treść
author
Redakcja - Blog Redakcji- artykuły, komentarze, wywiady i przedruki.
444 postów | 863 komentarzy | 408324 odsłon
Publikujemy zdjęcie prowokatora z Marszu Obudź się....
Polska
Dodany: 2012-10-06 00:58

Publikujemy zdjęcie prowokatora z Marszu Obudź się Polsko

Szanowni Państwo!


Nasz wpis na temat prowokacji na Marszu Obudź się Polsko zamieściliśmy na wielu portalach. Na portalu Radia Wnet, na portalu Niepoprawni.pl, Naszeblogi.pl, na portalu Salon24.pl oraz oczywiście u nas na www.obiektywnie.com.pl. Przeczytało go około 10 tys. osób. Dzięki uprzejmości jednego z Czytelników naszego artykułu, jesteśmy w posiadaniu zdjęcia pana "dziennikarza", który zakłócał spokój uczestników manifestacji z 29 września.


Opis prowokacji tutaj:

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/prowokacja-na-marszu-obudz-sie-polsko.html

Pniżej zamieszczamy komentarz Pana o nicku Oskar Polsky. Komentarz pojawił się na portalu Radia Wnet i jest potwierdzeniem naszego opisu zdarzeń.

"Potwierdzam w pełni całe zdarzenie. "Dziennikarz" po tym jak odszedł dalej - w kierunku szklanych drzwi dzielących gmach na dwie części - nie zrezygnował z palenia papierosa i próby robienia zdjęć. Zmienił (początkowo) język "rozmowy" na angielski ale został szybko rozszyfrowany i powrócił do polskiego. Po krótkiej niezbyt miłej wymianie zdań został mu odebrany (czy też raczej zabrany) papieros przez bardzo słusznej postury mężczyznę. Na piersiach posiadał kolorowy identyfikator prasowy (akredytację?), której za nic nie chciał pokazać broniąc się jakimś wyimaginowanym prawem do zachowania tożsamości w sekrecie. No cóż... zareagowałem w ten sposób, że po prostu samowolnie (jak można - oj, będzie nagana) nieco "siłom" obejrzałem sobie ten dokumencik. Niestety dość krótko ale wystarczająco długo by odczytać firmę na którą wydano akredytację - MATA HARI (chyba, na identyfikatorach są czasem reklamy) Ale wpisanego (zmyślonego?) nazwiska jestem już pewien. Pan (?) nazywał się bardzo ładnie - Stankiewicz. Postał jeszcze chwilę blady (mimo południowych rysów), niezbyt już niepewny, trochę dygocący... Po paru minutach odszedł. A Nasza uroczystość trwała dalej. pozdrawiam serdecznie OP"


www.radiownet.pl/#/publikacje/prowokacja-na-marszu-obudz-sie-polsko

Całe zdarzenie w sumie potwierdzają 4 osoby.

Niestety Pan Oscar nie był w posiadaniu zdjęcia. Zdjęcie otrzymaliśmy od innego Czytelnika, który je przysłał na adres redakcji i którego gorąco pozdrawiamy! A oto i ono:


Pozdrawiamy serdecznie!

Tagi: prowokacja
Średnia ocena 5.00 (1 głosy)
Poleć do artykułu miesiąca
PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
Pamietacie zdjecia prowokatorow z marszu 11 Listopada zeszlego roku, w bialych kominiarkach, jak jeden z nich uderzyl czlowieka stojacego przy kamerze i uciekl, udajac ze to nie on? Czy to nie ten sam gosc? Wtedy na blogach byly zdjecia tamtego prowokatora, wydaje mi sie podobny, nie mam tych zdjec, wiec nie jestem pewien, ale moze ktos z Panstwa ma i moze porownac te twarze, to moze byc ta sama osoba, wtedy na tamtych zdjeciach byl chyba na rowerze, ale dobrze widac jego twarz. Jak ktos ma mozliwosc, prosze porownac.
Miecz Damoklesa 2012-10-26 08:27:37
0 0
Wygląda jak pedałek :-)
Śmieszny człowieczek. Jego anonimowość w tym momencie skończyła się.
Pewnie niedługo dowiemy się dla kogo pracuje, a może kto go wynajął.
syzyfoptymista 2012-10-07 13:53:19
0 0

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło