treść
author
Jan Bogatko - Prosto z mostu, na prawo!
608 postów | 104 komentarzy | 230796 odsłon
Polska w pułapce
Polska
Dodany: 2013-09-29 21:05

Na spotkaniu w Bolesławcu JK powiedział, że mamy „miękkie państwo”. Tego optymizmu szefa PiS nie podzielam.

 Polska nie jest nawet „miękkim państwem”. II PRL nie jest w ogóle państwem. Ja mam nadzieję, że PiS po wyborach państwo przywróci. To oznacza przede wszystkim bezwzględną dekomunizację i powrót na drogę państwa prawnego. To oznacza likwidację republiki kolesiów i dekolonializację. Koniec republiki

salonu

i manipulacji mediów. To oznacza szansę dla młodych znalezienia pracy u siebie, bez konieczności wyjazdu za chlebem. To oznacza przywrócenie polityki historycznej, oświaty narodowej i kultury. To oznacza budowę relacji zewnętrznych na zasadzie równego z równym, bez pełzania i wazeliny.

Polska w rozbiórce:

http://www.youtube.com/watch?v=EonQ0ZzNrSk

Post scriptum:  Platforma Obywatelska to spółka o nieograniczonej nieodpowiedzialności. Czas najwyższy odsunąć tę firmę od władzy. Co chwila wychodzi na jaw kolejna łapówkarska afera – tym razem w Tarnowie. 13 października przeżyjemy bitwę o Warszawę. Wprawdzie sondaże wskazują na koniec rządów HGW, ale ja na zimne dmucham. Zresztą Tusk gwiżdże na wynik referendum, jak dał do zrozumienia. Pora dać im po pazernych łapach.

Polska jest w pułapce – nie tylko tzw. „średniego rozwoju”. Ja tego rozwoju nie widzę. Dzisiaj jechałem przez Łużyce – od Zgorzelca do Leśnej (przez Lubań). Ogromne zacofanie, w oczy rzucają się tylko supermarkety głównie niemieckich sieci handlowych. Słowem bida z nędzą .O stanie zabytków (cel mojej podróży) nie wspomnę.

Polska jest w pułapce agresywnych handełesów, rządzących tym krajem.

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - STYCZEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło