treść
author
contessa - Dum spiro spero
324 postów | 60 komentarzy | 202707 odsłon
„Isten, áldd meg a magyart”
Polska
Dodany: 2013-03-15 13:42

Sercem jestem dziś w Budapeszcie...

Nie straszny śnieg, nie straszny mróz – Węgrzy gorąco witali przybyłych specjalnym pociągiem na ich święto narodowe Polaków.

Wzruszające relacje dochodzą z Węgier, wzruszająca jest sama inicjatywa polskiego udziału w uroczystościach na Węgrzech. Dziś gdy Europie bardzo potrzeba solidarności bo rozbił ją   twór, który miał  łączyć państwa europejskie, takie akty jednoczenia się narodów są bardzo ważne i potrzebne. Ważne jest co myślą zwyczajni ludzie, zwyczajni Europejczycy, nie urzędnicy brukselscy, którzy chcą wstawić ich ojczyzny w swoje ramy. Unia Europejska dziś bardziej niż kiedykolwiek demonstruje „divide et impera”, ingerując  w wewnętrzne sprawy państw członkowskich i praktycznie Węgry, które  przeżyły zabór turecki i austriacki, potem sowiecki  dziś mają być niewolnikiem garstki urzędników unijnych.

To samo dotyczy innych państw, a Polski w moim pojęciu szczególnie bo raz – Polska to moja Ojczyzna i dwa – rządzi nią  banda sługusów  wszelkim obcym interesom, tylko nie polskiej racji stanu !

 

W dniu  Święta Narodowego  życzę Węgrom by pod przewodnictwem swego premiera,  Viktora Orbana, pokazali  Unii Europejskiej gdzie jest jej miejsce i dokąd ma prawo się rozpościerać jej administracja. Życzę Węgrom by pokazali innym narodom jak trzymać w ryzach V kolumnę nachalnych apologetów totalitaryzmu  i V kolumnę europejską w postaci UE.

 

Isten, áldd meg a magyart, magyar testvérek !

 

Jeszcze Polska nie zginęła !

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło