treść
author
Redakcja - Blog Redakcji- artykuły, komentarze, wywiady i przedruki.
444 postów | 863 komentarzy | 411175 odsłon
Czego się boją władze PiS?
Polska
Dodany: 2016-05-05 23:25

KOD się organizuje, a prawica?

Od kilku miesięcy można znaleźć w Internecie informacje o działaniach ludzi najgorszego sortu KOD, którzy organizują spotkania, własne kluby i marsze wciągając w tą całą patologię często porządnych, ale zmanipulowanych przez media ludzi. Niby wiem, że ten cały „protest społeczny” nakręca tylko utrata apanaży przez elity III RP i na dłuższą metę, to się nie może udać, ale z drugiej strony trochę mnie to niepokoi. Część moich znajomych lemingów jest dziś nie do poznania. Tak się nakręcają tą całą polityką, tak się karmią tą nienawiścią, że zmieniają się jako ludzie. Stają się aroganccy, cyniczni i kąśliwi. Żyją w tym swoim zacietrzewieniu i nie widzą jak ich to zmienia. Moim zdaniem źle to wpływa nie tylko na ich otoczenie, ale również na nich. Niektórzy są naprawdę nie do wytrzymania, ale utrzymuję z nimi znajomość, tylko ze względu na pamięć o starych dobrych czasach. Nawet ci nie zaangażowani do tej pory politycznie potrafią ciągle do tej polityki wracać na towarzyskich spotkaniach. Co ciekawe, część z nich co niedziela uczestniczy we mszy świętej, uczestniczy w życiu religijnym, jak np. Ekstremalna Droga Krzyżowa, ale mam wrażenie, że niewiele z tego rozumieją i nie potrafią tego przełożyć na świat polityki. Boli mnie to, że propaganda sterowana z zewnątrz tak wpływa na Polaków. Boli mnie to, że przez te podziały z częścią dobrych kolegów i koleżanek zerwałem jakiś czas temu kontakt. Natomiast nie zauważyłem konwersji ze zwolennika PiS na zwolennika Nowoczesnej, PO itd. Zmiany - jeżeli się - zdarzają zawsze w drugą stronę.

Antypolskie siły, które z prezydenta Dudy robią chłopca na posyłki i łamacza demokracji, a z Jarosława Kaczyńskiego bandytę gorszego od Hitlera, stworzyły bardzo dużą przepaść między Polakami.

Ile trzeba złej woli, żeby obrzydzać nam Polakom tych wspaniałych patriotów? Takie rzeczy robią obce mocarstwa i grupy interesu, lub zdrajcy, którzy są gotowi zrobić wszystko, by się swoim mocodawcom przypodobać.
Zastanawiam się jakie są nastroje we władzach PiS…. Na ile to środowisko jest zdeterminowane, by walczyć o Polskę i czy zdaje sobie sprawę z tego, że upadek jego władzy to nie tylko koniec polityczny.

Nastroje w tej części społeczeństwa popierającej PiS są bojowe a patrioci są głodni mobilizacji. Niestety władze PiS nic nam nie oferują, by zaspokoić te pragnienia jedności, identyfikacji i wyrażenia przed całą Polską naszych poglądów i poczucia przynależności do Polski, ale również posłuszeństwa wobec PATRIOTYCZNEGO rządu.

Mam wrażenie, że władze PiS nie rozumieją, że ich elektorat jest głodny manifestacji przywiązania do polskiej sprawy. Dlaczego tak myślę? Ile razy nam mówiono, że będzie  marsz poparcia dla rządu? I co dostaliśmy? Obchody szóstej rocznicy tragedii smoleńskiej rozłożone na cały dzień, tak, że ludzie z dalszych zakątków Polski nie wiedzieli, na którą godzinę obchodów mają przyjechać. A przy okazji tych całodniowych obchodów mieliśmy jakieś tam zamanifestowanie jedności z rządem.

Czego się boicie decydenci z PiS? Piszę w liczbie mnogiej, bo uważam, że Jarosław Kaczyński mówi prawdę, iż nie tylko on rządzi w partii. To takie przygotowanie na jego odejście, które kiedyś nastąpi.

Czego się boicie PR-owcy, specjaliści od wizerunku i od mediów? Daliście się ogłupić propagandzie TVN, Gazety Wyborczej i polskojęzycznych mediów niemieckich, że cała Polska Was nienawidzi? Zrobiliście obchody Smoleńska połączone z manifestacją poparcia dla rządu, bo boicie się, że ludzie do Warszawy na oficjalną manifestację poparcia dla rządu nie przyjadą? PRZYJADĄ W LICZBIE MILIONA, TYLKO ZRÓBCIE TO WYDARZENIE PORZĄDNIE. Zorganizujcie wyjazdy, autokary i nie dajcie się zaszczuć bandyckim mediom,  która głoszą, że taka organizacja to zło. Oni właśnie tej organizacji i tej mobilizacji się boją.

Średnia ocena 5.00 (1 głosy)
Poleć do artykułu miesiąca
PRZECZYTAJ TAKŻE
Polska
Aleszumm
2018-06-06
0
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło