treść
author
231 postów | 7 komentarzy | 50863 odsłon
Unia wchodzi w końcówkę swojej egzystencji
Polska
Dodany: 2017-12-15 00:25

Nędza opozycji rozbestwia tylko kaczystów.

Abu zrozumieć o co chodzi z Unią Europejską cofnijmy się do czasu afery korupcyjnej u nas. Ministerstwo wprowadziło kuratora a FIFA zaczęła fikać, że nas zawiesi, że związek sportowy niezależny, że sam musi się oczyścić. Natrzepali kasiory a potem sami się zapuszkują. taka była ściema (http://www.sport.pl/pilka/1,64946,5763749,Kurator_PZPN__FIFA_szantazuje_kibicow.html). No i sie okazało potem, że kryli swoich, bo szef owej FIFA Blatter to niezły aferał. I Platini (https://pl.wikipedia.org/wiki/Joseph_Blatter). Także nie jest tak, że Timmermans z Gujem i Junckerem bezinteresownie się pochylają nad losem naszego nieszczęśliwego kraju. Boją się, że po wyborach w Parlamencie Europejskim powstaną komisje śledcze na wzór Amber Golda i tej naszej "reprywatyzacji" i będą ich ciągać za to i owo (http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/563096,politico-verhofstadt-uwiklany-w-afere-paradise-papers.html).

Mamy też tu aferę z cukrowniami: w Polsce było 50 cukrowni, w wyniku ograniczeń unijnych ostało się paręnaście i to wykupionych przez obcy kapitał. I  teraz ograniczenia znieśli. Niech płaca odszkodowanie. O niezrozumiałej polityce sprowadzania nachodźców nawet nie wspominam, chociaż ostatni pomysł z bransoletkami mającymi zastopować gwałty jest interesujący (http://niezalezna.pl/211365-opaski-anty-gwaltowe-na-taka-aberracje-mogli-wpasc-tylko-niemcy). Pilipiuk się tu rzuca:

W Szwecji można legalnie uprawiać pedofilię - wystarczy być uchodźcą i przyjechać z 12-14 letnią żoną zza granicy.

W Szwecji można prawie legalnie gwałcić - wystarczy być uchodźcą i nie znać miejscowego języka a sędziemu tłumaczyć że nie rozumiało się protestów ofiary...

W Szwecji nie wolno chwilowo legalnie wyciąć córce łechtaczki - trzeba w tym celu pojechać z nią na wakacje do kraju z którego się "uciekło przed wojną"  i tam "zoperować"...

POLITYCZNA POPRAWNOŚĆ NIE JEST PRZYWOLENIEM NA ZBRODNIE. POLITYCZNA POPRAWNOŚĆ SAMA W SOBIE JEST ZBRODNIĄ.

http://www.pilipiuk.com/index.php/blog

Mamy też wzrost cen masła i jajek wywołany przez UE, która wyznacza jakieś limity produkcji. A skąd ma wiedzieć, ile ludzie zjedzą masła? No nie wie i się myli i stąd drożyzna. Na prawdę są to mechanizmy gospodarcze jak za Gierka. Unia nie jest zatem postrzegana jako instytucja obdarzona autorytetem. Polska niestety tu przodowała w sondażowym poparciu dla UE, a ja od razu mówiłem, jak będzie. Tymczasem dla tamtych jest to ostatnia deska ratunku.Schultz, który przegwizdał wybory w Niemczech jako szef SPD zapowiada powstanie Związku Socjalistycznych Republik Europejskich do 2025 roku. I ten ZSRE jakoś by platformersów uratował, bo by narzucił swój reżim ponadnarodowy, ponadpaństwowy i ich przywrócił jako swoich pachołków. Tymczasem funkcjonariusze unijni robią z siebie gupków bo dają sobie wciskać ciemnotę, czyli propagandę lokalnych kaczofobów. Ludzie u nas widzą tą kompromitacje i podejrzewają, że na każdy temat unioniści sadzą takie farmazony, jak o nas. Dobrze dla nich się to nie skończy.

II

To tyle o zagranicy. U nas nuda. Ustawy prezydenckie przeszły, proces legislacyjny zbliża się do końca. Kaczor nieładnie postąpił z panią premier Beatą Szydło. Ale od czasu afery z Murzynem nie miałem tu żadnych złudzeń. Przypominam, że Prawica Rzeczypospolitej miała dostać jedno miejsca na każdej liście do sejmu i Kaczor złamał i nie dostali i Murzyn miał startować i nie wystartował. Zmiana premiera mnie zirytowała i nie będę głosował na Kaczora. Ale tak naprawdę to nie ma zmiana premiera większego znaczenia. Nie poprawi problemu decyzyjności itp. Morawiecki kojarzy się z prezentacjami w Power Poincie i elektrycznymi samochodzikami. Nie wróży to dobrze. Na plus przemawia zaś, że nie dawał kredytów frankowych raz i pości dwa. Tak się wahadło odwróciło, że poszczącego premiera mamy. Ponoć Beata Szydło orała i ją wylali po 2 latach a Tusk pracował 3 dni w tygodniu i się 7 lat utrzymał. Wniosek: trzeba wyluzować, czego nowemu premierowi życzę.

Tamte najpierw ogłosiły, że rozpoczyna się dekaczyzacja: http://wo.blox.pl/2017/12/Dekaczyzacja-ruszyla.html Wytrzymało to do expose i już w komciach pod notką jest, ze Morawiecki zaorał tym exposem. Doprowadzili do sytuacji, że Kaczyński może se mianować kogokolwiek premierem i i tak mu słupki wzrosną. Nawet Łukasza Warzechę by mógł mianować i by mu urosło. A tu refleksje owego Warzechy:
https://youtu.be/c9N68uN8cvw


https://youtu.be/5hw7P2ZoE18


Nędza opozycji rozbestwia tylko kaczystów. A owa nowa przewodnicząca Lubnauer ma doświadczenie w Unii Wolności, demokratach.pl itp czyli zna się na wygaszaniu partii raczej. Jak donosi redaktor Gociek jest to taki Palikot w spódnicy, który jeszcze da nam popalić. A Nowoczesna to taki Ruch Palikota bis.
https://youtu.be/1xOOuk_gNOI

https://youtu.be/ckzgjgKQmA8

Tagi: UE Morawiecki
Średnia ocena 0.00 (0 głosy)
Poleć do artykułu miesiąca
PRZECZYTAJ TAKŻE
Polska
Aleszumm
2018-06-06
0
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło