świecie  przez ostatnie lata, że zagłosowali przeciwko niej? – takie pytanie zadał dziś Gugała Schetynie.


Jak widać wybory wyborami, ale aparat terroru umysłowego zainstalowany w mediach zwany dla jaj dziennikarzami, doskonale wie kto powinien zarządzać ludnością tubylczą w kraju nad Wisłą i nie cofnie się przed żadnym k*stwem, żeby utrzymać przy życiu siebie i swoich mocodawców. Jeżeli komuś przyszło do głowy, że media i politycy POnowoczesnej tak na serio troszczą się o kulturę polityczną i tylko nagłaśniają wyskok Kaczyńskiego polegający na tym, że ten miał nazwać ludzi o przeciwnych poglądach „Polakami najgorszego sortu”, niech sięgnie do źródła – najlepiej całości wywiadu, a jak to nic nie wyjaśnia, niech się zajmie czymś bardziej pożytecznym niż polityka, której i tak nie rozumie.


Cały ten gadzinowy aparat medialny i polityczny Czeciej Erpe wyrosły z komunizmu, doskonale wie, że przy życiu utrzymuje go tylko kłamstwo, obłuda, oszustwo i złodziejstwo. Oni wiedzą, że są Polakami najgorszego sortu i dlatego tak zaciekle się bronią. Nie można natomiast wrzucać ich do jednego wora z ludźmi, którzy dali się zmanipulować i zagłosowali na utrwalaczy władzy koncernów, banków i wielkich mocarstw (czytaj PO - Nowoczesna). Jakiej podłości, bezczelności i braku szacunku do odbiorcy trzeba, żeby wmawiać, że Kaczyński własnie o wyborach PO, SLD i Nowoczesnej mówił: "najgorszy sort Polaków". No ale jak mówił klasyk: "widzowie nie są tak głupi jak nam się wydaje. Są o wiele głupsi."


Panie Gugała, to Pan jest dziennikarzem najgorszego sortu, to Pan jest Polakiem najgorszego sortu. Dlaczego Pan tak bardzo nienawidzi Polaków, że męczy ich Pan swoją obecnością w telewizji?

Tagi: gugała
Średnia ocena 0.00 (0 głosy)
Poleć do artykułu miesiąca
PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło