treść
author
Agata 55 - Spostrzeżenia
106 postów | 14 komentarzy | 33735 odsłon
Tajemnicza sprawa Magdy Z.
Polska
Dodany: 2017-05-19 17:39

Egipt... kraina niemocy

Wyjechała do Egiptu sama. I już ten fakt zastanawia.Brak wiedzy? Podstęp? A jeśli tak,to czyj? Przecież od dawna wiadomo,że ten arabski rejon jest dla kobiet niebezpieczny. Niedoinformowanie?

Pytania się mnożą By na nie odpowiedzieć, trzeba dokładnie poznać fakty a jak to uczynić jedynie wirtualnie?

Pojawiają sie kolejne puzle do układanki.Nagrana rozmowa z jej chłopakiem,dziwne zachowania...

Właśnie.Wszystko wydaje się dziwne,BO BRAK NAM WIEDZY.

Zdaję się na swoją intuicję,ale jakże to mało i jak wydaje się być bezczelne w obliczu tragedii.Bo 27 letnia Magda Z. straciła w Egipcie życie.

W powodzi podobnych info niektórzy zimnokrwiści w ogóle się dziwią,że media tyle tej sprawie poświęcają miejsca a jeszcze bardziej dziwią sie internautom.Przecież codziennie ginie tyle osób. I ja sama sobie też się dziwię.

Mam wrażenie,że jakiś irracjonalny napęd znajduję na youtube, ulegam odruchowi stadnemu i nakręcającej wszystkich ciekawości. Taka jest psychologia tłumu,daremnie to rozumieć.

Widzę dziewczynę szczutą przez kilku facetów.Nie odstępują jej na krok,zaczepiają.Jeden w kraciastej koszuli,ktorej kilka dni nie zmienia, wciąż się koło niej kręci.Ma pomocników,jak wściekłe psy przy lisu na polowaniu. Wydzierają jej torebkę,coś z niej zabierają, zasłaniają kamery,nie pozwalają samotnie się przemieścić,w końcu uderzają w głowę aż Magda mdleje. Wówczas jak worek kartofli niosą ją do sali.

Magda staje się w ten sposób przedmiotem,który sprawia kłopot i którego zapewne trzeba będzie się pozbyć.Widać,że Magda do nich krzyczy,zapewne są to mocne słowa,może słowa prawdy? A tych nie może już wypowiedzieć poza Egiptem.Niemy wyrok zapada. Walka jednak dalej trwa.

Magda jest silną dziewczyną,wysportowaną,jej zasadą jest się nie poddawać i mimo że już wie –jak wiemy z rozmowy telefonicznej-że już nie wróci do Polski, pozostaje lwicą.Ja nie widzę ofiary,ja obserwuję wojowniczkę.

Dlaczego taką się stała? Jestem pewna,że ją w Egipcie zgwałcono i maczał w tym paluchy rezydent Mahmud, mówiący po polsku Arab,który w erotyce lokalnej jest dobrze obeznany.Może on zrobił to sam,może mu zapłacono za „ żywą zabawkę”... bogaci Arabi się nudzą..

Magdę otumaniono silnym narkotykiem,podawano go jej w pożywieniu i napojach,potem,gdy zaczęła być ostrożna,w zastrzykach.Cel został osiągnięty,Magda zachowuje się niespójnie,nie kontroluje siebie,nie może. Gdy wraca świadomość, znów walczy.

Nie godzi się z sytuacją, jak może niegdyś inne mniej twarde od niej, i tym samym podpisuje na siebie wyrok śmierci.

W rozmowie ze swoim chłoptasiem jeszcze daje sygnały prawdy,przekazuje,jak umie,co się stało.Mówić jasno nie może,jest osaczona,podglądana i szantażowana.

Dziwnym zbiegiem okoliczności filmik trafia do sieci... ktoś zaczyna się bronić... obmyśla nieudolny plan zemsty na Arabach,którzy okazali się niepoprawni,może w wspólnie obmyślonym planie? Miało być inaczej a się „odjebało”. Arab komentuje to krótko „odpierdol się,pa”.

To on tu rządzi i on ma układ. To jemu zakazują potem rozmów z polskim reporterem, by czasem nie powiedział za dużo. Reporter nie ma dostępu do monitoringu tajemniczego pokoju 307,z którego to podobno wyskoczyła Magda.

Strona egipska atakuje,twierdząc,że Magda była wariatką. Owe trudne klientki dziwnym trafem w Egipcie objawiają często swoją "wariację".

 

Tylko internauci myślą! W końcu Polak w trudnych sytuacjach jest wyćwiczony. Pytają – a jak mogła się przy takim upadku złamać w taki sposób kość ogonowa? Dlaczego takie obrażenia? Mówią,że była nieprzytomna a na filmie widać,że porusza rękoma? A skąd znowu ten facet w kraciastej koszuli? Dlaczego tak nieprofesjonalni są rzekomi pracownicy szpitala? Dziwnie ubrani.. lekarz w przekręconym czepku wychodzi z sali operacyjnej,gdzie rzekomo ratowali jej życie w trakcie operacji, ogląda telefon... wciaż zresztą widać nerwowe kontakty telefoniczne mężczyzn...

Wszystko wygląda na bezwład,stwarzanie pozoru czynności,nie na nią samą.

W koncu Egipcjanie oznajmiają,że Magda była chora psychicznie i sama wyskoczyła przez okno. Jak trafnie określa to D.Ozdoba – następuje piłatowskie umycie rąk. Oznajmienie – mamy problem z głowy.

Teraz już nikt w Egipcie niczego nie ujawni. Klan arabski robi swoje,w końcu to nie pierwsza ofiara ich rozognionych chuci.

Paradoksalnie rozmowa telefoniczna robi swoje,sprawa staje się błyskawicznie medialna, ale... tak naprawdę to jedynie internauci się przejmują i najbliższa rodzina.Tu w domu w Bogatyni trwa piekło.

W sprawę wchodzą autorytety,padają wskazówki i sugestie.Rutkowski żeruje jak typowy komar,co poczuł krew,ale szybko się wycofuje,wie,że nic nie zdziała a bicz na łeb może sobie ukręcić.Jego show się kończy,może i w ogóle się kończy...

Podobno na terenie,gdzie mieszkała Magda, od lat trwa handel kobietami,prostytucja,wyrób i kolportaż narkotyków. Sprawa jest od lat namierzana przez prywatne biuro dedektywistyczne „lampart”.

Imię Markus się powtarza w nieciekawych skojarzeniach... jego kolegi też... w tle widzimy polityków PO,stałych ponoć bywalców kurewskich miejsc.

KTO JEST KIM? JAKA JEST PRAWDA? JAKIE KLAMSTWA NAM WMOWIA?

Magda już do nas nie wróci.

Sledztwo objęte specjalnym nadzorem trwa. Podobnie jak trwa dochodzenie do prawdy o Smoleńsku... Internauci tracą nadzieję,nikt nie wierzy w chorobę Magdy,bo nie ma w co wierzyć,równie dobrze można wierzyć w Gagarina.

Zabito Polkę.Przed nię było życie.

Nic się nie stało? Zapytajmy więc kto następny....

 

 

Średnia ocena 5.00 (1 głosy)
Poleć do artykułu miesiąca
PRZECZYTAJ TAKŻE
Polska
Aleszumm
2018-06-06
0
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło