treść
author
Agata 55 - Spostrzeżenia
99 postów | 14 komentarzy | 32015 odsłon
Szczek
Polska
Dodany: 2018-02-09 12:36

Kiedy rodzi się lepsze,gorsze pęka z trzaskiem

Z każdej strony słychać szczek.Tak zachowują się np psy,gdy czują na swoim terenie obcego.
A dlaczego Polska nagle staje się obca???
Obca bo nowa w swej postaci,do tej pory takiej jej na arenie dziejów jeszcze nie było.Polityka POprzedniego rządu polegała na maksymalizacji ustępstw i dbałości jedynie o stan prywatnych kont bankowych.Wiemy,jak wyglądały ich rządy chociażby z nagłośnionego podsłuchu w "Sowie", jak i z obserwacji.Ch... d.... i kamieni kupa.
Pozbywaliśmy się wszystkiego,co miało wartość,komoruski chciał nawet sprzedać państwowe lasy,by zaspokoić żądania cwanych żydów.
Przeżyliśmy przerażający Smoleńsk,odrażające ekshumacje,ucieczkę młodych poza granicę kraju,bezkarność bankowców i rozmnażającą się niczym pantofelek - lichwę.
To tylko cząstka wyliczeń,bo co się działo,wiemy wszyscy. Kto miał,ten miał.. najczęściej był to były esbek,cwany partyjniak,który szybko po transformacji zajął zadkiem dobre stanowisko,jakiś "czerwony" dobrze ustawiony przez kolesi.Reszta polskiej gawiedzi musiała zdrowo się nakombinować,by trwać w miarę dobrze.Bo chociaż pootwierano nam w kraju zagraniczne sieci handlowe,wyposażono w ekskluzywne towary,to cały ten stan kupiecki przerastał możliwości kowalskiego.Pokus było dużo, rachunków też.Sprytnie podrzucano nam karty kredytowe,chwilówki,rozkwitły parabanki.. w pętlę zadłużenia weszło mnóstwo ludzi.dzisiaj raczej się nie przyznają,ale co drugi ma komornika i problem.By nie był on zbyt mały dorzucono fałszywe od podstaw kredyty frankowe.Starszych ludzi wycyckano sposobem na Amber Gold czy lokatę Getin Banku lub wciskając im bankowe emeryturki za ich mieszkania.
W tym też czasie osoby pokroju Waltzowej robiły przekręty,tak całkiem bezkarnie,pod szyldem PO,prywatyzowały na 130letnią babkę czy dziadka ogromne kamienice,przejmowały majątki i obrastały w tłuszcz.
noo,kochany czytelniku... inaczej nie było... stańmy w prawdzie!
W końcu Najwyższy się wkurzył i olśnił polską gawiedź,wybrała do rządu partię najmniej popularną,najbardziej oplutą,ale najdorodniej polską.
I zaczęło się...
Właściwie to od tej zmiany oglądam polskie Srebrzysko,bowiem wszelkiej maści szaleńcy zaczęli się odsłaniać.Spadły rządowe ochraniacze i wylazło prostackie chuligaństwo.Kiedyś był jeden Niesiołowski, teraz niesiołowskich mamy wylęg.
Przybrali status kodziarzy i niczym kibole spod Grójca robią zadymę i donoszą na kraj,co im wystawił zarówno metrykę urodzenia, jak i paszport.
Oni rzekomo w interesie kraju tak walczą...
A ten kraj zwany Polską zaczął wolniutko podnosić się z obolałych kolan.I robić porządki.A to tak cholernie nie podoba się sąsiedztwu! Przecież Polska miała być rynkiem zbytu,dostawcą taniej siły roboczej,magazynem najgroźniejszych uchodzców, twórcą holokaustu i miejsc zagłady.
Historia przecież już minęła,świadkowie powoli wymierają lub załatwia się ich seryjnym samobójcą,podręczniki można przedrukować i stworzyć nową faktografię a w niej nawet chrześcijaństwo zastąpić islamem,Biblię koranem,ołtarz pentagramem,cnotę falsyfikatem a ciążę powszechną aborcją.W końcu ten płód,co się tam tylko trochę rusza,to jest nie człowiek a taka żaba czy co...
Wszystko można i szło jak po maśle a tusk wspierał jak mógł, bo mu ten kraj zwany Polandią zwisa jak końskie gówno u ogona.
A polska gawiedź? jak zwykle potasowana.Część oczytana,kumata,chce się dowiadywać,myśleć i buntować i część obciążona genetycznie schedą kolaboracji z zaborcami i okupantami.Bo trzeba było jakoś trwać pod tymi zaborami i gdy chciało się lepiej żyć,trzeba było się prostytuować.A że prostytutka też człowiek...Tylko jakoś po Marii Magdalenie Jezus nie chce siłą żadnej z tych istot nawrócić.
I tak jawi się nam ta polska przypadłość, ta polska słabość, niemoc zwana targowicą.
Targowiczanin jest o tyle zabawny,że w ogóle nie wie,że nim jest.On powie,że sprawa Smoleńska to wielkie nic i przesada.96 Polaków w tą czy tamtą... kichał pies.Gdyby zginęli np Belgowie, byłaby to wielka tragedia.Podobnie w pewnym afrykańskim plemieniu dzikich traktuje się swoich.Dlatego,że lata taki w spódniczce z liści i zawadza na drodze a jak przyjedzie biały z daleka to ma ładną koszulkę...
Targowiczanin do perfekcji opanował sztukę donosu,on tak zza węgła,cichutko lub mniej cicho po prostu donosi na współplemieńców i chętnie by ich wytruł,ale rękoma obcych.
Stąd oczekiwanie restrykcji dla Polski,ba,wręcz żądanie ich. Bo "swój" to karaluch.
Cholernie ciężko jest zużytemu opakowaniu pogodzić się z miotłą i koszem.
No i te porządki... jak można odmówić cudownej Francji od "peżota i Wersalu" zakupu rozsypujących się karakali.Nie można ,nie wypada wchodzić w konflikt!Co o nas pomyślą,matko kochana!!! No i co,że śmigło się nie kręci,ale karakal stoi!!
I lecą na łeb na szyję interesy obcych,wrzask na całego bo polska karawana jedzie dalej.
I tylko ten wrzask przetrzymać i przyzwyczaić do nowej mody.Naprawdę wierzcie mi,że dłuży się serial z 1768 odcinkiem w tej samej obsadzie. Nie można stale na wybiegu, podczas pokazu lansować jedynie goły tyłek i tackę kościelną.
życie nauczyło mnie,że kiedy naprawdę dochodzi w nim do dobrej przemiany,trwa niesamowity zbieg trudnych sytuacji i dramatycznych okoliczności.Jakby ktoś maratończykom wciąż podrzucał nowe płotki do przeskoku.Bo lepsze rodzi się w hałasie i bólu.A bólu na pewno.
Polacy jako naród wiele przetrzymali,trening w cierpieniu mają i wielu jeszcze w swoim stadzie myślących.Na nich stawiam,chociaż dla siebie nie spodziewam się już niczego. Moje roczniki mają problem,by w swoim kraju stróżować, nie wspominając o czymś innym.pozdrawiam


http://wlocie.pl/index.php/2018/02/09/media-o-tym-milcza-wkrotce-wszyscy-bolesnie-odczujemy-skutki/

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - KWIECIEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło