treść
author
227 postów | 7 komentarzy | 49517 odsłon
Portugalia
Sport
Dodany: 2016-06-26 02:39

Wykrakałem, że jakoś se damy radę.

Tego, co wykrakał te karne ze Szwajcaria to trzeba wytarzać w smole i pierzu. Przecież zszedłbym na zawał. Dobrze, że Portugalczycy też zostali wymęczeni dogrywką. Ale każdy mecz jest inny i nic nie wynika z ich ostatniego piachu.

Wykrakałem, że jakoś se damy radę. Przestańcie też kłapać, że gramy jak Grecja bo w pierwszej połowie szliśmy do przodu. Potem trochę zabrakło sił... Nawałka nie robił zmian i się tłumaczy, że bał się skurczów, że mu zawodnicy padną i nie będzie mógł zmienić. Może i tak a może obawiał się poziomu dublerów? W każdym razie coś nam wychodzi w każdym meczu. Teraz karne wyszły. Zwykle tak jest, że ci co wyrównują wygrywają karne, bo doprowadzenie do dogrywki i karnych to ich sukces jest i uskrzydla. Tymczasem my zrobiliśmy to, co mogliśmy, czyli strzeliliśmy piątkę. Karne to loteria i pozostało nam liczyć, że tamci popełnią błąd. I stało się. Byłem pewny, że spaścimy te karne. Jednak mentalnie jesteśmy super przygotowani. I niech tam już Lewy nie strzela bylebyśmy triumfowali.

W czwartek mecz o medal - wygrywamy i mamy brąz co najmniej. Bo mistrz dostaje złoto, drugi srebro a dwóch przegranych z półfinałów brąz. Nie tak jest? Owszem, drabinka jest jaka jest ale kto tamtym innym kazał nie wygrywać i się kotłować? Po tej drugiej stronie będzie mordownia i rzeźnia. A co tam.

Może lepiej by było, gdyby z grup wychodziło 12 drużyn i zamiast systemu pucharowego by były 4 grupy po 3 drużyny i każdy z każdym, potem wychodzą po dwie z każdej grupy czyli osiem i dalej system pucharowy.

Te karne to trzeba by wyeliminować i niech rają do skutku. Limit zmian powinni powiększyć w takiej sytuacji i jak coś to powinien wchodzić trener, masażyści itp. Aż do skutku niech walczą. Sztuczne oświetlenie jest więc w czym problem?

Średnia ocena 0.00 (0 głosy)
Poleć do artykułu miesiąca
PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło