treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 414791 odsłon
Biuletyn 084/17.
Śšwiat
Dodany: 2017-12-30 20:37

"DESPACITO!"

Motto: 

„Powolutku, powolutku, powolutku,

Wykończymy  to  paskudne  lewactwo  do skutku!”

 / sąsiad – poeta /

 

Witam.

Dopiero niedawno uświadomiłem sobie, że ten wielki przebój  codziennie rano towarzyszył nam  podczas porannego wypoczynku nad pięknymi basenami w naszym ośrodku na pewnej egzotycznej,  malowniczej wyspie -  czarnoskóry dżentelmen (spoko gość –  drinka wieczorem  razem wypiliśmy!), w towarzystwie dwóch pięknych, kolorowych tancerek, zmuszał biednych wczasowiczów do niesamowitych wodnych wygibasów, a owe „Despacito” stanowiło żelazny gwóźdź programu!

Ale przecież nie o przebojach będzie tu  na koniec roku (ale  dodać  można – Kurski wspaniale załatwił konkurencję!), choć nawiązanie do jego tytułu w motcie jest nadzwyczaj zgrabne (no, poeta w końcu!)  -  właśnie tak, pomalutku, a do skutku – należy walczyć i z europejskim, i z polskim lewactwem.

A lewactwo to wciąż atakuje. O ile to europejskie wciąż jeszcze stara się zachować jakieś pozory czy  normy – no, Europejczycy w końcu, to  polskie wszelkie pozory olewa i  normy przyzwoitości łamie – a powiedzieć tu – no, Polacy w końcu -  to doprawdy nie wypada!

Juncker, Timmermans, Tusk, Verhofstadt  (a Merkel i Macron  już zaraz tam będą!)   – to politycy upadli, którzy we własnych krajach przegrali i poszli do Unii, by kupony odcinać i nowej popularności szukać, a jednocześnie tej lewackiej swej Unii do upadłego służyć (art.7.1!) – w każdym miejscu i o każdej porze – zupełnie nie widząc (a właściwie nie chcąc  widzieć!), że jest to prosta droga do upadku Unii całkowitego.

Schetyna, Lubnauer, Kosiniak-Kamysz, Kukiz (a reszta już zaraz tam będzie!)  – to politycy upadli, którzy w kraju przegrywają i nie mając możliwości „unijnej ucieczki”, kuponów nie mogą odcinać i nowej popularności szukać, ale unijnemu lewactwu służyć są gotowi do upadłego, kraj swój (dla nich – ten kraj!) codziennie niemal o wszystko najgorsze oskarżając , zupełnie nie widząc (a właściwie nie chcąc widzieć!), że jest to droga do upadku ich całkowitego.

Przykładzik jeden – pomysł  Platformy, wciąż dla jaj zwanej „Obywatelską”, na Komisję  śledczą w sprawie „Puszczy Białowieskiej” – czy trzeba mocniej?

Ale w Polsce jest jeszcze gorzej – tam, w Europie, brudną robotę, co prawda w białych rękawiczkach (na razie?), wykonują „politycy”, w Polsce do akcji „obrona demokracji” rzucono, oprócz „polityków”,  jeszcze „społeczeństwo”. Ci wszyscy Obywatele SB, te wszystkie aktory płci wszelakich, ci wszyscy „sędziowie niezależni”, ci „celebryci maści wszelkiej”, te wszystkie „kobiety feministki czarne”, ci wszyscy „amnesty internationale”, ci wszyscy „lekarze bez wad”, ci wszyscy „generałowie wsi”,  te wszystkie „farmazony i łozińskie”, te wszystkie „autorytety moralne” mediów i  uczelni polskich, ci wszyscy „rybacy z Batorego w sorosowskiej sieci” – całe to paskudne, antypolskie lewactwo   żadnych już zahamowań nie ma i sprawa jest tu jasna, a cel oczywisty  – za wszelką cenę, każdymi metodami i w każdy sposób – odsunąć od władzy Prawo i Sprawiedliwość!

O pojedynczych wybrykach tych chorych z nienawiści „antypolaków” szkoda pisać -  taka na przykład „aktorka Szczepkowska” czadu dała paskudnego do oporu, w bagno się zanurzając,  i pies ją drapał, ale zadziwił mnie (coś jeszcze jest w stanie mnie zadziwić?),  niejaki Krzysztof Łoziński, nowy szef KOD, firmowany jako  „były działacz Solidarności” – jego bezczelna, chamska i esbecka wprost wypowiedź o pisowskich wyborcach jako „chamach, które mogą dać w mordę”, to dno dna – jak to możliwe, że takie gnoje wciąż noszą etykietę „ działacz Solidarności”?

No,  ale – dajmy pokój tym „demokratycznym odpadom” polskiej  demokracji.

Ich los jest przesądzony – śmietnik historii to szczyt szczytów ich marzeń.

Prawo i Sprawiedliwość, które, przypomnijmy tym starym „ubekom”  – wygrało wybory parlamentarne – rządzi. I rządzi bardzo dobrze (ten tylko błędów nie robi, co nic nie robi – chińskie!) – Polska naprawdę wstała z kolan (tuskowy taboret w przedpokoju Merkel to już przeszłość!), naprawdę pokazała Unii, kto ona zacz, i naprawdę zaczyna w świecie się liczyć – a najbliższy rok pokaże to naprawdę dobitnie!

I ty wracamy do meritum – powolutku!

PiS rządzi, PiS rządzi dobrze, PiS  rządzić dobrze  będzie.

Wymiana premiera tego rządu – z bardzo dobrej Szydło na bardzo dobrego Morawieckiego,  stała się faktem – dyskutować z tym teraz nie ma już sensu.

No, może poza stwierdzeniem aksjomatycznym – Prezes, jak zwykle, miał rację.

Sam tu pisałem – Prezesie, zastanów się, czy warto.

Ale teraz powiem, choć może nieco na wyrost – bo nowy Premier działa byt  krótko jeszcze – całkiem jest możliwe, że był to kolejny genialny ruch Prezesa.

Choć tu słowo do Premiera – Ojciec to Ojciec, szanować go trzeba, ale – czy słynne kiemliczowskie powiedzenie –  „Ojciec, prać? Prać!”  – musi być drogowskazem?

Na pewno nie, a tu uwaga drobna do „Starego Kornela”, którego za „solidarnościowe dokonania” szanuję  niezmiernie – Drogi Rodzicu, weź na wstrzymanie – ciągłe opowieści o tym, jaki to mój syn jest wspaniały, takie złe jeszcze nie są, ale już o tym, co robić powinien, to już przegięcie – nie można do późnej starości  mówić dzieciom, co jest dobre – wszak wtedy już swój rozum mieć powinny!

A  co do Prawa i Sprawiedliwości – patrz wyżej.

Ale i niżej.

Powolutku, ale do celu – do budowy owej wymarzonej IV RP!

Do IV RP – Polski suwerennej, europejskiej i światowej – Polski naszych marzeń!

Polski, w której zwykły, szary Obywatel czuć będzie się jak w swym domu, Polski, w której złodziejom i zdrajcom  żyć  będzie się źle, Polski,  która dla Europejczyka stanie się wzorem, Polski, która w tym wielkim, międzynarodowym  tyglu znajdzie swoje miejsce i która dla  zwykłego, światowego obywatela stanie się „państwem zazdrości” i  wzorem do naśladowania.

Oczywistą oczywistością jest, że nie tylko Europa – choć to dla nas bliższe – ale i świat cały, stoją na rozdrożu – najbliższe kilkanaście lat zadecyduje, jaki będzie nasz, i nie tylko nasz,  los.

Polska musi być wielka, ale oczywiste jest i to – Ameryka, Chiny, Rosja, Brazylia, Indie, Izrael, Niemcy, Arabia Saudyjska  – to bractwo może zadecydować, co będzie dalej.

Oczywistą oczywistością jest, że Polska nie może być ważnym koalicjantem ich wszystkich.

Ale – może na początek USA i Izrael wystarczą?

Wiadomo, że nie wszystkie „poczynania” USA muszą nam odpowiadać – choć aktualna  władza tam  jest dla nas raczej dobra – nie tylko „warszawska przemowa” ich Prezydenta o tym świadczyć może.

Wiadomo, że nie wszystkie „poczynania” Izraela muszą nam odpowiadać – choć aktualna władza tam jest dla nas raczej dobra – choć nie wszystkie „izraelskie przemowy” o tym świadczyć mogą.

Jest wiele „teorii spiskowych” o władcach tego świata.

Ale, z drugiej strony – jeżeli te wszystkie „teorie spiskowe”, np. o władzy strasznej „żydowskiej diaspory”, która chce zagłady obecnego świata,  miałyby być prawdziwe – to po co mielibyśmy o cokolwiek się starać?

To rozprawa na pracę co najmniej doktorską, więc pomińmy to na razie.

Wbrew pozorom, najważniejsza teraz sprawa to rzecz oczywista – przyjmowanie tzw. uchodźców.

I tu wracamy do „Starego Kornela” – mówienie o konieczności przyjęcia (rząd PO Ewy Kopacz to obiecał!), 7 tysięcy uchodźców, to antypolska i  antypisowska, paskudna dość zagrywka, a popieranie tego „stanowiskiem polskiego kościoła”, to dno do kwadratu.

„Kornelu Stary” – opamiętaj się!

Nawiasem, a  propos „polskiego kościoła” –  od czasów prymasa (1948 – 1981) kardynała    Stefana  Wyszyńskiego, mam jakieś dziwne wrażenie – w Polsce brak wielkiej kościelnej postaci. Oczywistą oczywistością jest postać Jana Pawła II, papieża, ale on jakoś te „polskie” władze kościelne prześcignął, na tron wstąpiwszy -  a mi chodzi o konkretnego, wielkiego przywódcę Polskiego Kościoła tu, na miejscu.  Obecnie przywódców  mamy  kilku, ale którego  Publiczność potrafi wymienić?

A dlaczego o tym mówię? Ano właśnie dlatego, że  chodzi o tzw. uchodźców – co rusz któryś z naszych obecnych  wielkich przywódców Kościoła  opowiada o konieczności ich przyjmowania – bo tak mówi Pismo!

 Ale – przecież w tym samym Piśmie można dostrzec, że pierwszym obowiązkiem jest chronić rodzinę swą, bliskich swoich, rodaków swoich, ojczyznę swoją, a dopiero później – innych.

Przecież sam Jezus mówił – chroń Rodzinę swoją!

Nie jestem  jakimś dogmatykiem czy ideologiem  wiary chrześcijańskiej, ale dla mnie sprawa jest jasna – sprowadzanie do kraju potencjalnych morderców to działanie na kraju tego zagładę!

I tu zaprawdę brak prawdziwego „przywódcy krajowego” w wierze nie pomaga.

Ale „nic to” – może niedługo takiego się doczekamy?

Tak – następca „Kardynała Tysiąclecia”  koniecznie jest   widziany!

Reasumując, bo wpis, jak  mówią „fachowcy”, nie powinien być zbyt długi – a dlaczego niby, czyżby Czytelnicy byli zbyt prości (?)  – to chyba niemożliwe – powiedzmy tak:

Prawo i Sprawiedliwość rządzi.

Rządzi, jak umie najlepiej.

Po raz pierwszy w naszej historii rządzi „dla ludu”.

Nie dla „układu”, nie dla „elit”, nie dla „złodziei”, nie dla „Unii”. 

Można oczywiście, a nawet trzeba, za błędy je krytykować.

Bo błędy popełnia.

Ale – który z wcześniejszych polskich  Rządów może powiedzieć, że dla Polski zrobił więcej?

Powiedzieć, że odpowiedź retoryczna tylko być może, to nic nie powiedzieć.

A przecież wciąż wisi nad nami „Smoleńsk”, wciąż działają Komisje, a będą może i następne – czas prawdy nadchodzi!

Tak – rok pański 2018 będzie kolejnym,  a drugim już „polskim rokiem”.

To a propos poprzedniego B. Noworocznego – rok 2017. był rokiem Polski!

A następny będzie jeszcze bardziej.

Wszystkim PT Czytelnikom  składam najlepsze życzenie pomyślności wszelkiej w Nowym Roku 2018!

Do zobaczenia.

 

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło