treść
author
Agata 55 - Spostrzeżenia
106 postów | 14 komentarzy | 33771 odsłon
Potęga seksu
Zdrowie i styl życia
Dodany: 2018-05-18 17:14

Jest sobą lub przeobraża się w swoją podróbkę

Jeden ruch posuwisto-zwrotny i tyle zamieszania. Powód wygnania,wyrzutu sumienia,wstydu i fascynacji.Doprawdy trzeba ponadnaturalnej inteligencji,by jednym pomysłem przekreślić kunszt boskiego wytworu.

Istota stworzona z prochu,misternie i oryginalnie, zostaje osaczona i zdmuchnięta z siedliska wygody jak domek z kart.

Bóg wymyślił prokreację,ale nie polubił seksu.Wiedział,że jest on pułapką dla istoty ludzkiej,opęta go i uczyni zależnym.

Seks oprócz chwilowej przyjemności przynosi ZAWSZE z sobą gorycz.A to przekwitu,a to zaniku,a to choroby,a to zdrady, a to niedoczynności,a to aborcji po wszelką patologię.

A mimo tego ludzie dla kilku minut zaspokojenia chuci są gotowi na wszystko.

Tak działa program.Wpisany w nas,jak w robota czynność.

Czasem zastanawiam się o co tu chodzi i mam wrażenie,że jedynie o podtrzymanie życia jako takiego.Kopulacja ma dawać życie i by ludzie od niego nie uciekali, dopięto przyjemność.

A diabeł? No cóż,Bóg go wymyślił i Bóg go ma.Na każdym królewskim dworze bywały błazny i to bardzo inteligentne.

Boski błazen wyszydził ideę Boga i zaprowadził człowieka na śmietnik. I pomyśleć,że jedynie przez ten „ruch” i fascynację swoim ciałem.

Zapewne wszystko miało być inaczej a jest jak jest.

Kościół wciąż walczy z seksem, nazywa go grzechem,przekleństwem rodzaju ludzkiego,pułapką szatana,urągającym godności ludzkiej,czymś brudnym i odpychającym.Ta walka powoduje jedynie wzrost fascynacji owocem zakazanym, który nie gdzie indziej a właśnie w łonie kościoła ma najlepsze swoje siedlisko.

Słyszymy o pedofilach,homoseksualistach.. w niemieckich kościołach i nie tylko tam ujawniaja się biskupi chcący swoim przyjaciołom gejom dawać oficjalne śluby.Zdarzaja się nawet szczerzy księża przyznający się do swojej fascynacji seksem.Bowiem natury nie można ujarzmić a poskramiana przechodzi w patologię.

Tymczasem czytam m.in. w mies.Egzorcysta,że szatan zdobywa człowieka poprzez seks,usidla go i zakłada swoją obrożę.

Sam seks w sobie nie ma nic złego,jest piękny,zdrowy i pociągający.Tyle że jako ideał wieki temu przestał funkcjonować.Przeobraził się w lubieżność,wyrachowanie.

W obleśny dotyk,namiętność nie uznającą granic i wstydu.

W masturbację,obcowanie z samym sobą,by jedynie uwolnić się od napięcia hormonów i nieczystych-co tu dużo gadać-myśli.

I ktoś powie – no i co z tego? Co tu jest grzechem?

Brak piękna jest grzechem.Wulgarność dotyku jest grzechem.Genialnym i dobrym z natury boskim istotom nie podobają się profanacje.Grzech nią jest.Jest sprofanowanym seksem. I nic tu do podobania i pochwały.

Gdy dwoje się kocha,pożąda,pozostaje sobie wiernym i szanuje,seks staje się cudowna grą a dotyk pieszczotą.Człowiek uskrzydla siebie i staje się w związku piękny i twórczy,dotlenia się najwspanialszą siłą kosmosu,siłą życiodajną,siłą miłości.

Gdy dwoje się jedynie pożąda wkrada się cierpienie i oszustwo,zdrada i kłamstwo.Seks nie jest prawdą a jedynie chucią.Zmysły grają fałszywie,dotyk staje się perwersyjny, kobieta spoconą dziwką a mężczyzna obleśnym samcem.i właściwie nie można tu już mówić o seksie a jedynie o jego nietrafionym sobowtórze.

Biblia podaje nam,że szatan jako szalenie inteligentne boskie dziecko,chciał we wszystkim naśladować Boga i w końcu zrozumiał,że jego naśladownictwo jest kiczem.

W seksie kiczem jest perwersja,nastawienie jedynie na ekstazę,lubieżność.

Niestety,często to wybieramy,ulegamy podszeptom.

Jesteśmy grzeszni.

Jezus odkupił ten grzech,dając szansę odzysku godności.

Odkupił,bo czuł się odpowiedzialny.Ideą życia odtąd jest przebaczenie.Dlaczego? Bo musimy wybaczyć Bogu,on tego też potrzebuje i to jest filar jego miłości.

Po śmierci dowiadujemy się czy nam się udało wspiąć po drabinie bytów wyżej czy spaść na jej śmietnik i tam już istnieć.

Można tak jak we fragmencie książki -...wchodzi we mnie jednym silnym pchnięciem,a ja prawie tracę przytomność od bólu w kroczu,promieniującego falą na dół brzucha.

I można tak-...Jest cudownie.Mamy sobie tyle do powiedzenia.Przekrzykujemy się i szturchamy łokciami.Przytulaniom nie ma końca.Nasze pocałunki sa gorące,prowadzą nas w otchłań siebie.

Seks i jego atrapa.

Kazdy ma wolność wyboru.

Średnia ocena 0.00 (0 głosy)
Poleć do artykułu miesiąca
PRZECZYTAJ TAKŻE
Zdrowie i styl życia
Agata 55
2018-06-05
0
Zdrowie i styl życia
Agata 55
2018-05-29
0
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło