treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 411633 odsłon
Biuletyn OSTATNI (Postscriptum 3).
Śšwiat
Dodany: 2018-02-02 01:30

„LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS”.

  Motto:

„Boże, chroń mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam!”
/Kardynał de Richelieu

 

Witam.

Na dzień dobry sondaż, a jak – Pollster dla Super Expressu, 30-31 stycznia:

PiS – 49 (+6), PO – 15 (-3), KUKIZ – 8, N – 8, SLD – 6, PSL – 5, RAZEM – 5, RESZTA < 5.

I znowu powiem – ciekawe, kto pierwszy się odważy podać -  PiS > 50, co przecież od dawna jest faktem?

Być może poda to kolejny sondaż, przeprowadzony na przykład za tydzień, już po przetrawieniu izraelskiego, czy, nazwijmy rzecz po imieniu, żydowskiego  ataku na Polskę?

Tak, żydowskiego, bo przecież atakują nas nie tylko „Żydzi z Izraela”!

Odezwali się i ci z Polski, i ci z Europy, i ci z Ameryki – a ci akurat najmniej powinni tu mieć do gadania – gdy polski  emisariusz Karski udał się  w trakcie II Wojny Światowej do USA, by przedstawić tam dowody na Holokaust właśnie -  ten niemiecki, hitlerowski, nazistowski – to amerykańscy żydzi palcem nie kiwnęli w obronie swych rodaków,  bo „nie mogli w to uwierzyć”!

A teraz ich potomkowie ze świata całego krzyczą, że Polska odpowiedzialna jest za „współuczestnictwo” w Holokauście.

Powiedzieć, że jest ku..stwo nad ku…stwami, to nic nie powiedzieć!

W poprzednim B. napisałem:

„Mam nadzieję, że rządowi Prawa i Sprawiedliwości, który z woli większości Polaków teraz właśnie rządzi, wystarczy i jaj, i charakteru, i woli walki – tak właśnie, walki, bo żeby przeciwstawić się tej antypolskiej zarazie, walczyć  trzeba!”

No i PiS się wykazał – ustawa przeszła przez Sejm i przez Senat ( totalni zdrajcy oczywiście byli przeciw!), a teraz trafi  do Prezydenta – ciekawe jak długo Prezydent z podpisem  będzie zwlekał?

Bo najgorszych obaw „niezależnego senatora” z PO, Marka Borowskiego (czerwony do imentu!), już nie spełnił – „obawiam się, że Senat zatwierdzi ją dzisiaj, a prezydent jutro ją podpisze”!

Tu dodać trzeba świetne, choć emocje widoczne były, orędzie premiera Mateusza Morawieckiego do Narodu – całość przeczytać ze zrozumieniem warto, tu podam tylko fragment końcowy:

„Szerzenie prawdy o Holokauście to nie tylko zadanie Izraela, to również zadanie Polski. To walka o uniwersalną prawdę, która jest przestrogą dla całego świata”.

No więc – PiS okazał się OK, Premier okazał się OK, Prezydent okazał się?

Pożyjemy, zobaczymy, ale – głosowałem na Andrzeja Dudę, na długo przed „przegranymi” wyborami przewidywałem jego zwycięstwo (kto nie wierzy, niech sprawdzi!), a zatem – zatwierdzi!

Tak naprawdę to wcale nic na ten temat pisać już bym nie musiał, bo fakty tu podawane od dekady to potwierdzają – miałem kiedyś, mam teraz  i mieć będę – co wkrótce się okaże -  rację!

Ale -  jak widać, słuchać i czuć, pisać o tym wszystkim trzeba po tysiąckroć.

Powiem bowiem krótko tak:

- Jeżeli jakiś posthitlerowiec twierdzi, że niemiecki nazizm (hitleryzm) to nic złego, że oni po prostu wykonywali rozkazy (czyje?), że tak po prostu  (Holocaust!) musiało  być, bo nie było innego wyjścia, ani innej możliwości, to można jeszcze zrozumieć – każdy przestępca broni się, jak może, a często i tak, jak nie może – takie prawo przestępcy.

- Jeżeli jakiś postżyd twierdzi, że niemiecki nazizm (hitleryzm) to tak naprawdę nic złego, bo przecież równie odpowiedzialni, a może bardziej,  za „Holokaust” są Polacy, których co prawda za pomoc żydom skazywano na śmierć, wraz z całymi rodzinami, a często i wioskami całymi, ale przecież – oni pomagać musieli!

I odpowiem – pomijając niemieckie, świńskie, kłamliwe  i ohydne  wykręty – a niby dlaczego musieli?

Ciekawe jest  bowiem i to – ilu Polaków uratowali podczas niemieckiego Holokaustu  (bo jaki inny był!)  -  Żydzi?

Po raz kolejny przypomnę tu obrazek z pewnego miasteczka na polskich kresach, do którego tajemne losy wojenne zagnały mojego Ojca:

„Gdy 17 września 1939 roku wchodziła do nas Armia Czerwona, miejscowa ludność żydowska nie tylko powitała ich z wszelkimi honorami – była nawet brama triumfalna – ale natychmiast przedstawiła  „radzieckim wyzwolicielom” listę miejscowych Polaków, której „wyzwoliciel”  się domagał, a którzy od razu zostali zatrzymani”.

Dodam tylko, że cudem do dzisiaj niewyjaśnionym Ojciec mój na niej się nie znalazł, a wszyscy tam zapisani na Sybir pojechali, oprócz kilkunastu zastrzelonych na miejscu.

A idąc dalej  tym międzynarodowym tropem – co najmniej 75 procent aparatu radzieckiej bezpieki (później UB!), nasłanej przez CCCP i NKWD do Polski, stanowili Żydzi, a ich fanatyczna wrogość do polskiego Narodu, nie bez podstaw, wprost przysłowiowa (żydokomuna!),  u nas się stała.

I teraz ich pogrobowcy  - bo przecież większość Żydów w Izraelu to „żydzi” z Polski (mieliśmy tam „swoich” premierów nawet!)  i z ZSRR (oprócz nielicznych „uciekinierów” z USA i Europy Zachodniej)  – uczą nas demokracji!

I dodają – nie tylko były  tam „polskie obozy śmierci”, ale Polacy, tak naprawdę, to był największy „współudziałowiec Holokaustu”.

I żadne tam „polskie opowieści” nic tu nie zmienią – Jedwabne to pikuś, było gorzej!

I co nam, Polakom, w tej paskudnej sytuacji pozostaje?

Odpowiedź prosta nie jest – wystarczy obejrzeć dzisiejsze „Szkło Kontaktowe” (emitowane od 2005 roku!),  w TVN 24 – prawda całą dobę!

Ale – może jednak wcale nie jest to takie „nieproste”?

TVN 24 nadaje 24h/dobę „całą prawdę”, bo po prostu musi.

A prawda ich jest jedna – „co zrozumię, to od razu mówię” – red.(?) Tomasz Sianecki – ale czy naprawdę?

Naprawdę – to  jest to antypolski do imentu program (kto jeszcze wie, co to znaczy?), przed którym zadanie postawiono proste – wszelkim sposobem zniszczyć PiS!

A najbardziej żałosne jest to, że udział w nim biorą tzw. aktorzy, celebryci i kabareciarze – bo przecież rola tzw. dziennikarzy funkcyjnych jest tam  oczywistą oczywistością.

Wpis – „Morawiecki czytał z ust Prezesa” jest podsumowaniem ich antypolskości.

Choć  do tego „antypolskiego nurtu” dołączają  inne „autorytety moralne” tzw. opozycji totalnej, które za wzór biorą określenie Polski jako „biednej panny na wydaniu”, oraz stwierdzenia typu „za okupacji bardziej bałem się Polaków niż Niemców”, to naprawdę należy ich olać – odpowiedzialność Polaków za Holokaust jest równie prawdziwa, jak odpowiedzialność amerykańskich Indian za eksterminację afrykańskich Pigmejów!

Wróćmy do tytułu – jest to zdanie z Medalionów Zofii Nałkowskiej. Pisała to już na tyle dawno, że można jej wybaczyć – nie mogła przecież wiedzieć wtedy, że to nie Niemcy, ale Polacy (również, głównie?),  za Holokaust są odpowiedzialni.

I wróćmy do motta – jeszcze niedawno całkiem mogliśmy powiedzieć – nasi przyjaciele, oprócz V4 i paru innych, to USA i Izrael!

A teraz – Izrael całą gębą (te ich wypowiedzi są kuriozalne i paskudne!), a USA poprzez swój Departament Stanu (to wciąż ta idiotka, co jeszcze jej nie wyrzucili?), mówi – „Ustawa o IPN zagrożeniem dla wolności słowa”.

Oczywistą oczywistością jest, że tak jak za wypowiedziami Izraela kryje się tamtejsze „lobby żydowskie”, tak za wypowiedziami USA kryje się tamtejsze „lobby żydowskie” -  a tylko od postawy prezydenta Trumpa zależeć będzie, czy jest to lobby antypolskie -  i co będzie mogło?

Nie możemy tu odpowiadać za Donalda (co to za imię zresztą – ten „nasz” ponownie dał ciała!) Trumpa,  ale stanowisko nasze musi być jasne – odpowiedzialność za Holokaust ponoszą tylko i wyłącznie Niemcy – hitlerowskie, nazistowskie, czy jak tam kto ich zwał – ale Niemcy!

A na pewno nie Polska – jedyny kraj w okupowanej przez Niemców Europie, w którym za jakąkolwiek  pomoc Żydom groziła kara śmierci – a Polacy i tak pomagali, mało – ratowali żydowskie życie!

Bo przecież – co na ten temat wiedzieć, czy  powiedzieć,  mogą  Francuzi, Włosi, Hiszpanie, Grecy,  Portugalczycy, Skandynawowie,  czy Benelux cały – dla nich „niemiecka eksterminacja Żydów” to opowieść ze złych snów ewentualnie tylko  – „przecież u nas tego nie było”.

A właśnie – było i to do kwadratu – sami do Auschwitz ich wysyłaliście!

Oczywistą oczywistością jest, że teraz musimy im to uświadomić.

Ale równie oczywiste jest, że prawdy tej łatwo zbyt nie przyjmą.

Bo to takie „nieeuropejskie” jest!

Ale – prawdziwe.

Kończąc pomału, bo czas płynie  nieubłaganie (tak jak w „polskich obozach śmierci”), powiedzmy tak – Polska mówi prawdę.

Czy to się komu podoba, czy nie.

Wszelkie opowieści na ten temat tzw.  „światowego żydostwa”, negujące wyłączną i jedyną odpowiedzialność Niemców za Holokaust, to wyssane z brudnego, antyżydowskiego,  antyizraelskiego, antyamerykańskiego  i antypolskiego  – a może i prorosyjskiego (?) -  palca, to  paskudne   kłamstwa.

I na koniec raz jeszcze powiedzmy – tylko prawda nas wyzwoli!

Ta „polska prawda”.

Do zobaczenia.

 

(Onet działa jeszcze, więc piszemy!).

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło