treść
author
220 postów | 7 komentarzy | 45822 odsłon
Szczepionkowcy i nieskończoność
Polska
Dodany: 2017-09-01 22:45

Oczywistym jest, że stosowane metody monitorowania szczepionek są pozorowane i nie są w stanie wychwycić skutków ubocznych

Matematyki trzeba się uczyć. Potencjalna ilość możliwych szczepionek dąży do nieskończoności, a dowolnie wielka liczba względem nieskończoności daje zero. Pięć zatem, dziesięć czy nawet tryliard szczepionek jakoś działających jest niczym w porównaniu ze skutkami działania wszechmożliwych szczepionek. Jeśli gruszkę można jeść, jabłko, śliwkę to nie znaczy, że można jeść jarzębinę i wszelakie inne niejadalne i szkodliwe owoce. Szczepionkowcy celowo stosują tu metodę manipulacyjną "część za całość", co automatycznie czyni ich niewiarygodnymi, gdy z manipulują. A jakby mieli rację to by nie manipulowali.

Z szczepionki na błonicę nie da się wyciągnąć uzasadnienia dla szczepionki na dziwkarstwo. Czyli na wirusa HPV, który wywołuje raka szyjki macicy. I szczepionka na to pomaga, albo nie. W każdym razie jeśli kobieta się nie puszcza to ryzyko zachorowania spada do niemalże zera. Szczepionka zaś powoduje powikłania. I tu jest problem, bo zwolennicy szczepionek nie dają żadnych gwarancji ich bezpieczeństwa. W sensie takim, że jeśli na rynek trafi wadliwa seria szczepionek i ludzie się pochorują to będą im płacić odszkodowania w wysokości całego swego majątku i wszelakich przyszłych dochodów? No nie. Aż tak nie są pewni bezpieczeństwa szczepionek.

II

Oczywistym jest, że stosowane metody monitorowania szczepionek są pozorowane i nie są w stanie wychwycić skutków ubocznych, o których mówią przeciwnicy szczepionek. U nas jest tu jeszcze gorzej niż gdzie indziej i zwolennicy szczepień się do tego nie odnoszą. Jeden rocznik liczy ilu ludzi? Czterysta Tysięcy? Pięćset? I jeśli nawet 500 czy 1000 osób z takiego rocznika popadnie w poważne kłopoty po szczepieniu to system tego nie wychwyci.

Monitowanie stanu zdrowia po szczepieniu ogranicza się do 1 miesiąca i nie wpisują konkretnych przypadków. Np. takie są konkretne zarzuty. Nic dziwnego, że ludzie się boją tej rtęci chociaż jest rtęć słuszna i nie słuszna: słuszna jest w żarówkach energooszczędnych a niesłuszna w termometrach ekologicznych.

Słusznie też ludzie boją się, że wprowadzenie obowiązku szczepień spowoduje robienie wałów na totalnego bezczela: szczepionki na wymyślone choroby nie działające itp. I rację mają.

i na koniec pytanie: czy zdarzyło się, ze szczepionka przeszła przez testy i była wycofana bo dopiero na żywych organizmach ludzkich wyszła jej szkodliwość?

Tagi: szczepionki
Średnia ocena 0.00 (0 głosy)
Poleć do artykułu miesiąca
PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MARZEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło