treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 407479 odsłon
Biuletyn OSTATNI (Postscriptum 4).
Polska
Dodany: 2018-02-04 23:57

„PANIE PREZYDENCIE – POD-PIS-UJ!”

 

Motto:

Holocaust to wina Polaków?

Nie – to kłamstwo tu  bez granic!

Holocaust to wina Niemców?

Tak – i  wszelkie kłamstwa tu na nic!

/ sąsiad – poeta /

 

Witam.

Właściwie to nie powinienem już o tym  pisać, bo  to bodaj  trzeci B. z PS.   na ten temat, a  wcześniej B. takich było już od groma!

Ale jak tu nie pisać, gdy świat nasz się wali?

Nasz świat, czyli polski – już w B.I. naszej organizacji związkowej, tym z lutego 2011 roku, napisałem jedno niewinne, wydawało by się, zdanie – „A żydów wymordowali Polacy”. (Patrz, Danio!).

I na równie niewinne pytanie dziennikarza z poznańskiej telewizji WTK (to tam gdzie red.  „Ruda” wyzywała nas od antysemitów, do studia nie zapraszając!)  - a po co pan to pisze? – odpowiedziałem – ano po to, że  ja może już nie, ale pan na pewno dożyje czasów, że będzie się tłumaczył z tego, że to Polacy, nie Niemcy, wymordowali Żydów! I pomyliłem się tylko w jednym – ja również tego dożyłem.

I na to zgody być nie może.

Oczywistą oczywistością jest, że w Polsce (a tak naprawdę w niemieckiej Generalnej Guberni, bo Polski przecież wtedy nie było!), zdarzały się przypadki, że Polacy wydawali Żydów Niemcom. Ale trzeba powiedzieć tu i to – Żydów tych mordowali Niemcy, a polscy szmalcownicy (niewielu w stosunku do liczby  ludności ich było!), wydawali tych biednych żydów Niemcom z jednego powodu tylko -  Niemcy płacili za to, ponieważ postanowili „naród żydowski” wymazać z kart historii świata!

I tu powiedzieć trzeba koniecznie jeszcze jedno – w pozostałych europejskich krajach okupowanych przez „nazistowskie Niemcy”, nie było tego, co było w Polsce – kara śmierci za pomaganie Żydom!

I to kara śmierci nie tylko dla tego „jednego winnego”, ale dla całej jego rodziny, a często i dla całej wioski, i dla całej kamienicy, jeżeli było to w mieście!

A ci  niemieccy, francuscy, belgijscy, holenderscy, włoscy, czy parę innych jeszcze nacji (żydowska!),   „bojowników  o wolność”, którzy nas teraz oskarżają o „współsprawstwo w Holokauście”, sami w swej „narodowej solidarności” wysyłali Żydów, swymi pociągami, wprost do komór gazowych!

A że w większości te komory gazowe zbudowane były na terytorium Polski?

Tu akurat Polska, będąca wtedy pod okupacją niemiecką (Polaków zginęło tam więcej, niż Żydów!), nic wtedy do gadania nie miała – a jednak Żydów broniła i ratowała!

Tu przypomnieć koniecznie trzeba dwie co najmniej postacie – rotmistrz  Pilecki i emisariusz Karski, choć było ich więcej, ale ci dwaj co najmniej do historii przejść powinni – bo oni już w czasie tej paskudnej II Wojny  Światowej (kto ją wywołał – czyż nie Niemcy?) – informowali cały „antywojenny świat” -  Europejczyków, Brytyjczyków, Amerykanów (amerykańskich Żydów!), o „polskiej” gehennie nie tylko „narodu żydowskiego”, ale i „ narodu polskiego”, o Holokauście!

A co z tym zrobił ten „postępowy, antyhitlerowski” świat, w tym głównie  żydowskich,  „obrońców wolności i demokracji wszelkiej”?

Nic – olał to dokumentnie.

Bo przecież takie rzeczy „niemożliwe są”!

I teraz ci „pogrobowcy hitlerowskiej niemożliwości” atakują Polaków, oskarżając ich o „współudział w Holokauście”?

Zaprawdę – „polska cierpliwość”  granic nie ma.

Polska, jako jedyny kraj w okupowanej przez hitlerowskie Niemcy  Europie, opowiedziała się za tym właśnie  – musimy ratować Żydów (polskich obywateli!), bo przecież to jest podstawą naszej państwowości – i polska Armia Krajowa, jedyna  w okupowanej Europie prawdziwa, antyniemiecka organizacja okupowanego  państwa podziemnego,  postanowiła – szmalcownikom śmierć!

I tu powiedzmy wyraźnie raz jeszcze – żadne inne państwo w okupowanej podczas II Wojny Światowej  przez „niemiecki hitleryzm” Europie nie zachowało się, zgodnie ze słowami „Inki”, naszej bohaterki wojennej -  „tak, jak trzeba”!

A czy „naród żydowski” zachował się, jak trzeba?

Tu wielu z nas mogłoby się zdziwić – żydowscy najemnicy „nazistowskiego państwa”, te wszystkie ich „policje” w ich gettach i decyzje ich „żydowskich” przedstawicieli tamże to temat na osobną historię – może „żydowscy bojownicy o prawdę” sami by o tym coś w końcu  napisali?

Bo przecież, jeżeli my to  napiszemy, to będzie „antysemityzm”!

I  na koniec, bo ile w końcu „pisać można o  oczywistej  oczywistości”,  słowo końcowe do pana Prezydenta – podpisuj Pan!

Równie oczywistą oczywistością jest, że nie musi Pan podpisywać tego „od ręki”, może Pan nawet tydzień się zastanawiać, by wszelkie za i przeciw rozpatrzeć, ale – w końcu trzeba!

By potwierdzić, że polski Naród narodem szmalcowników nie był – a to chyba zbyt jest oczywiste, by nazbyt długo się zastanawiać?

Panie Prezydencie – te wszelkie opowieści „żydostwa światowego” (polskie obozy śmierci  to fakt!), czy wyznania takiego np. tow. Święcickiego – „mordowaliśmy,  choć obozów nie zakładaliśmy”(on, jako członek KC PZPR, na pewno mówi tu swoją prawdę), czy inne takie „schetynizmy”, czy „nowoczesne” oświadczenia typu, że „PiS  zakłamuje  historię Polski”, to pic na wodę i fotomontaż – Polska holokaustowi nigdy się  nie poddała i nie podda – to, co  teraz opowiadają na ten temat wrogowie Polski, to kłamstwo na miarę historyczną – Holokaust był i jest  wyłącznie „problemem Niemiec”.

A tak nawiasem - potwierdził to przecież nie byle kto, bo sam  szef MZS Niemiec, Sigmar Gabriel:

„Nie ma wątpliwości, że obozy były niemieckie, to nasz kraj popełnił to masowe, zorganizowane morderstwo”.

I to  jednak jakiś chichot historii jest – Niemcy nas bronią przez Żydami!

A przecież – jesteśmy na tyle wiarygodni i prawdziwi, że obronić się możemy sami!

I wszelkich Grossów zakłamanych i do szczętu obrzydliwych - do diabła odesłać!

I nie ma co więcej tu pisać, panie Prezydencie, bo słów szkoda    podpisać trzeba!

Do zobaczenia.

 

 ///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - KWIECIEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło