treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 411633 odsłon
Biuletyn OSTATNI (Postscriptum 1).
Śšwiat
Dodany: 2018-01-26 23:55

"NIE DAĆ SIĘ ZWARIOWAĆ LEWACTWU!"

Motto:

„No nie wytrzymam, k…rwa, nie wytrzymam!”

/   sąsiad  poeta   /

 

Witam.

Mój ulubiony Onet znowu zrobił numer i przedłużył życie tutejszego blogowiska o miesiąc. Oczywistą oczywistością jest, że właściciel może wszystko (wszak w kapitalizmie żyjemy!), ale czy tak wypada? Człowiek jest przekonany, że ma to już z głowy, a tu coś takiego – nieładnie!

Równie oczywistą oczywistością jest, że czas Biuletynu się skończył, ale – to zgodnie z aktualnym mottem – czy można milczeć, gdy ku…stwo łeb podnosi?

Po raz kolejny powiem – pisać i tak będę, a kiedy i gdzie – to sprawa wciąż otwarta, ale w takiej sytuacji milczeć przecież nie można – a więc decyzję władz Onetu wykorzystać trzeba koniecznie.

A na koniec i tak ponownie  pójdzie Biuletyn Ostatni – w wersji oryginalnej!

W Polsce już trzeci rok rządzi Prawo i Sprawiedliwość, wybrane w wyborach powszechnych i podobno niesamowicie sprawiedliwych – podobno, bo  tutaj już pewne wątpliwości mieć można -  bo może gdyby tak naprawdę sprawiedliwe były, to PiS już dawno miałby większość konstytucyjną? Tu za wiele dowodów nie trzeba, wystarczy przypomnieć sobie  wybory prezydenckie, te poprzednie – do północy wyraźnie prowadzi  Kaczyński, rano wygrywa Komorowski, czy te ostatnie, gdzie Duda wygrał niewiele,  czy te samorządowe – ponad 20 procent dla ZSL, pardon, PSL.

Jak było, tak było, ale – wygrało Prawo i Sprawiedliwość i rządzi!

I tu właśnie mamy problem – przegrane lewactwo, czyli Platforma, wciąż dla jaj zwana Obywatelską, ZSL, wciąż dla jaj zwane PSL, SLD, czyli popłuczyny po PZPR, z tzw. Razem (nowi komuniści!), oraz tzw. Nowoczesna, czyli szalupa ratunkowa Platformy (a tak naprawdę gwóźdź do jej trumny!), zawzięcie popierane przez tzw. salon, czyli wszelkich beneficjentów III RP, dla którego utrata dojścia do żłobu to tragedia –  bo „ma być tak, jak było!” -  od razu ogłosiły się „opozycją totalną” i jeden cel przed sobą postawiły – za wszelką cenę zniszczyć PiS i władzę mu odebrać.

I żadnych półśrodków – PiS władzę oddać musi!

Dozwolone jest wszystko –  medialne kłamstwo całą dobę (patrz TVN, Polsat, TOK FM, oraz oczywiście GW-no, plus ich popłuczyny!), ciągłe donoszenie do Unii (patrz wizyty ich tamże i głosowania tam polskich zdrajców),oraz „walka uliczna”.

Albowiem oprócz „miejscowego” działania medialnego (i finansowego – Soros, Soros!),  wszelkich „polskich” lewackich fundacji, których uosobieniem jest tzw. Fundacja Batorego (plus takie Kramki, Amnesty Internationale i inne takie badziewie), do boju rzuceni zostali  tzw. „żołnierze uliczni” – Obywatele SB, KOD, Kobiety bez granic, Czarny protest (ten z parasolkami), Akcja Demokracja, czy inne takie, rozkaz dostały jasny – musicie na ulice wychodzić i PiS sposobami wszelkimi gnoić!

Ale okazało się, że to wszystko za mało – wychodzili, demonstrowali, skakali, wrzeszczeli, na ulice się kładli (patrz niejaki Diduszko, żona lewaczka bez granic),  przeklinali nawet (patrz żona prezydenta Poznania!), a od czasu do czasu i siedziby pisowskich posłów niszczyli – a tu nic!

To nierozumne społeczeństwo wciąż PiS popiera!

No więc wraże  media znów ruszyć się musiały – zrobimy z pisowskiej Polski kraj faszystów, a jak dobrze pójdzie, to faszystów i antysemitów!

Tu na pierwszej linii znów pojawiło się TVN – tej pisowskiej Polsce coś za dobrze idzie – bezrobocie małe, pensje rosną, giełda na plusie wariuje, polski Prezydent i Premier coś za dobrze sobie w tej  Europie i nie tylko radzą -   zrobimy z pisowskiej Polski kraj faszystów. I wyciągnęli z lamusa, po ponad pół roku (przykład dał Michnik, który  po takim samym czasie ujawnił nagranie z Rywinem!), jakieś nagranie z lasu, gdzie paru skaczących po krzakach idiotów odgrywało komedię pod tytułem „urodziny Hitlera”, w otoczeniu hitlerowskich symboli z ciasteczek ułożonych.

Powiedzmy jasno – tych paru idiotów ukarać trzeba, choć na pewno twierdzić będą, że oni publicznie tego przecież nie robili!

Może by skazać TVN za upublicznienie?

(Tak nawiasem, już tu mówiłem – nie karać, za antypolską postawę odebrać koncesję!)

Bo  prawo mówi wprost – karać można za „publiczne” propagowanie systemów totalitarnych, i  hitleryzmu,  i komunizmu.

Ale dla TVN to mało – jutro przedstawiamy  na wstępie „całej prawdy całą dobę” pisowskiego  szefa  MSW na tle swastyki!

I dajemy do oporu!

A tu niespodzianka – wystarczy wpisać w Google hasło „Komunistyczna Partia Polski” i wyskakuje „sierp i młot” oraz informacja – KPP, partia polityczna założona w lipcu 2002 roku, historyczna i ideowa spadkobierczyni KPP oraz SDKPiL, ideologia – komunizm, marksizm-leninizm, oraz znane nie tylko historykom hasło – proletariusze wszystkich krajów łączcie się!

Rząd Prawa i Sprawiedliwości zareagował prawidłowo i szybko – żadnego pobłażania dla takich fanatyków! Ale – czy nie za bardzo dał się zwariować?

Patrz wyżej – piewcom hitleryzmu w łeb, to oczywiste, ale dlaczego czerwona zaraza ma być lepsza i spokojnie  sobie działać, a jak znam życie teraźniejsze, jeszcze z dotacji korzystać?

Sprawa jest delikatna, ale oczywista – ani wyznawcy Hitlera, ani wyznawcy Lenina (Stalina!), nie mogą w Polsce swobodnie działać!

I na tym należy się skupić, lewactwo totalne do podłogi sprowadzając – Hitler nigdy, ale Stalin również!

A gdy dodamy do tego antypolską i antydemokratyczną akcję tzw. polskich sędziów, czyli tak naprawdę ich  „sędziowskich władz” – SN, KRS, sędziowskich „organizacji” oraz „byłych” ich przedstawicieli, to mamy prawie komplet „antypolskich działań” salonu III RP.

I tu powiedzieć trzeba – taki KOD (zdychający!), czy tacy Obywatele SB (dochodzący!), czy takie Kobiety Czarne (przechodzone?), to  pikuś – nawet oni sami wiedzą, że ich czas mija.

Natomiast „strajk sędziowskich władz” -  ich antypolska, antydemokratyczna, antyrządowa  i antypisowska postawa naprawdę może być groźna – co prawda w Polsce mają coraz bardziej przeje…ne, bo w końcu Polacy idiotami nie są, ale w tzw. Europie ich wraża postawa wciąż ma szanse powodzenia.

Dlaczego?

Ano dlatego, że tzw. Unia Europejska, wciąż rządzona przez tzw. europejskie lewactwo (Juncker, Timmermans, Tusk, et consortes), z tylnego siedzenia kierowana   przez niemiecką kanclerz (?) Angelę Merkel (znak zapytania stąd, że od prawie pół roku w tym wspaniałym, europejskim kraju, mało tego, liderze Unii – nie ma rządu!), oraz francuskiego kogucika Macrona (poparcie spada mu na łeb!), wciąż ma „lewackie odchylenie” – dla nich francuski europoseł,  wielbiciel stosunków z dzieciakami, wciąż jest autorytetem -  stąd pytanie proste, czy oni naprawdę są normalni?

A odpowiedź, wbrew pozorom, równie jest prosta – na pewno nie są!

A gdy dodamy do tego szereg ich „europejskich” wypowiedzi (ostatnio wpisał się tu premier Włoch!), na temat „muzułmańskich uchodźców” – że niby konieczni są oni dla Europy, bo ta się starzeje! -  to już naprawdę nie wiadomo, czy śmiać się jeszcze, czy już płakać – chyba jednak płakać!

Bo przecież oczywistą oczywistością (jakie to ładne – brawo Prezes!), jest – najazd „muzułmańskich uchodźców” (patrz Koran a propos niewiernych -   Zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie!), to gwóźdź do europejskiej trumny – wszak dawno już temu (pięć lat!), napisałem tu – jeszcze 10 milionów „muzułmańskich uchodźców” i po zawodach, pardon, po Europie!

Tej naszej Europie – europejskiej wspólnocie niezależnych, suwerennych państw, dla których podstawą jest chrześcijańska demokracja, wspólnocie państw równych i samorządnych, gdzie „unijne przepisy” w żaden sposób tej niezależności naruszać nie mogą.

Bo przecież przeciwległym rozwiązaniem jest tylko to – Europa podzielona, w większości muzułmańska, w której rządzić będzie prawo szariatu, a chrześcijanie ukrywać ponownie będą się w katakumbach, o lewactwie nawet nie wspominając – wszak to właśnie te ich LGBTiQ, gender i inne takie dziwolągi (czy oni naprawdę tego nie widzą?),  będą pierwszym celem wyznawców Islamu.

A przecież żadnej nie ma gwarancji, że Polska ponownie Europę uratować może!

Chyba, że tę „naszą totalną” wcześniej załatwimy?

Tak nawiasem – Platforma już pismo nosem czuje – szkolenie z zakresu „jak się zachować, gdy CBA rano  do nas wejdzie”, bardzo jest symptomatyczne, a widać, potrzebne, jak diabli.

Drogi PiS-ie – nie pie…dol  ty się!

Do zobaczenia.

PS.

Żadnej nie ma gwarancji, że coś jeszcze tu napiszę, chociaż?

Onet dał jeszcze miesiąc!

 

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło