treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 414786 odsłon
Biuletyn 081/17.
Śšwiat
Dodany: 2017-12-20 23:41

"TOTALNY ATAK NA POLSKĘ!"

 Motto:

 

„Lewactwo się zjednoczyło,

Bić Polskę postanowiło!”

 

/ sąsiad – poeta  /

 

Witam.

No i spełniło się marzenie naszej totalnej opozycji – Komisja Europejska, ustami swego wiceszefa, Fransa Timmermansa, ogłosiła uruchomienie wobec Polski art. 7.1 traktatu unijnego. Mozolne starania naszych zakodowanych,  nowoczesnych i platformianych  antypolaków, ciągłe wizyty u rządzących Europą lewackich eurokratów, zdradzieckie działania tam „naszych” przedstawicieli typu Tusk – Bieńkowska, doprowadziły do sukcesu – Polska na celowniku!

O art. 7.1 pisałem w B. 079/17.

Mówi on o tym, że na wniosek jednej trzeciej państw członkowskich UE, Rada UE może stwierdzić „istnienie wyraźnego ryzyka poważnego naruszenia przez kraj członkowski wartości unijnych”.

Już z tego jednego zdania widać, co to za szopka – proszę je przeczytać dwa razy i wszystko staje się jasne – „ryzyko poważnego naruszenia”.

Czego?

„Wartości unijnych”.

Czyli każdy włożyć tu może wszystko, albowiem  wszystko zależy tu od interpretacji, a jeżeli będzie to interpretacja lewacka, a jest, to spokojnie można powiedzieć – w Marszu Wolności w Warszawie brało udział  60 tysięcy faszystów – a jeżeli można powiedzieć coś takiego, to można powiedzieć wszystko.

Można też powiedzieć, że ci „unijni dowódcy” (Juncker, Timmermans, Tusk), to pieprzeni debile i nie wiedzą, ze względu na stan zdrowia, co robią – ale to nieprawda. Oni doskonale sobie zdają  sprawę z tego, co robią -  to szeroko zaplanowane, skoordynowane i  konsekwentnie przeprowadzane, poparte dużymi pieniędzmi antypolskie działanie, mające na celu obalenie rządów Prawa i Sprawiedliwości, by „znowu było, tak jak było”.

Widać to wyraźnie po dzisiejszych wypowiedziach takich indywiduów jak Tusk, Rostowski, Schetyna i pomniejszych  platformersów typu Trzaskowski czy inne Pitery   – wyraz triumfu nie schodzi z ich zdradzieckich oblicz, a widmo unijnych sankcji doprowadza ich niemal do orgazmu!

Nowoczesna również zdaje się świętować, ale  tak jakby ciszej – czują pismo nosem?

I znowu nie wykorzystał szansy, by siedzieć cicho,  mój były idol (patrz poprzedni B.),  Lech Wałęsa, pisząc na Twitterze:

„Polskich parlamentarzystów w UE proszę o zdecydowane i solidarne (!) popieranie wszystkich działań i dążeń UE, zmierzających do zdyscyplinowania tego populistycznego,  nieodpowiedzialnego rządu”.

Lechu, wstydź się!

Jedną z podstaw unijnych pretensji i żądań stanowią tzw. ustawy sądowe, o KRS i SN – świetnie zareagował tu prezydent Andrzej Duda, zaraz po ogłoszeniu tej rewelacji przez Timmermansa mówiąc  – ja te ustawy podpiszę!

I równie świetnie oraz prawdziwie  określiła to wszystko rzecznik PiS Beata Mazurek:

„Za uruchomienie art. 7. Trzeba podziękować  politykom PO. To na nich spoczywa odpowiedzialność. Okazuje się, że donoszenie na własny kraj jest skuteczne. To nie jest artykuł, który uderza w PiS, ale może uderzyć w Polskę i Polaków.”

Tak – totalna Targowica odniosła sukces, który naprawdę może być początkiem jej końca – wszak Polacy zdrajców nie kochają!

A i UE to nie pomoże -  tak naprawdę ten cały art.7.1. to pic na wodę i fotomontaż – UE Polsce nic nie zrobi (teraz Unia bardziej potrzebuje Polski niż Polska Unii!), będzie wiele hałasu, a w końcu cała ta „totalna, międzynarodowa zgraja” wyjdzie na idiotów, co być może będzie dla tej biednej, na granicy istnienia (lewactwo plus islam!) stojącej Unii jakimś  sygnałem ostrzegawczym, że coś tam w niej w końcu trzeba zmienić – bo dno już blisko.

I równie oczywiste wydaje się, że po takich numerach sondażowe poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości nareszcie oficjalnie przebije 50 procent, co nowoczesną, zakodowaną platformę zaprzańców do rozstroju nerwowego ostatecznie doprowadzi!

Będzie dobrze.

Do zobaczenia.

 

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło