treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 411633 odsłon
Biuletyn OSTATNI.
Śšwiat
Dodany: 2018-01-21 19:11

"TO JUŻ JEST KONIEC!"

 Motto:

„Wszystko co dobre, kiedyś się kończy”.

 

Witam.

 

Biuletyn niniejszy powstał po szaleńczym ataku wszelkiej maści lewactwa na kilka słów prawdy, które ukazały się w Biuletynie Informacyjnym naszej zakładowej organizacji związkowej, a był to luty 2011 roku, a chodziło o to głównie:

„W świecie głupieją. Dwóch gejów (skrót definicji – gej = bogaty pedał) funduje sobie noworodka płci męskiej, wszyscy poprawnie i politycznie pieją z zachwytu. Zgroza!  A żydów wymordowali Polacy.”

Dzisiaj mogę powiedzieć o tym tylko jedno – mało równie prawdziwych zdań przeczytałem gdziekolwiek od tamtego czasu.

Lewactwo wciąż szarżuje, co zwłaszcza  w aspekcie nawały „muzułmańskich nachodźców”  do zguby doprowadzić nas może,  a Niemcy i nie tylko, niestety, już niedługo wmówią całemu światu, że odpowiedzialność Polaków za holocaust nie podlega dyskusji.

Absolutnie nie mam tu zamiaru rozpisywać się  nad Biuletynem jako całością, czy chwalić go, czy jakoś tam  recenzować, ale jedno powiem – było  OK!

Obecna decyzja wodzów  Onetu, by tak rozbudowaną i najlepszą ponoć w Polsce platformę blogerską  zlikwidować, nie jest może zbyt zrozumiała, ale z faktami się nie dyskutuje przecież.

A ponieważ blog mój wcale nie przypadkowo na Onecie umieściłem – jednym z podstawowych jego celów było „uświadamianie lemingów”, co spokojnie zrealizował – nie mam zamiaru nigdzie go przenosić, choć są takie propozycje, a  po prostu wykorzystam okazję i pisanie Biuletynu zakończę.

Nie jest wykluczone, że gdzieś jeszcze w „blogosferze” się pojawię, ale na pewno nie od razu i na pewno w innej, bardziej prywatnej formule.

Dziękuję zatem Onetowi za umożliwienie mi pisania, przy okazji za to samo dziękując stronie Obiektywnie.com.pl – koniec Biuletynu na Onet.pl oznacza bowiem  i koniec Biuletynu tamże.

Ale oczywistą oczywistością jest, że najbardziej dziękuję wszystkim  PT Czytelnikom!

I pozdrawiam Was na pożegnanie!

   

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło