treść
author
Redakcja - Blog Redakcji- artykuły, komentarze, wywiady i przedruki.
444 postów | 863 komentarzy | 411654 odsłon
Gowin coraz bardziej podskakuje, bo widzi słabość PiS-u
Polska
Dodany: 2017-02-23 11:05

Jarosław Gowin po raz kolejny twardo i bezkompromisowo wypowiedział się o działaniach PiS-u w sprawie projektu o sieci szpitali. Tak samo wypowiadał się o kadencyjności w samorządach i jednolitym podatku (ten ostatni pomysł PiS-u był jednak wyjątkowo głupi).

Jarosław Gowin po raz kolejny twardo i bezkompromisowo wypowiedział się o działaniach PiS-u w sprawie projektu o sieci szpitali. Tak samo wypowiadał się o kadencyjności w samorządach i jednolitym podatku (ten ostatni pomysł PiS-u był jednak wyjątkowo głupi). Nie oceniam tutaj czy Gowin ma rację, czy  nie. Chodzi mi o to, że obnosi się w mediach z tym, że ma inne zdanie niż Kaczyński.

A dlaczego Gowin tak się może zachowywać? Bo może. W PO siedział z podkulonym ogonem i jedyne na co go było stać, to odejście z partii. Tutaj wszyscy walą w PiS, a PiS się ugina. Choćby nawet media mętnego nurtu czy Unia wyciągnęły nawet najbardziej kretyński, czy zmyślony antypisowski argument, jest pewne, że PiS się ugnie. Przykłady?
- podatek od supermarketów
- frankowicze
- kary dla posłów PO i Nowoczesnej za okupację mównicy sejmowej i fotelu marszałka
- ustawa antyaborcyjna (prawo trzeba w jakiś sposób tutaj zaostrzyć)


Nie wiem jakim cudem udało się wprowadzić podatek bankowy, ale bardzo dobrze, że on wszedł. Tutaj duży plus dla PiS-u. O bezkarności poszczególnych czołowych polityków nie wspominam, bo tutaj akurat winę przede wszystkim ponoszą sądy. Nikt mi nie wmówi, że żyjemy w sprawiedliwym państwie. Złodzieje typu Hoss są na wolności, a kary odbywają osoby tupu pana Miernika. Zagraniczne korporacje unikają podatków a małe i średnie firmy rujnuje się podatkami.

Czy wiecie Państwo, że 80% dochodów oddajemy w podatkach do budżetu państwa? Ktoś powie, że na zachodzie jest większy socjal. Większy, bo jego bogactwo pochodzi jeszcze z czasów, kiedy była tam wolność gospodarcza.  Nie ma bogactwa w kraju, gdzie niszczy się obywatela podatkami.


Wniosek jest prosty. Państwo nie działa, a częściową winę za to ponosi PiS. Nic nie zrobiono w sprawie repolonizacji mediów. Bez tego reforma sądownictwa będzie niewykonalna. Państwo z Rady Mediów Narodowych nie robią kompletnie nic. Nie ma abonamentu na rzecz mediów publicznych i nie ma praktycznie polskich mediów. Nadal postkomuna, obce agentury i lobby mają w Polsce 70% mediów. A jaśnie państwo z Rady Mediów Narodowych są rozpoznawalni głównie ze spektakularnych kompromitacji.


Co więcej rząd nie wspiera mediów patriotycznych – lokalnych i ogólnopolskich. W Wyborczą władowano przez lata dziesiątki milionów, a dziś przy prawicowym rządzie prawicowe media same muszą ciułać na swój rozwój. Nagle zaciskanie pasa w państwowych spółkach, audyty i ograniczenia reklam.

Ponadto jak grzyby po deszczu powstają media w tym telewizje najdelikatniej mówiąc niezwiązane z prawicą (patrz telewizja WP, czy Nowa TV).


Jakoś środowiska nieprzychylne Polsce rozumieją jak ważne są media. Nie rozumie tylko PiS.

Tak Drodzy Rządzący wyborów za 7 lat nie wygracie. Ba! Możecie nawet nie wygrać wyborów za 3 lata.

Tagi: pis
Średnia ocena 0.00 (0 głosy)
Poleć do artykułu miesiąca
PRZECZYTAJ TAKŻE
Polska
Aleszumm
2018-06-06
0
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło