treść
author
Agata 55 - Spostrzeżenia
106 postów | 14 komentarzy | 33771 odsłon
Spokój za oknem
Zdrowie i styl życia
Dodany: 2018-06-05 10:36

Każdy przepracowuje swoje przeznaczenie

Gdy spokój za oknem,to nawiedzaja nas wspomnienia.ja często myślę o sposobach modlitwy i jej efektach.Ludzie ,nie mając telefonicznego połączenia z Bogiem i jego wybrańcami,chcą połączyć się telepatycznie z elementem magii,która zawsze jest wszechstronna. Tą magią jest wiara.I rzeczywiście ma ona ogromną siłę sprawczą.Jeśli wierzę i modlę się z ufnością,dzieją się cuda.Na tym polega ta zagadka i o niej często mówił Chrystus.”Proś a będzie ci dane”,”ufaj a otrzymasz”. Oczywiście nigdy ,gdy modlitwa przeczy boskim zasadom.Nie można modlić się o zło,śmierć,krzywdę.Wtedy jest to nie modlitwa a złorzeczenie i jej adresatem nie staje się Bóg.
Modliłam się w różnych miejscach i nigdy nie wyszukanie,operując modlitewnikami,ale zawsze z serca,z siebie i najprościej jak można.To była moja modlitwo-spowiedż, jak podanie z uzasadnieniem. Bo ono jest konieczne.Mówię do istoty doskonalszej,mającej większą wiedzę od mojej i większe możliwości.Ja po prostu chce z tego skorzystać,trochę egoistycznie,trochę z potrzeby czasu. Bywa,że moja wola nie jest wolą istoty mądrej,moja głupota widzi na centymetr,jej oczy widzą na mile... co mi dzisiaj wydaje się dobre,jej przy jej perspektywie oglądu może wydawać się złe. Czy przyłoży rękę do zła? Wiadomo.
Ponadto tłumaczę,dlaczego o coś proszę... moja motywacja jest wyznaniem swej słabości.z czymś mi ciężko,bo już mam dość cierpienia,bo już go nie utrzymuję na barkach... Jezusowi też ktoś w końcu musiał pomóc dżwigać krzyż.
Moją wierną słuchaczką,moim telefonem zaufania jest zawsze Matka Boża.i własnie w miejscach przez nią wybranych,gdzie dokonywały się objawienia,słucha mnie i wspomaga. Nie opowiem,ale doświadczyłam NAMACALNYCH cudów w Gietrzwałdzie i Medjugorje.Wręcz zadziwiających,których nikt nie może mi zabrać,bo na wieki są już moje jako doświadczenie. Gdy błagałam o oświecenie mej głupiej głowy,otrzymałam je,gdy błagałam o pomoc w kryzysowej sytuacji,otrzymałam ją.NIGDY nie zapomnę,gdy siedziałam na ławeczce w Gietrzwałdzie i prosiłam o pomoc w pewnej sprawie. (a teraz możesz się nabijać a faktu to i tak nie zmieni).

Usłyszałam głos wewnętrzny,”niech się stanie” i za chwilę zadzwonił telefon,którego NIGDY!!! Bym się nie spodziewała z nowiną zaskakującą.tyle.

Bowiem gdy modlisz się a nie klepiesz bezmyślnie,gdy z modlitwą idzie uczucie,ufność, cały ty,zawsze otrzymasz odpowiedż!!! Czasem bywa tak,że trzeba jednak pocierpieć,bo się niestety nagrzeszyło...
Ja tak miałam,ale mojego cierpienia było duuuużo... trochę już jak na mnie za dużo i Bóg mi odpuścił... za mała ze mnie szklanka...
No cóż... są lepsi w temacie,silniejsi... ja jeszcze ulegam małym pokusom,które mej duszy nie pomagają a tu trzeba być czasem ascetą,ano niestety...
I pamietam moją babską ścianę płaczu w Jerozolimie.Ja,ta brudna,nieczysta i gorszej jakości z mi podobnymi różnych narodowości stałam przy ścianie,wyjąc.
A one obok mnie i płynęły modlitwy wielojęzyczne w górę po kamieniu...a nad nami było gniazdo pięknie śpiewających ptaków,większych... mniejszych...wtórowały nam śpiewem. I żadna nie patrzyła na drugą.Byłyśmy nagie w swoim bólu,bardzo sobie bliskie przy tej ścianie,podobne i samotne w tłumie.
To działa na podświadomość,to działa na ducha,to forma katharsis,musi być jak twój prysznic po upalnym dniu. Wypłakujesz ból,swój upadek,swoją marność.
Nikt z nas tak naprawdę nie jest lepszy od drugiego,mamy te same „dane” konstrukcyjne a siły ,które nas wymyśliły wciąż nas obserwują. Oni mają swój cel,a my swoje zadanie. Dla nich ważna jest próba jakości, dla nas ostateczny atest.
Gdy go dostajesz, masz wszystko.Gdy go tracisz,zostajesz na wysypisku,gdzie „płacz i zgrzytanie zębów” ,ale co się dziwić... Bóg nie chce mieć rowerów bez kół i wcale mu się nie dziwię.

PRZECZYTAJ TAKŻE
Zdrowie i styl życia
Agata 55
2018-05-29
0
Zdrowie i styl życia
Agata 55
2018-05-18
0
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło