treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 407479 odsłon
Biuletyn OSTATNI (Postscriptum 6).
Śšwiat
Dodany: 2018-02-11 15:23

„IMPERIUM ATAKUJE – CD!”

Motto:

„A żydów wymordowali Polacy”.

/ BI, luty 2011 /

 

Witam.

Ponieważ Biuletyn pomalutku staje się historią, przypomnę wpis z jednego z pierwszych:

„Obraza żydów – w którym miejscu? Stwierdzenie – a żydów wymordowali Polacy -  okazało się, prorocze. Już dzisiaj publikowane fragmenty książki niejakiego Grossa pokazują jasno – Polacy to mordercy! Właśnie o to nam chodziło, za parę lat my będziemy się z tego  tłumaczyć i nikt już nie będzie pamiętał, że tak naprawdę odpowiadają za to jacyś Niemcy. I za obozy koncentracyjne też.”

Faktycznie, słowa te okazały się prorocze – było to siedem lat temu i mało kto poważnie o zagrożeniu takim wtedy mówił.

A co mamy dzisiaj?

Właśnie to – nasz polski rząd, nasz polski Sejm, nasze polskie media – wszyscy głośno i na wyścigi niemal się tłumaczą – to nie my, to Niemcy!

Polskie – bo te „polskie” wprost przeciwnie.

Przykładów kilka jest niezłych, ale weźmy takie GW-no tylko, bo czasu mało – a przypomnę tu po raz setny  – „Gazeta Wyborcza to jedna z najgorszych rzeczy, jaka przytrafiła się nam po „transformacji ustrojowej””!

Otóż ukazał się tam artykuł niejakiego Bartosza Wielińskiego (patrz zdjęcie powyżej), który ni mniej, ni więcej, określił tam Polaków jako „pomocników Niemców”. Jeżeli dodamy do tego wynurzenia Konstantego Geberta, również publicysty GW-na, w rozmowie z równie antypolskim funkcjonariuszem „łże mediów” red.  Lisem – „Moja rodzina wolała wrócić do getta, bo nie było tam Polaków”, oraz twitterowy wpis red. Wielowieyskiej, też z GW-na, oraz TOK.FM: „Moją  irytację budzi teza, że Polacy to naród bohaterów, ratujących Żydów. Prawda jest inna – ani biała, ani czarna. Polaków, którzy heroicznie pomagali Żydom, było bardzo niewielu. Niewielu Polaków kolaborowało z Niemcami i Żydów ścigało. Zdecydowana większość nie robiła nic”- to już naprawdę wątpliwości żadnych mieć nie można – GW-no to antypolska, zdradliwa swołocz.

Polacy nie robili nic?

Tak uznać może tylko antypolska idiotka.

A gdy  dodamy, że Red. Nacz. tegoż GW-na ma brata,  który jako sowiecki prokurator polskich patriotów na śmierć  skazywał ( a wciąż w Szwecji, o której jeszcze tu będzie, się ukrywa!), to nic już zdziwić nas nie może – GW-no,  to GW-no jest i basta!

A przecież takich „polskich mediów” jest wciąż u nas od groma – takie TVN-y,  Polsat-y, o pomniejszych nie mówiąc, wystarczą – a PiS coś wciąż słabo o „ustawie medialnej” piszczy!

Bo powiedzmy raz jeszcze – czy ktoś może w ogóle wyobrazić sobie sytuacją, że w sąsiednich Niemczech,  wciąż lidera europejskich poczynań wszakże (choć od kwartału niemal rządu swego powołać nie mogą!), większość mediów ma właścicieli polskich i media te „24h/dobę” na rząd niemiecki plują?

Na pewno nie!

Bo wracając do teraz -  fakt to  jest oczywisty – ruszyło na nas światowe żydostwo!

I to izraelskie, i to amerykańskie, i to europejskie, i to polskie!

I niech mi tu żaden pożyteczny idiota nie krzyczy, że to antysemityzm!

Bo to po prostu prawda.

A ataku tego lekceważyć nie można.

Po  „II wojnie światowej” uczono nas (w PRL-u!), że Żydów praktycznie już nie ma – bo wykończyli ich hitlerowcy.

W  roku 68.  okazało się, że jednak   – bo pod naciskiem „władz komunistycznych” wyjechali do Izraela -  a przecież gdyby ich nie było, to by nie wyjechali?

Dzisiaj okazuje się, że wciąż u nas jednak są jeszcze  – patrz wyżej!

I to akurat problemem nie jest – co Polska od tysiąca lat niemal udowodniła, jako jedyny bodaj kraj na świecie!

Problemem natomiast jest, jak ci właśnie „Żydzi” nam, jako Polsce, za to się odpłacają!

A już to tylko, co wyżej podano, wiele tu wątpliwości spowodować może.

A  siła oddziaływanie tego „światowego żydostwa” jest wprost niewyobrażalna.

Polityka  polityką, ale weźmy choćby taki „świat filmowy”, na przykładzie którego siła tego „środowiska” jest widoczna, jak diabli.

-              Taki polski film – „Pokłosie” (polsko-holendersko-rosyjsko-słowacki (?), rok 2012, Polski Instytut Sztuki Filmowej – 3,5 miliona dotacji, nagroda Instytutu Jad Waszem!)  – film, w którym przedstawia się Polaków jako ciemną, antyżydowską masę, pijaną przeważnie do tego, dla której denuncjacja u Niemców takiego „żyda”, a nawet zatłuczenie go łopatą, to reguła bez wyjątków i styl życia wprost.

-              Taki polski film – „Ida” (polsko-duński (?), rok 2013, też przez PISF przepłacony) – film, w którym Polaków przestawia się jako żydożerców, a „polską” panią prokurator, która polskich patriotów  na śmierć skazywała „od ręki”, pokazuje się jako biedną, pełną życiowych rozterek „ubeczkę”, która z tym wszystkim poradzić sobie w końcu nie może i wyskakuje przez okno, ładne i filmowo „udokumentowane”  samobójstwo popełniając. A przecież reżyser tego „antysjonistycznego” potworka do prawdziwej tej pani prokurator na herbatkę chadzał i w pełni był świadomy, jakie kłamstwo tworzy.

I właśnie – oba te filmowe gnioty tenże „żydowski świat” za arcydzieła uznał, wypromował  i do wielu ceremonialnych nagród doprowadził -  polskich, europejskich, amerykańskich – a beznadziejną wprost „Idę” (oglądałem dwa razy i wiem, co mówię!), do „Oscara” – luty 2015!

I jak tu nie wierzyć w siłę argumentów  „światowego żydostwa”?
Tu przypomnę mały obrazek z mego dzieciństwa – gramy na podwórku w nogę (a byłem w tym niezły  – zawsze w dwójce, która wybierała drużyny!) – zderzam się z obrońcą przeciwnika, faktycznie może zbyt mocno, a on zrywa się z murawy i krzyczy – Żyda kopiesz? A nikt z nas do tej pory nie wiedział, że to Żyd  (okazało się później, że to syn znanego poznańskiego prokuratora!) -  ale reakcja uczestników meczu  może  potwierdzać  jednak dość powszechną wówczas  opinię   – ci żydzi sami się o te prześladowania proszą!

Wspomnienie z dzieciństwa, jakie by nie było, nie może być podstawą do jakichś tam zbytnich uogólnień, ale  jednak – coś w tym  jest.

Bo teraz mamy to właśnie – Żydzi, którzy przeżyli w Polsce Holokaust organizowany i przeprowadzany  przez Niemców, krzyczą, nawet przed polską ambasadą w Izraelu  – Polacy, mi nigdy nie zapomnimy, że mordowano nas na polskiej ziemi! 

I jak my możemy na to odpowiedzieć?

Gdyby spojrzeć na to z pozycji polskiego obserwatora normalnego – wojnę wywołali Niemcy, obozy koncentracyjne wybudowali Niemcy, Polaków mordowali  Niemcy, Żydów mordowali  Niemcy, Cyganów mordowali  Niemcy, Ruskich (wziętych do niewoli), mordowali Niemcy, wszystkich pozostałych, jacy by się w Polsce wtedy nie znaleźli (choć Polski oficjalnie przecież nie było!), mordowali Niemcy, czyli – wszystkich mordowali  Niemcy – to sprawa jest prosta – mordowali  Niemcy!

Ale – okazuje się, że nie jest to prawdą!

Niemcy co prawda to przyznają – nie tylko ich  minister spraw zagranicznych, ale nawet kanclerz Angela Merkel – „Niemcy ponoszą odpowiedzialność za Holokaust i tylko ta świadomość może być podstawą dobrych relacji z Polską.”

Ale dla Żydów to pestka – wg. nich za Holokaust odpowiedzialni są również Polacy!

A tu akurat „polski obserwator normalny” tak normalnie to już nic nie może – bo jak przekonać Żydów, że dwa razy dwa jest cztery?

Otóż – najgorsze jest to, że wcale przekonywać ich nie trzeba – bo oni doskonale to wiedzą!

A sprawa jest prosta – forsa!

Niemcy są OK, bo zapłacili, płacą i płacić będą, choć jest tu mały problem – nie wiadomo, jak długo jeszcze płacić będą mogli.

Patrz – najazd muzułmańskich hord!

A więc teraz czas na Polskę – wszak tam żyło wielu naszych rodaków (to, że to akurat Niemcy ich wymordowali, to szczegół!),  i na pewno coś tam po nich pozostało!

A więc – teraz płacić muszą Polacy.

A gdy dodamy tu informację o uchwaleniu przez Senat USA ustawy zapisanej jako Act S.447, mówiącej o możliwości odzyskania pożydowskiego majątku, który z powodu braku spadkobierców przeszedł na własność Skarbu Państwa (na całym świecie ponoć!), gdy przypomnimy, że wiele jest obecnie głosów, by nie łączyć ustawy o IPN z ustawą reprywatyzacyjną, to można się zastanowić – coś chyba złego w tym wszystkim się kryje!

A więc wielkie tu będzie pole do popisu (!) dla naszych obecnych władz.

A jak będzie?

Zobaczymy.

PS.

Prezes, jak zwykle trafnie, nazwał antysemityzm „chorobą umysłu”. Ale – czy chorują na to tylko antysemici?

Do zobaczenia zatem!

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - KWIECIEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło