treść
author
346 postów | 111 komentarzy | 81815 odsłon
Ewolucja "rozumnych" w sprawie "Starucha"
Polska
Dodany: 2013-01-20 17:06

Jeszcze parę miesięcy temu "Staruch" siedzący w areszcie był dla rządowych mediów-dilerem, bandytą, przestępcą, kibolem.

Atakowano polityków, dziennikarzy broniących "Starucha" i pokazujących całkowity brak wiarygodnych dowodów przeciw niemu.

Przypomniec należy iz "Staruch" siedzi z powodu zeznań jednej osoby. Zeznań tych nikt inny nie potwierdza, prokuratura nie ma też innych dowodów.....Stąd ciągle odwlekany proces i ciągle pzredłużany areszt.

Jednak gdy sąd zdecydował się przedłużyć areszt tymczasowy dla Piotra Staruchowicza o kolejne trzy miesiące.  "Rozumni" powoli zaczęli dostrzegać iż sprawa "starucha" może ośmieszyć (o ile to jeszcze możliwe) wymiar sprawiedliwości pod rządami Donalda.

Decyzja sądu oznacza, że Staruch będzie przebywał w areszcie śledczym przynajmniej do 27 kwietnia. Tym samym jego pobyt w areszcie przedłuży się już do niemal roku.

 Monika Olejnik pisze w artykule "Raca i mop"

PS. Cały czas zastanawia mnie, dlaczego "Staruch" siedzi w areszcie. Jeżeli są twarde dowody, powinien stanąć przed sądem, a nie mieć wielokrotnie przedłużany areszt. Wygląda to na praktyki rodem z IV RP. 18-01-2013 gw

Na forum kibiców Cracovii, związany z gw-Rafał Romanowski pisze tak

Kwestię przetrzymywania tak długo Starucha na podstawie lipnych "dowodów" uważam za skandaliczną, to czystej krwi IV RP i metody osławionego prokuratora Ziobro, choć mam wyjątkowo negatywną ocenę Starucha jako Starucha (kibicowski sojusz przeciwko Tuskowi uważam za kompletną bzdurę) to uważam że absolutnie powinien zostać natychmiast zwolniony z aresztu, jak coś do niego mają to zawsze można go wezwać, a tak to wygląda że po prostu nic nie mają tylko się puszą 18-01-2013

Oczywiście w wypowiedziach tych bije "tuleizm"-musimy się zgodzić z "ciemnogrodem"-ale i tak szpileczkę im wbijemy. Przypomnieć wypada w tym miejscu iż przewlekłość aresztu w Polsce jest "zdobyczą" IIIRP.

W 2011 Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy w rezolucji skrytykowało Polskę za ignorowanie obowiązku wykonywania orzeczeń Trybunału Praw Człowieka m.in. w zakresie przewlekłości postępowań sądowych oraz nadużywania aresztów tymczasowych.

Wypowiedż stokrotki dziennikarstwa, publikowana w gw. świadczy o jednym-"rozumni" dają do zrozumienia iż trzeba "Starucha" wypuścić. Im dłużej będzie on siedział, tym większy skandal wybuchnie po jego uniewinnieniu. W kwietniu "Staruch" wyjdzie....

Średnia ocena 0.00 (0 głosy)
Poleć do artykułu miesiąca
PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło