treść
author
227 postów | 7 komentarzy | 49677 odsłon
Perspektywy PiS
Polska
Dodany: 2016-02-07 21:17

Oczywistym jest, że jeśli chcą się utrzymać muszą wprowadzić 500zł na dziecko bo ludzie czekają na kasiorkę.

Działalność PiS budzi coraz więcej zastrzeżeń. I tak: najpierw powinno iść info o fajczeniu dokumentów smoleńskich a potem dopiero informacja o komisji. W zasadzie niezabezpieczenie monitoringu z Okęcia już wystarczy do wznowienia śledztwa, tym razem prowadzonego w sposób profesjonalny. Negatywnie oceniam też pozwanie Wyborczej. Mają takie środki, żeby ich dojechać po cichu i skutecznie. Powinni do rady nadzorczej Agory wstawić Terlikowskiego. Jak Terlikowski nie może to Terlikowską. Albo Brauna. Można tu też wymienić nazwiska Stanisława Michalkiewicza, Mariana Kowalskiego, Krzysztofa Bosaka. Państwowe udziały w Agorze pozwalają myśleć o wrogim przejęciu przez o. Rydzyka. Ale to następny etap.

Ta cała ustawa o podsłuchach też nie doczekała się uprzedzającego przedstawienia medialnego. Podobnie akcja Terleckiego 20 milionów dla TV Twam, Lux Veritatis czy szkoły wyższej. Nad tym się pastwi red Ziemkiewiczhttp://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-brzeczenie-i-pogarda,nId,2140484

Kaczyński powinien wynająć Mazurka do szkoleń pisiorów: Mazurek wkręcałby ich w różne ściemy a jak któryś się nie zorientuje to aut. Tak powinno być.

  1. Oczywistym jest, że jeśli chcą się utrzymać muszą wprowadzić 500zł na dziecko bo ludzie czekają na kasiorkę.
  2. Po drugie elektorat zda sobie sprawę, że tamci zabiorą mu to 500 zł i w zębach na klęczkach zaniosą koncernom, UE, hipermarketom itp. Nie mówcie że Balcerowicz, Petru, Renata Kim, Siemoniak, Kijowski nie zaniasą w żebach i na klęczkach bo zaniosą.
  3. Muszą okiełznać zastępy swoich posłów, które są w stanie epatować Naród dowolnymi głupotami. Poogladajcie sobie Terlikowskiego robiącego sobie jaja z ministra proponującego bon na 500zł.
  4. Akcja z 20 melonami na o Rydzyka to albo sabotaż albo nie wiem co. Kompletnie nieprzygotowana medialnie, bez gadki. Np. że do tej pory byli dyskryminowani i teraz wyrównują.
  5. Lichocka na rzecznika rządu. Tą koszmarna Witek zdjęli w końcu ale to kwestii nie rozwiązuje.

Na razie maja inicjatywę i różne środowiska przynajmniej częściowo ich popierają, jak JKM. Może się to jednak zmienić.

I najważniejsze: muszą pojąć, że bój się toczy obecnie o kształt Europy i muszą stanąć na czele stronnictwa chcącego uchronić Europę przed zaoraniem. A żeby stanąć muszą być realnie przeciw UE.

Średnia ocena 0.00 (0 głosy)
Poleć do artykułu miesiąca
PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło