treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 415047 odsłon
Biuletyn 086/13.
Śšwiat
Dodany: 2013-11-30 03:02

ALE UNIA EUROPEJSKA TO TEŻ PRAWA CZŁOWIEKA!

Witam.

Taki właśnie dramatyczny okrzyk wyrwał się z piersi funkcjonariuszki TVN 24, która gdzieś w godzinach południowych przeprowadzała wywiad z jakimś fachowcem od unijnej polityki, który opowiadał o argumentach i Unii i Rosji w sprawie Ukraina a Unia Europejska, że Unia niby coś tam dawała, ale argumenty Rosji były lepsze, czytaj – pieniądze przeważyły.

Szczyt w Wilnie się odbył, z pośród państw tzw. Partnerstwa Wschodniego jedynie Mołdawia i Gruzja parafowały umowy stowarzyszeniowe z Unią Europejską, co trudno za unijny sukces uznać, jakby nie patrzeć.

Agencje podają – spełniły się ponure przepowiednie!

A dlaczego tak podają?

Ano dlatego, że umowę z UE olała Ukraina, największy kraj tego regionu i najbardziej smakowity kąsek dla unijnych działaczy.

O ile taką Białoruś można olać, bo niby satrapa tam rządzi (a mistrzostwa świata w hokeju, ulubionym tegoż satrapy sporcie ta sama Unia mu dała), o ile taka Armenia czy Azerbejdżan to dla Unii daleki, ruski wschód i nie ma, na razie przynajmniej, czego żałować, to brak zapowiedzi choćby akcesu Ukrainy to policzek wprost – taka wspaniała ta Unia jest, a ci wstrętni Ukraińcy nie potrafią tego docenić!

Zarówno premier Mołdawii jak i prezydent Gruzji zapowiedzieli, że „podążanie europejską drogą” jest priorytetem obu ich państw, co traktować można jedynie jako próbny balon, który do niczego ich  nie zobowiązuje.

Co do Mołdawii, trudno to nazwać po imieniu, bo kto tam naprawdę rządzi, to oni sami chyba nie wiedzą, co do Gruzji natomiast, to po odsunięciu prezydenta Michella Saakaszwili (syn jest rekordzistą świata w pisaniu na IPadzie, zdolna rodzina), przyjaciela Lecha Kaczyńskiego, przez siły prorosyjskie, opowiadanie przez nich o miłości do UE to zwykłe jaja są.

Podobnie jest z Ukrainą.

Prezydent Ukrainy Wiktor  Janukowycz  powiedział coś niesamowitego i dla unijnych działaczy zupełnie niezrozumiałego – muszę dbać o interes narodowy  mojego kraju!

(Kanclerz Merkel do Janukowycza – Cieszę się, że pana widzę, ale oczekiwałam więcej!

Głupia, czy udaje?)

Wiemy wszyscy, prawda, że Janukowycz to promoskiewski pajac i na pasku Putina chodzi, ale tutaj trudno z nim dyskutować, Unia naprawdę nie dawała Ukrainie nic nadzwyczajnego, oprócz ogólnej aury – przecież wejdziecie do Europy!

A uzależnianie tego wiekopomnego akcesu od uwolnienia pani  premier Julii Tymoszenko (byłej działaczki Komsomołu zresztą),  to kolejne przegięcie ze strony unijnych działaczy, stawiające Ukrainę pod ścianą i dla Ukrainy nie do przyjęcia, nie do przyjęcia dla nikogo zresztą, wyobraźmy sobie, że za lat kilka  UE żąda czegoś od nas w zamian za uwolnienie siedzącego akurat w kryminale takiego Tuska na przykład – poszlibyśmy na to?

Tak, to wszystko to kolejna porażka Unii i nie ma się co czarować – lepiej za szybko nie będzie.

Widzi to, od jakiegoś już czasu zresztą, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, który, ostatnio zwłaszcza (małżeństwa homoseksualne!), zaczyna jednak przeginać – chce zaostrzenia przepisów imigracyjnych dotyczących pobytu, świadczeń socjalnych  i pracy w GB, ale dla imigrantów z UE!

Ciekawe, że nie przeszkadza mu fala tychże z poza UE, a przecież wlewa się tam fala imigrantów z całego prawie świata, głównie Indie i Afryka, w tym wielu wyznawców Allacha, którzy cel stawiają sobie jasny – na pohybel niewiernym!

Tak, Cameron również wzorem dla nas być nie może.

(Ale – już jakiś czas temu ministrowie spraw wewnętrznych Niemiec, Holandii i Austrii również ten problem oficjalnie podnosili).

A Unia grozi, zwłaszcza słowami dwóch pań – Viviane Reding, wiceprzewodnicząca KE i komisarz sprawiedliwości UE i Cecilia Malmstrom, unijna komisarz ds. wewnętrznych – Prawo do swobodnego przemieszczania się jest fundamentalnym prawem obywateli UE!

A jeśli Wielka Brytania chce z Unii wystąpić, to niech uważa!

To jest zjawisko ciekawe, ale jednak chyba jest tak – Wielka Brytania lepiej poradzi sobie bez Unii, niż Unia bez Wielkiej Brytanii.

Co dla Unii może być przykre, ale chyba prawdziwe, niestety.

Wrócimy tu do tytułowego zawołania.

Unia Europejska jest gwarantem praw człowieka.

Jasne – taka putinowska Rosja to przy Unii dno i tu wcale nie żartujemy, komunizm znamy zbyt dobrze,

I – prawa człowieka prawami człowieka są i tu dyskusji nie ma.

Art. 1 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka:

„Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa.”

Deklaracja ta była uchwalona już w roku 1948 i stąd może jej, jakby to powiedzieć, pewna naiwność, twórcy jej nie mogli przewidzieć, co wydarzy się przez następne pół wieku choćby.

I na pewno nie mogli przewidzieć, że europejskie, zidiociałe do szczętu lewactwo promować zacznie takie pomysły jak homoseksualne małżeństwa, adopcję dzieci przez pary jednopłciowe, równość i poparcie dla wszelkiego rodzaju odchyłek typu LGBT, a ukoronowane to będzie „ideologią gender”, której zadaniem jest doprowadzenie wszystkich europejskich narodów do kompletnego upadku moralnego, społecznego i każdego innego, co w konsekwencji doprowadzi nas wszystkich do powrotu na drzewa, z których podobno niegdyś zeszliśmy.

Przy okazji – sąd w Szwecji, a jak, członka Unii Europejskiej od 1 stycznia 1995 roku, uznał właśnie, że skazany za pedofilię, za molestowanie (zgwałcenie)  5-letniej córeczki swych sąsiadów „mężczyzna”, bo danych jego nie podano,  dodatkowo kilkadziesiąt razy skazany za oszustwa, godzien jest tego, by adoptować 10-letniego chłopca, bo wg. analizy biegłych, „ryzyko recydywy w jego przypadku jest niskie” i wg. sądu nie ma obawy, że mężczyzna ten znów dopuścić się może molestowania.

Co prawda nasze, polskie sądy kilkakrotnie już wsławiły się odbieraniem dzieci rodzicom, bo ci byli zbyt  biedni, ale na takie numery to sobie chyba  nie pozwoli?

Niestety, może sobie pozwolić i to już niedługo, wystarczy dopuścić do rozwoju  genderyzmu w Polsce.

I nie pomogą tu żadne zaklęcia feministek i innych lewackich ugrupowań, że gender to nie gender, że prawdziwy gender to nic złego i że chodzi tylko o dobro naszych dzieci przecież.

Program równości i rozwoju, Równościowe przedszkole, Kapitał Ludzki, Zasada równości szans, Od feminizmu do gender, Od feminizmu do teorii Queer, Materiały szkoleniowe gender, Standardy Światowej Organizacji Zdrowia, Standardy Edukacji Seksualnej WHO, Fundacja Edukacji Seksualnej, Płeć, ciało, seksualność, Feminaria w Instytucie Badań Literackich PAN (!) w Warszawie – wystarczy rozwinąć sobie te hasła i każdy normalny człowiek, a zwłaszcza człowiek – rodzic, od razu może dostać cholery i rozejrzeć się za czymś ciężkim.

I do tego te „działaczki” do papieża piszą – kompletnie brak wstydu i bezczelność lewacka właśnie.

To, że zarówno w Europie, jak i w Polsce, lewactwo cały czas się pleni, to można zrozumieć, zawsze znajdą się chętni do robienia z ludzi idiotów i brania za to niezłej kasy – milej w końcu nawijać idiotyzmy z katedry niż wydobywać węgiel czy śmieci sortować, ale – dlaczego musimy płacić za to my wszyscy i dlaczego musimy się godzić, że paskudztwa takie zaczynają być wbijane do głów naszych  przedszkolaków, uczniów, a niedługo i studentów?

Aż chciałoby się zapytać – a co na to nasz Rząd?

Tylko, że ten akurat ma to wszystko głęboko w d… !

Czas na zmiany.

Tak, Unia Europejska to też prawa człowieka!

Ale – czy poddane genderyzmowi dzieci, czy starzec lub dziecko właśnie, czy ludzie upośledzeni, poddani przymusowej utylizacji, dla niepoznaki  zwanej eutanazją, czy ich prawa człowieka nie dotyczą?

Tak, Unia Europejska to… .

Tak, być teraz za wystąpieniem z Unii to jakoś głupio, ale czy musimy pozwalać na to, by Unia z nas robiła głupków?

Do zobaczenia.

1173

 

///   Onet. blog.pl   /// Obiektywnie.com.pl   ///

 

 

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
A może właśnie teraz, na Majdanie, Jarosław Kaczyński robi krok w tym kierunku?
marsie 2013-12-01 13:52:10
0 0
Zgoda z markową.

Pytanie: czy znajdzie się ktoś na tyle silny aby coś takiego stworzyć?

Jest bardzo mało dobrych tekstów mówiących o tym, że Unia to żaden wybór i że trzeba szukać alternatyw.
Można próbować z Unią grać ale trzeba być jak Orban.

AS
Redakcja 2013-11-30 23:21:30
0 0
@marsie - to nie umarło wraz z Lechem Kaczyńskim; to marzenie milczącej większości.
markowa 2013-11-30 22:31:27
0 0
Był taki pomysł, pisałem też o tym, ale to umarło chyba wraz Lechem Kaczyńskim - nasze obecnej władzy nie stać na to, nawet gdyby chciała,a wyraźnie nie chce. Silna Polska na czele takiego Bloku, to byłoby coś!
marsie 2013-11-30 14:51:27
0 0
Moim zdaniem wybór między Rosją a UE to żaden wybór.
Trzeba budować blok państw Europy Środkowo- Wschodniej

AS
Redakcja 2013-11-30 13:27:51
0 0

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło