treść
author
Redakcja - Blog Redakcji- artykuły, komentarze, wywiady i przedruki.
444 postów | 863 komentarzy | 408634 odsłon
TVP „Bez wstydu”
Przegląd mediów
Dodany: 2012-07-24 00:15

Coraz głośniej mówi się i coraz więcej pisze w wielu mediach o degeneracyjnej działalności TVP. Ta telewizja już dawno przestała być publiczną, ale to co się teraz dzieje, to łamanie wszelkich standardów etycznych.

Nie tak dawno- 20 lipca portal niezalezna.pl napisał o tym co Polacy mogli zobaczyć w programie "Pytanie na Śniadanie" w TVP2. Jak nietrudno się domyślić, program jest nadawany w porze śniadaniowej, wtedy, kiedy mamy wychowujące dzieci, najczęściej oglądają telewizję ze swoimi pociechami.

„Kobietom marzy się seks w trójkącie, gwałt oraz stosunek homoseksualny. To nie wnioski z nocnego programu z cyklu „Tylko dla dorosłych”, a temat dyskusji w programie „Pytanie na śniadanie” nadanego w środę w porannym paśmie TVP2.” pisze portal niezależna.pl we wpisie „Seks na śniadanie”.

Znane celebrytki: śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska, aktorka Magdalena Stam i seksuolog dr Katarzyna Waszyńska mówiły o swoich fantazjach seksualnych a tytuł odcinka PnŚ brzmiał:

„Ranking najbardziej pożądanych panów i najdziksze erotyczne fantazje kobiet”. (LINK TUTAJ)

Niewiele wcześniej w „PnŚ” mogliśmy zobaczyć coś znacznie bardziej bulwersującego w odcinku z 17 lipca. Tytuł tego odcinka: „Zakazane uczucie brata i siostry” (!)

W zwiastunie filmu "Bez Wstydu" puszczonym na początku programu pan reżyser tak mówi o filmie: „Jest to historia miłości brata i siostry, historia o niesamowitej potrzebie bliskości”. Następnie jakiś pan mówi, że „..to jest film o tym, że ludzie czują się samotni i szukają wyleczenia tej samotności, jakiegoś plastra na tą ranę, która jest nieuleczalna.” Przekaz jest jasny potrzeba zabicia samotności może nas doprowadzić do łóżka z własną siostrą lub bratem (niepotrzebne skreślić, chyba, że ktoś chce zaszaleć bo ma dużą rodzinę). Producent mówi, że jest to historia niesamowicie intymna, nasączona niesamowitymi emocjami i że film jest wyjątkowy. Scenarzysta mówi o filmie o niemożliwej miłości, o miłości, która dla spełnienia musi przekraczać granice. Na koniec zwiastuna jedna z aktorek mówi: „myślę, że film może wywołać skandalprzełamuje jakieś tam tabu” i wykazuje przy tym niezdrowe podniecenie a w oczach widać „będę popularna!”

Dalej po zwiastunie dowiadujemy się od Jagielskiego, że seksuolog Lew Starowicz (obecny w studiu) rekomendował zostawienie niektórych scen erotycznych z udziałem rodzeństwa.

A teraz prawdziwy kwiatek- pytanie w pasku:

„Czy intymna relacja między rodzeństwem jest wbrew naturze?” (godzina zadania pytania to 09:35)

No jak Drodzy Czytelnicy? Jest czy nie jest?

Na pytanie Pani prowadzącej, o sens robienia tego typu filmu pan reżyser odpowiada: „Wydaje mi się, że jest to szalenie interesujące, chociażby to, że nikt o tym nie mówi. I to pokazuje, że warto się temu bliżej przyjrzeć. Poza tym to są ciekawe relacje brat-siostra, dlaczego do tego dochodzi.”

Nie mówi się też wcale, lub mówi się niezmiernie rzadko o duszeniu podczas stosunku seksualnego, oraz o wydalaniu na partnera. I tu temat na kolejny film dla pana reżysera.

Nigdzie przy tej całej dyskusji nie pada stwierdzenie, że kazirodztwo jest wbrew naturze. Jagielski coś tam przebąkuje o tym, że z kazirodczych związków mogą się zrodzić genetycznie upośledzone dzieci, ale zaraz po tym wtrąca się pani prowadząca, która mówi, że w niektórych krajach np. Portugalii to nie jest zakazane.

Potem Starowicz mówi o piętnowaniu takich postaw, tępieniu ich przez społeczeństwo, ale nawet nie zająknie się na temat etyki, na temat problemów z przyjściem na świat dzieci, które mogą być wynikiem takiego związku.

Dla niedowiarków link tutaj. Jeżeli nie musicie nie klikajcie:

http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/zakazane-uczucie-brata-i-siostry/8020625

Film „wybitnego” reżysera, jest ewidentnym przykładem na to, że TVP nachalnie promuje postawy antychrześcijańskie i po prostu antycywilizacyjne. Trzeba dodać, że patriotyczne kino jest be dla TVP. Żadnej promocji nie doczekał się niezwykły, patriotyczny film „Historia Roja”.

Oto cytat ze strony TVP: „Młody reżyser podjął temat trudny, oryginalny i niespotykany w naszej kinematografii. Udało mu się zachować obiektywizm, uniknąć - jakże łatwego w takim przypadku - wartościowania.”

I kolejny:

„Prowokacyjny, kazirodczy wątek przewodni Marczewski obramował dwiema równoległymi historiami, które łączy hasło - tolerancja. Jedna to fascynacja młodej Romki Tadzikiem, a druga - nagonka nazistowskich bojówek na miejscową społeczność romską.” (gdzie tyle nazistów jak nie w jeżeli pomyślałeś przez chwilę że w Niemczech to się myliłeś Czytelniku. W Polsce! -przyp. AS) LINK TUTAJ

Czyli

Zdegenerowana polityczna/światopoglądowa poprawność każe mówić, mówić i mówić aż ludzie się z tym oswoją i uznają to za normę. Jest to próba wciśnięcia nam do zaakceptowania kolejnego zboczenia. Wiedziałem, że po promocji homoseksualizmu przyjdzie nam „tolerować” kolejne zboczenia. To dzieje się na naszych oczach. Próbuje nas się odcywilizować, zrobić z nas jaskiniowców, którzy na każde uniesienie seksualne będą reagować seksualnym aktem z byle kim. Byle nie z żoną. Już słyszę tych oburzonych, którzy mówią o mnie jak o nadwrażliwym moherze. Zobaczymy kto ma rację za jakiś czas. Krok następny to zniesienie zakazu odbywania stosunku z nieletnimi, do czego przygotują nas telewizyjni funkcjonariusze lewackiej poprawności.

Na koniec dodam, że „niesamowita” aktorka Agnieszka Grochowska zagra też u Wajdy , żonę Wałęsy. Prawda, że płynne przejście? Pragnę przypomnieć, że to właśnie Wajda jest autorem słów, które niedawno przywołał Bloger Seawolf: „Kiedy wreszcie za pomocą naszych przyjaciół odbierzemy TVP nie będzie litości dla partyjnych prawicowych dziennikarzy. Wystrzelamy jak psy.”


Jak widać TVP jest ich

Inne linki o TVP:

http://niezalezna.pl/31095-sami-swoi-w-tvp

AS

Tagi: TVP
Średnia ocena 5.00 (2 głosy)
Poleć do artykułu miesiąca
PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
Pojawiają się pytania czy słowa Wajdy ze screena to autentyk. Autentyk, bo NIGDY NIE DEMENTOWANY, nie prostowany!
Redakcja 2012-07-24 22:18:12
0 0
LGTB czyli co?
Redakcja 2012-07-24 01:16:46
0 0
Nic dodać, nic podzielić - LGTB w natarciu.
marsie 2012-07-24 00:41:32
0 0

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło