treść
author
Jan Bogatko - Prosto z mostu, na prawo!
608 postów | 104 komentarzy | 244385 odsłon
PO życzy Polakom …siebie u władzy
Polska
Dodany: 2016-03-25 20:07

Szczyt skromności PO: Platforma (anty) Obywatelska życzy na złość Polakom powrotu skompromitowanej formacji do władzy.

 Miało być fajnie, wyszło jak zwykle: Grzegorz Schetyna, kandydat na premiera rządu II PRL na emigracji w Brukseli, złożył sobie życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy. W tym celu wyprodukował spot z udziałem głównych aktorów teatrzyku kukiełek PO, którzy stają na głowie, by wykazać, że czarne jest białe i na odwrót.

http://wpolityce.pl/polityka/286430-swieta-spedzajcie-bez-polityki-ale-niech-beda-z-polska-mialy-byc-zyczenia-po-wyszlo-odwracanie-rzeczywistosci-wideo

Jan Bogatko w radiu wnet:

http://www.radiownet.pl/publikacje/targowica-kontra-polska#/publikacje/poranek-24-marca-2016

Post scriptum: wielka szkoda, że pan Schetyna nie przedstawił Polakom swej wizji Polski nowoczesnej, otwartej na świat, kolorowej i humanitarnej. Choć powody rozumiem: nie chciał ostatecznie zohydzić Polakom PO.

Można by powiedzieć – rubikoń by się uśmiał!  Ale tymczasem ma on ważniejsze sprawy na głowie: chce postawić premier Szydło przed …Trybunałem Konstytucyjnym. Czemu nie? Przecież Trybunał Rzeplińskiego to jedyny legalny organ władzy w II PRL! I wszystko może!

Bardzo wzruszyły mnie krokodyle łzy pani Mogherini po atakach mahometan w Brukseli. Są zrozumiałe. Na jej oczach umiera przecież wizja Nowego Człowieka w Europie, którego chce stworzyć (kierując się neomarksistowską utopią) UE przy pomocy imigrantów i polityki antycywilizacyjnej. Człowieka bez tradycji chrześcijańskich, narodowych, kulturowych. ZSSR pozdrawia!

Antypapież Franciszek z kolei wzruszył mnie ceremonią mycia nóg muzułmanom. Pewnie sięga ona czasów preislamskich. Postępowa prasa w Polsce, punktualnie na święta, zamieszcza konterfekt jakiegoś troglodyty o arabskim wyglądzie, który miał być rzekomo Jezusem. To jak na media postępowe wielki postęp: do niedawna wciskały one kit, że Jezus nie był, w przeciwieństwie do Mahometa, nawet postacią historyczną.

http://wpolityce.pl/swiat/286429-poki-co-wesolego-alleluja-dziwi-pomysl-zeby-akurat-w-triduum-paschalne-epatowac-czytelnikow-pogarda-dla-syna-bozego

Przez kilka dni mnie nie będzie. Jadę do Argenteuil. W tamtejszej bazylice wystawiana jest Tunika, zdjęta Jezusowi przed kaźnią na krzyżu. To bardzo rzadka uroczystość. Argenteuil leży obok Sartrouville, dziś arabskiego miasta we Francji. Bazylika jest wspomnieniem dawnych czasów i nadzieją na nowe.

A ja życzę Państwu radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło