treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 407479 odsłon
Biuletyn OSTATNI (Postscriptum 5).
Śšwiat
Dodany: 2018-02-10 00:43

"IMPERIUM ATAKUJE!"

Motto:

„Prawda jest prosta jak banan Timmermanusa,

Narody, które źle wybierają,

Zamkniemy  do europejskiego lamusa!”

/ sąsiad – poeta /

 

Witam.

Jak to zwykle ostatnio, na dzień dobry ostatni sondaż, CBOS:

PiS – 43, PO – 17, KUKIZ – 7, NOWOCZESNA – 5, RESZTA < 5!

Nagłówek na mym ulubionym Onecie – PiS nadal na czele, ale traci – to majstersztyk propagandy, bo choć PiS-owi spadło o 1, to i tak jest to wynik wspaniały -  totalni mają razem 22 i mogą sobie pogwizdać symfonicznie, a gdy dodamy, że PiS z KUKIZ-em  ma 50, to tylko mogą się pociąć!

A ja znowu dodam – tak naprawdę to PiS sam ma ponad 50, ale sondażownie boją się przekroczenia tego progu, by nie zostać przez „totalne media” okrzyknięte „pisowskimi”!

A poza tym – polski Sejm bez ZSL i innego lewactwa (SLD i Razem!), to piękna rzecz!

Motto dzisiejsze sprawę właściwie wyjaśnia w sposób nie tylko wystarczający, ale i ostateczny – bo przecież opowieści, że w Polsce łamane są jakieś tam „prawa obywatelskie” i Unia Europejska musi w ich obronie interweniować, to „pic na wodę i fotomontaż”, jak mawiała nasza młodzież „za komuny”. 

Ponieważ okazało się, że hasła „ulica i zagranica” oraz „ma być tak, jak było”, na których nasza „opozycja totalna” chciała powrócić do władzy, są  zupełnie już zjełczałe i w żaden sposób „nie rokują”, że ustawiczne donosy na Polskę do unijnych lewackich władz i siłowe niemal wyganianie „obrońców udemokracji” na polskie ulice zaczyna  Polaków już nudzić i denerwować,  postanowiono iść dalej.

Przez kilka ostatnich miesięcy gorączkowo szukano jakiegoś nowego punktu zaczepienia i w końcu jest – nowelizacja ustawy o  IPN!

A nowelizacja ta jest nie tylko niewinna jak nowo narodzone dziecię (choć przykład to dla unijnego i polskiego lewactwa, zwolenników swobodnego zabijania tychże, nie jest może najbardziej tu  na miejscu!), ale i wcale nie odbiega od „unijnych standardów”, co każdy łatwo może sprawdzić. Przykładów jest kilkanaście, bo większość europejskich państw ma u siebie podobne zapisy, ale tu wystarczą dwa przykłady zaledwie:

 -             Niemiec, europejskiego hegemona praw europejskich:

Penalizacji podlega (3 lata, w szczególnych przypadkach 5 lat więzienia!) obrażanie lub złośliwe wyrażanie pogardy wobec Niemiec, przeciw ich dalszemu istnieniu i przeciw ich  konstytucyjnym zasadom!

-              Izraela, światowego obrońcy demokracji i wolności wszelkich:

Ustawa nr 5746-1986, penalizowane jest zaprzeczanie przestępstwom przeciwko Żydom, przeciw Holokaustowi, przeciwko ludzkości,  zaprzeczanie im, identyfikowanie się z nazistami lub ich obrona - a za to tylko 5 lat!

A polskie zapisy są przecież dużo łagodniejsze, bo wyłączają „prace uczonych” i „działania artystyczne”!

A tutaj bym się z tą nowelizacją nie zgodził – „prace uczonych” być może tak, ale pod pewnymi warunkami „głoszenia prawdy”, czyli inaczej karaniem za oczywiste  kłamstwa, a co do „artystów” to samo – wolno, ale bez przeginania, taki np. pokaz „obciągania fiuta” Papieżowi, obojętnie w jakim celu – do ukarania!

Bo przecież, lewactwo znając, oczywistą oczywistością jest, że może obraz taki wykorzystać w sztuce poświęconej „przeciwdziałaniu Holokaustowi”, czy takiej „obronie muzułmańskich uchodźców” choćby.

A dodać można, że równie oczywiste jest, że żaden lewak nie odważy się do tych samych celów wykorzystać sceny „obciągania fiuta” Mahometowi –  ciekawe,  dlaczego?

A propos uchodźców i Mahometa   – dzisiaj przez berlińskie metro przeszła horda kolorowych nachodźców, machając różnistymi flagami i krzycząc – „Allahu Akbar” i dodając – „Europa jest już skolonizowana”!

A ja przypomnę skromnie tylko dwie sprawy  – już ze dwie dekady  piszę, że Europa, ta światła, zachodnia, europejska jak diabli, prędzej, czy później, a jak teraz widać prędzej, pod muzułmańskim najazdem padnie, a przyczyni się do tego „europejskie lewactwo”!

I, jak widać, rację mam tu absolutną.

A gdy dodamy tutaj to, co dzieje się teraz – nieprawdopodobny atak na Polskę całego,  głównie izraelskiego, żydostwa  (bo ten amerykański to też głównie żydowski!), to już mamy komplet – lewactwo i żydostwo w jednym szeregu  to przecież najbardziej wymarzony  muzułmański kąsek!

Naród polski jako jedyny w historii świata bronił Żydów – w tak potępianym przez wszelkich „nowoczesnych” znawców historii Średniowieczu u nas właśnie ten „wyklęty” naród znalazł spokój     i  schronienie (Hiszpania czy Francja, która teraz nas poucza -  wyrzucili ich na zbity pysk!),  u nas mógł mieszkać i normalnie żyć.

Podobnie podczas II wojny światowej – tylko w Polsce Żydzi mogli liczyć na pomoc miejscowej ludności, tylko Polska (której przecież wtedy oficjalnie nie było!), za pomocą swego Rządu na Uchodźctwie i Armii Krajowej w Polsce, rozkazami swymi Żydów broniła i „szmalcowników” śmiercią karała!

A w tym samym czasie „europejska” Francja, europejski „Benelux” i kilka innych mniej europejskich krajów oficjalnie Żydów swych na ulicach (i stadionach – 16 i 17 lipca 1942, paryski welodrom zimowy, obława Vel d’Hiv, 13 tysięcy, w tym ponad połowa kobiet i dzieci, zatrzymanych  Żydów!) wyłapywali, w pociągi ładowali i do niemieckich obozów śmierci wysyłali!

A że obozy te umiejscowione były głównie (KL Auschwitz!) na terenie okupowanej przez Niemców Polski?

Wydawać się powinno, że dla „normalnych ludzi” ten  fakt akurat  nie powinien mieć znaczenia – obozy te zorganizowali Niemcy, a że w okupowanej Polsce?

Odpowiedź jest prosta jak krzyżacki  miecz – Niemcy zorganizowali obozy te akurat w Polsce, bo do wyniszczenia Polaków miały służyć!

I Polacy byli ich pierwszymi więźniami, później dopiero wsadzano tam i Żydów, i wielu przedstawicieli innych narodów.   

A wczoraj przed polską ambasadą w Izraelu (jeszcze  w Tel Awiwie?), demonstrowali izraelscy Żydzi, którzy „przeżyli Holokaust”. Nie było ich tam zbyt wielu (wystarczył jeden autobus podstawiony przez organizatorów), ale byli głośni i krzykliwi, mimo średniej życia jakieś 80+, a do tego kilku z nich   wtargnęło do naszej ambasady!

A transparenty mieli piękne, ja zapamiętałem jeden – „Polaki, my pamiętamy, co nam zrobiliście”. Mogło by to wskazywać, że ci protestujący to głównie Żydzi z ZSRR – a przecież wszyscy (?) pamiętamy, co to byli  za Żydzi – nie tylko w NKWD, ale i w „polskim” UB było ich mnóstwo!  

A gdy dodamy dwie sprawy tylko:

-              wyznanie „polskiej żydówki ocalałej w Polsce”, lat 88, niejakiej Judith Rozenzweig – „szliśmy w szeregach, pod karabinami niemieckich i polskich żołnierzy”, oraz – „Polacy stali bezczynni, nic nie zrobili”, to już doprawdy dylemat „śmiać się, czy płakać”, jest zupełnie nie na miejscu – tu można tylko płakać, bo zeznanie innej uczestniczki tej manifestacji, 93 letniej Szalom Sztamberg – „była tylko jedna rodzina we wsi, która nam pomagała, reszty to nie obchodziło!”- tylko to potwierdza.

Ciekawostką natomiast jest, ile żydowskich  rodzin w okupowanym przez niemieckich nazistów Izraelu, zagrożonych karą śmierci, jak w okupowanej Polsce, pomogłoby eksterminowanym Polakom?

Tu, ze względu na panujące w Izraelu prawo (patrz wyżej!), powstrzymam się od odpowiedzi!

-              oraz, że sponsorem tego „spontanicznego wyjazdu i protestu” była fundacja Yayd Ezer La-Haver, prowadząca w Hajfie dom „dla ubogich ocalałych z Holokaustu”, a tę z kolei sponsoruje (700 tysięcy dolarów!) organizacja ICEJ (International Christian Embassy Jeruzalem), którą kieruje Niemiec Jurgen Buchler, syn Alberta Buchlera, byłego oficera Wehrmachtu, to już mamy komplet – gdyby jakiś polski kabaret to przedstawił, to za „poniewieranie Holokaustu” skazany by został, przez izraelski sąd,  na dożywocie co najmniej!

Tu wróćmy na moment do „motta” naszego, bo to podstawa – nie ma żadnej naszej winy w tym całym antypolskim cyrku, bo sprawa jest jasna – cały ten izraelski hałas o obronę przeciwko „nowemu” polskiemu prawu ma jeden tylko mianownik – atak na Polskę rządzoną przez Prawo i Sprawiedliwość!

Bo przecież, ku…wa mać, „miało być tak, jak było”!

Dowodzik jakiś?

Proszę bardzo.

Za poprzednich rządów PiS, w roku 2006, Sejm uchwalił podobne przepisy (w ustawie lustracyjnej!), pozwalające karać za „pomówienie Narodu Polskiego o odpowiedzialność za zbrodnie nazistowskie”.

Za głosowali wtedy, oprócz PiS-u, Platforma, wciąż dla jaj zwana „Obywatelską”, PSL, Samoobrona i SLD. PiS za chwilę władzę utracił, wygrały PO i PSL, i sprawa padła  – żaden żyd na świecie nie zaprotestował, ambasady Izraela i Żydzi amerykańscy nie powiedzieli ani słowa, europejski Parlament nawet tego nie zauważył!

Wystarczy?

Musi, bo  dowód to wystarczający, a twierdzenie zostaje udowodnione – skrót c.n.d., którego tu użyjemy (co należało dowieść!), tylko to potwierdza.

Tu należałoby jeszcze dodać opowieści o ostatnich (wewnętrznych!) dokonaniach totalniaków, czyli  Platformy (wciąż dla jaj zwanej Obywatelską!), oraz  Nowoczesnej (wciąż dla jaj zwanej platformą dla Platformy!), ale tak naprawdę, to  po co?

Obie bowiem te „podstawy polskiej demokracji” ośmieszyły się dokumentnie tyle już razy, że pisać o tym to już byłoby „bicie poniżej pasa”, co nawet w walkach bokserskich uważane jest za faul okrutny i bezdyskusyjny!

Dowodzik jakiś?

Są tysiące, ale wystarczy ostatnie stwierdzenie Grzegorza „Charyzmy” Schetyny na temat „pojednania opozycji”, co w jego mniemaniu polegać powinno na połączeniu się tych dwóch partii.

I odpowiedź „szefowej” Lubnauer, że małżeństwo to nie, wystarczy układ partnerski, czy posłanki  „Szlezwig Holsztajn”, że połączenie – nigdy! – wystarczy za komentarz – Nowoczesna Platforma to marzenie Grzesia tylko!

I dodać można, choć z punktu widzenia „pisowca” to niepolityczne – faktycznie, połączenie się obu tych obciachowych partii prowadziło by do jednego tylko – zaorania „totalnej opozycji”!

I w każdych kolejnych wyborach, a będzie  ich niedługo  co najmniej ze cztery, PiS brał będzie wtedy  wszystko.

I tu moment na jakieś małe „rezime” -  Polska jest wielka, szmalcownicy to ułamek naszej historii, bo w Europie było ich tysiąckroć więcej, i to „państwowych”, czego u nas w ogóle nie było! – a żydowskie opowieści o „polskim Holokauście” to opowieści ludzi nie tyle chorych, bo wiedzą, po co to mówią , co  sprzedajnych – co najlepiej wykazał nasz były, wciąż niedoceniany (lewacki przemysł pogardy!), prezydent RP  Lech Kaczyński, mówiąc do żydowskiej dziennikarki – wy przebaczyliście Niemcom, bo oni mają pieniądze!

I to jest najlepsze podsumowanie całej tej „antypolskiej nagonki” – światowe żydostwo atakuje Polskę, choć samo najlepiej wie, że jedynym narodem, który ich kiedykolwiek, a w czasie Holokaustu najbardziej,  bronił - to naród polski!

I pytanie wielkie wciąż jest aktualne – dlaczego tak jest?

A odpowiedź jest prosta jak drut – Niemcom wybaczyliście, bo wam zapłacili!

A my wam za Holokaust nie zapłacimy.

Bo to byłoby tak, jakby australijscy Aborygeni płacić musieli anglosaskim najeźdźcom za „ofiary podboju tego kontynentu”!

Bo pisać o tym, że niektórzy „Polacy”, tacy jak „ubecki” Cimoszewicz, czy „polski” Gross, którzy bez przerwy Polską tu i tam  pomiatają, doprawdy sensu już nie ma – każdy Polak wie, że to antypolskie, za przeproszeniem, kurestwo – bo jak inaczej łagodnie  to nazwać?

A zdaniem „polskich” i „europejskich” lewaków nie ma co się przejmować, bo  wystarczy podać, że ich reprezentantami są  indywidua takie  jak  Róża Thun nazwisk  sześciu, agent Boni nazwiska jednego (?), oraz  inne takie Junckery, Tuski, Timmermansy czy    Guy-je ( tam naprawdę G czyta się jak H?) Verhofstadt-y – wszyscy oni są najbardziej na świecie oczywistym zaprzeczeniem pojęcia wciąż tam gdzieś funkcjonującego – mężowie stanu!

A zatem – Polacy, nie dajcie się zwariować.

Polska rządzi akurat  Prawo i Sprawiedliwość – formacja nie tyle najlepsza na świecie, co jedyna, która Polsce teraz akurat (bo lepszej u nas nie ma!),  zapewnić może jakieś tam pozytywne miejsce w europejskiej  i  światowej układance.

Bo za rządów Platformy, wciąż dla jaj zwanej „Obywatelską”, liczyć mogliśmy tylko na jedno –  że frau Merkel (podobnież po pół bez mała roku znów załapie się na  rząd w Dojczlandze!), poklepie naszego wodza  po pleckach i powie – no, haraszo!

Bo wszak tam, w enerdowskiej odmianie sowieckiego komunizmu wychowywana była!

Wiem, że pisać krótko należy, bo żaden internauta dłużej niż zwykły sms nie pociągnie, ale trudno – ciężkie czasy, ciężki obowiązek!

Reasumując – Rodacy drodzy, łatwo nie jest, ale – jeszcze trochę  wytrzymajcie.

Bo to, że Imperium (!?)  atakuje, to fakt.

Ale - będzie OK!

Do zobaczenia.

 

///   Blog.Onet.pl    ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - KWIECIEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło