treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 411301 odsłon
Biuletyn OSTATNI (Postscriptum 9).
Śšwiat
Dodany: 2018-02-23 23:58

„BIULETYNOWE RESUME”.

Motto:
„Panie Marszałku – a jaki program tej partii?
Najprostszy z możliwych – bić kurwy i złodziei, mości Hrabio.”

 

Witam.

Na dzień dobry, a i pożegnanie,  ostatni sondaż, a jak – Pollster dla Super Ekspresu, a żadne z nich za PiS-em nie przepada:

PiS – 47, PO – 19, SLD – 8, KUKIZ – 7, N – 6, PSL – 5, RAZEM – 5, RESZTA < 5!

A ja znowu powiem – PiS i tak ma grubo ponad 50, ciekawe, kto pierwszy się odważy podać prawdę?

Ale i tak widać, że „opozycja totalna”, czyli PO i N, ma przej…ne! Razem (!) mają 30 procent mniej od PiS, a a propos razem – czerwoni  mają 13 i niech to dla nich będzie przestrogą. Bo sprawa jest jasna –  gdy z miażdżącą przewagą prowadzi PiS, a PO i N zdychają, to zaczyna się jazda próbna – może to SLD odkurzymy, a gdy dodamy do tego  Razem, to może coś z tego wyjdzie?

Otóż, salonie drogi, nie wyjdzie – PiS wygra bowiem  wszystkie kolejne (a jest ich ze cztery!) wybory – czy to się komuś podoba, czy nie, a tzw. lewica załapie tam najwyżej 10 procent w sumie  i jedno tylko z tego będzie miała – nareszcie znowu będzie mogła drzeć antypolską mordę za nasze pieniądze!

A co do motta –  najprawdopodobniej jest to ostatni Biuletyn, więc motto to znów powrócić tu musiało. Naczelnik nasz były genialnie, krótko i pięknie (jak mawiał Einstein – wielka  idea musi być piękna!),  podsumował tu  najważniejsze zadanie stojące przed PiS – Polska musi być bowiem piękna, a  to znaczy  i prawa, i sprawiedliwa – a  to jest warunek konieczny i wystarczający zarazem!

I  wbrew paskudnym podjazdom wszelkich funkcjonariuszy „naszego”  tzw. salonu -  „polityczna” opozycja totalna, wraże  media, Obywatele SB, Akcja Demokracja, Fundacja Batorego, Czarne Kobiety, Banda Celebrytów  i Kramków  wszelkich, oraz inne antypolskie  organizacje różniste,  Niezależni Sędziowie czy  Zanikający  KOD (to wszystko może jeszcze działać legalnie?) – PiS radzi sobie z tym wszystkim wprost znakomicie!

Tu można by zapytać – jak to, kurza twarz, znakomicie, jak tyle błędów robi, a te nowoczesne, zakodowane platformersy wciąż na wolności są?

Tu słówko do tych niecierpliwych – Polska, od ponad 200 lat, znajdowała się w rękach niepolskich – 123 lata zaborów, 20 lat niepodległości, 5 lat niemieckiej okupacji,  pół wieku bez mała radzieckiej wolności, plus ćwierć wieku ponad naszej  „wolności”!

A ile, do diabła, rzeczy najważniejszych wykonać można przez dwa lata, z okładem nawet?

A tyle właśnie rządzi PiS.

Tu jeszcze raz powiem – wcale nie uważam, że PiS jest najwspanialszy na świecie – ale żadnej teraz nie ma w Polsce siły innej, która mogłaby Polskę uratować!

I tu leming każdy zapytać może – Polskę uratować?

Przed czym – przecież za rządów  PO i ZSL  byliśmy krajem mlekiem i miodem płynącym, a Europa kochała nas do „bulu”!

Otóż, lemingi drogie, to bzdura, a nawet kłamstwo do kwadratu – Polska, a właściwie rządzący Polską  przez całe owe  ćwierćwiecze (Unia Wolności!)  niepodległości, oszukiwali nas bez cienia wstydu – a hasło, że Polska to „brzydka panna bez posagu”  (profesor bez magistra w roku 2008!), to była podstawa działania -  my to właściwie nie mamy nic, i równie nic nie znaczymy - czego więc możemy oczekiwać?

I teraz to się mści – patrz żydowskie opowieści o „polskim Holokauście”!

Mówi o tym i aktualny premier Izraela Netanjahu, i wielcy jego ministrowie, i ci byli,  i ci  obecni, piszą o tym i  izraelskie i amerykańskie (żydowskie!) gazety i stacje , bełkocą na ten temat i „nasi” opozycjoniści totalni, ale  to wszystko „pikuś” – wystarczy sięgnąć do wypowiedzi (2010 rok!), ważnego żydowskiego rabina Owadii Josefa, duchownego przywódcy partii Szas, wchodzącej wtedy (a może i teraz?), w skład izraelskiej koalicji rządzącej:

„Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie. Goje są jak zwierzęta pociągowe – mają służyć Żydom.  Gdyby goje nie mogli służyć Żydom, nie mieliby po co istnieć. Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł -   stracilibyście wtedy pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie, by dobrze pracować dla Żyda.”

I tak to właśnie wygląda – dla „prawdziwego” Żyda goj to niewolnik!

A dodać trzeba, że ww. rabina żadne sankcje za występ ten  nie spotkały! 

No i o czym my tu mówimy?

Krótka lekcja historii, nie tylko dla Żydów:

W roku 1939, 1 września, hitlerowskie Niemcy napadły na Polskę. W roku 1939, 17 września, komunistyczna Rosja napadła na Polskę. W tej „niemieckiej” części była akurat wtedy chwila „żydowskiej ciszy”, ale w tej „radzieckiej” Żydzi (odwrotnie jakby!)  już na pierwszy szereg wyszli – mołojcy z NKWD witani byli radosnymi transparentami i mniej głośnymi listami polskich patriotów skazanych „na odstrzał”, a sformułowanie to bynajmniej eufemizmem nie było – wskazani tam Polacy w najlepszym wypadku „bilety na Syberię” dostali, a ci bardziej dla „władzy radzieckiej” niewygodni   od razu strzał w tył głowy.

A Niemcy, gdy już po „szoku zwycięstwa” ochłonęli, postawili sprawę jasno – Żydzi do gazu! I równie jasno dodali – każdy Polak, który w jakikolwiek sposób  Żydowi pomoże, zabity być musi!

Polacy to naród wielki – nawet pod groźbą nieuchronnej  kary śmierci Żydom pomagali – a wszak wcale nie musieli! Bo przecież – czy można od przedstawiciela jakiegokolwiek narodu wymagać, by za obronę przedstawiciela narodu innego gotów był położyć głowę nie tylko swoją, ale całej swej rodziny, a może i wioski, lub kamienicy całej? Na pewno nie – a Żydzi teraz (!) tego od nas wymagają! A przecież – Polacy to robili -  a tacy Niemcy, Francuzi, Belgowie, Holendrzy, Włosi, Hiszpanie, czy Skandynawowie choćby – wcale nie, a wręcz przeciwnie – sami Żydów do niemieckich obozów  śmierci dostarczali!  Ale ich akurat żydowscy „bojownicy o wolność, równość i braterstwo wszelkie”, w sprawie zwanej przez nich „Holokaustem”,  o nic takiego  nie oskarżają!  

Bo przecież – Polacy  musieli, a tamci przecież nie?

Ten krótki historyczny wykład zakończyć można by tak – nie jest prawdą,  jak głoszą żydowscy ekstremiści – że tylko żydowski naród poddany był eksterminacji (niemieckiej?), że tylko żydowskie ofiary to  światowe pandemonium (stolica piekła!) – tak samo Polacy uznani zostali przez kanclerza Hitlera (III Rzesza Niemiecka!), za naród zakwalifikowany do całkowitej eksterminacji!

I to właśnie jest największy „bul” żydowskiej ekstremy – dla nich tylko zabicie Żyda  jest wielkie – zabicie goja to rzecz dużo mniejsza -  wszak goj wyższych przeżyć z tym związanych żadnych mieć nie może – on „tylko umiera”, a to nie to samo, co „przeżywa” wtedy  żyd!

Tu można by dalej iść tym tropem, ale tak naprawdę to nie ma już  sensu.

Mamy teraz wiek XXI, rok 2018, żyjemy w Europie.

Europa ta pada, aktualnie, pod nawałem muzułmańskiego najazdu.

A wyznawcy Allaha Żydów, nawet bardziej  niż chrześcijan,  nienawidzą.

Ale – „ojcowie Europy” – te wszystkie ich Komisje Europejskie, a nawet sama kanclerz Merkel w osobie swej – muzułmańskich „uchodźców” do siebie na gwałt (nomen omen!) zapraszają. 

Pytanie jest proste – po co?

Tu powtórzmy – Europa pada.

A  optymiści „nasi”  mogą powiedzieć – nie Europa, a tylko „zachodnia Europa”!

Ale pesymiści „nasi” powiedzą – gdy ta „zachodnia” padnie, to my też!

I tu właśnie jest zadanie dla  Polski – my teraz, nie po raz pierwszy przecież (Sobieski choćby!), musimy tę „Europę” znowu  uratować.

Oczywistą oczywistością jest, by Prezesa zacytować, że każdy Polak, nie tylko leming, może tu zapytać – naprawdę, nawet jeżeli to możliwe,  warto?

A odpowiedź jest równie oczywista  - nie tylko warto, ale nawet trzeba!

Bo innej możliwości to już nie ma.

Bo przecież – czy ta Europa  Timmermansa, Junckera czy Tuska (obrona Polski!) takiego choćby, plus pięknej Angeli z DDR-u z drugiego, a tak naprawdę z pierwszego szeregu   – może Europę uratować?

Na pewno nie.

Oczywistą oczywistością jest, że możemy to zrobić tylko my – ewentualnie przy pomocy kilku jeszcze sąsiadów naszych.

Ale – Prawo i Sprawiedliwość może sobie żyły tu wypruwać, a totalna opozycja wciąż będzie przeciw.

Albowiem dla  takich gości jak Grzegorz „Charyzma” Schetyna (szef Platformy, wciąż dla jaj zwanej „Obywatelską”), czy Ryszard „Madera” Petru ( w latach 2011-2015 przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich – kto o tym pamięta?), tu pardon – teraz Katarzyny Lubnauer, wodza „jego” partii,  czy Kosiniaka-Kamysza z ZSL - każde powodzenie rządzącego PiS to gwóźdź do ich partyjnej trumny.

I każdy z nich prędzej duszę diabłu sprzeda, niż choć słowo powie za PiS-em – choćby ten twierdził, że dwa plus dwa to cztery!

No bo jak to może być – PiS ma rację?

W życiu!

Ale oczywistą oczywistością jest, że PiS rację tu ma.

Polska  musi być wielka.

Ale  to wcale nie znaczy teraz, że od morza do morza.

Na to, w sensie bardziej ogólnym, czas jeszcze przyjdzie, co wcale nie znaczy, a wręcz przeciwnie, że teraz nie wolno tego robić – działania na rzecz „Trójmorza”, z wiodącą rolą Polski, cały czas czynione być muszą. Bo przecież tylko Polska może (powinna?), być państwem tu wiodącym, a kandydatów na członków  jest tu bez mała kilkunastu, co znacznie rolę Niemców w „rządzeniu Europą” nie tylko osłabić może, ale i Polskę na należne jej miejsce w Europie usadowić pozwoli.

Europa Europą, ale równocześnie prowadzić należy działania „wewnętrzne” – bezprzykładna, dekadę niemal trwająca  działalność wrogów RP, głównie tych z Platformy, musi być ukarana. Dotychczasowe działania, głownie  CBA, ale  i innych służb państwowych, wyglądają na zabawę w stylu – coś tam zrobimy, kogoś tam przymkniemy, szumu narobimy, i będziemy do przodu. A nie o to przecież chodzi -  CBA już dawno temu (2013 rok!) przymknęło posłankę PO  Sawicką, a Sąd ją uniewinnił, bo przecież łapówkę wzięła, ale z Platformy będąc mogła  – nie można tak przyzwoitych posłów denerwować! A więc czekać teraz należy, aż kogoś naprawdę posadzą – a gdy dodadzą tam  jeszcze paru ważnych platformersów, to będziemy mogli mówić o sukcesie.

Bo przecież Grzegorz „Charyzma” Schetyna już na ostatniej konwencji PO powiedział – zlikwidujemy CBA, a dodał i to – zlikwidujemy IPN!

I jak tu się dziwić, że „światowe”, a i polskie „żydostwo” tak śmiało poczyna sobie w propagowaniu „polskiego Holokaustu”?

Można mówić  teraz o wielu zagrożeniach naszej polskości – zmowa światowego kapitału, zmowa światowego lewactwa, zmowa antypolaków autoramentu wszelkiego (polskiego i zagranicznego!), ale to właśnie wydaje się teraz zagrożeniem największym -   atak „światowego żydostwa”!

Atak na coś, czego brak do tej pory wydawał się „oczywistą oczywistością” – udział Polaków w Holokauście. Tu powiedzmy raz jeszcze, bo w świecie dzisiejszym mówienie, że dwa razy dwa jest cztery, wydaje  się niewystarczające – sprawcami Holokaustu byli i są  Niemcy! Doprawdy, nawet dla naszych braci  Żydów (kilkaset lat wspólnej historii, i to po tym, gdy Hiszpanie i Francuzi pognali ich precz!), powinno to być oczywiste – tylko w Polsce Żydzi mogli istnieć!

A teraz opowiadają, że Niemcy swe obozy koncentracyjne usadowili głównie w Polsce, bo wiedzieli, że Polacy z przyjemnością ( z mlekiem matki wyssaną!), patrzeć będą na zagładę ich narodu!

Drodzy nasi Rodacy (wszak większość z Was stanowili obywatele polscy!), tak naprawdę nie wypada – bo na pytanie – ilu Polaków uratowali Żydzi, odpowiedzi dobrej nie ma, wystarczy spojrzeć na „drzewka w izraelskim  Yad Vashem (Instytut Pamięci Męczenników i Bohaterów Holokaustu)” –  tam żydowskich drzewek nie ma!

A polskich jest ładnych kilka tysięcy.

Reasumując, bo czas biegnie – Polska musi być silna.

A Polska może być silna tylko wtedy, gdy wystąpi cała, razem i jednomyślnie.

A przy obecnej „opozycji totalnej” jest to niemożliwe.

Co może zatem zrobić PiS?

Olać to totalne barachło i spokojnie iść do przodu.

Do przodu – czyli do wolnej, niezawisłej i samodzielnej Polski.

I tak nam dopomóż Bóg.

Bo przecież bez Boga nie damy rady!

Do zobaczenia.

 

 ///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło