treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 415047 odsłon
Biuletyn 079/17.
Śšwiat
Dodany: 2017-12-15 23:16

"PUCZ TOTALNYCH BANDYTÓW".

 Motto: 

„Ubecy bronią demokracji,

Farmazony i Kramki na ulicy

Kto ich do tego nakłania?

Nie brońmy  tej tajemnicy!”

 

/ sąsiad-poeta, głos ludu -  fragment  /

 

 Witam.

Na dobry początek ostatni sondaż, Kantar Public dla Faktu, z 11 grudnia:

PiS – 50 (+5), PO – 17 (-6), KUKIZ – 11 (+3), NOWOCZESNA – 9, SLD – 5, RESZTA < 5.

Wynik ten daje 285 mandatów PiS, 88 PO, 48  KUKIZ, 30 N, 8 SLD.

Do „większości konstytucyjnej” już blisko!

Zwróćmy uwagę , że ani zamawiający sondaż,  ani  go  robiący, nie przepadają za PiS. Już dawno pisałem tu, że poparcie dla PiS przekracza 50 (realizowanie, jako pierwszy rząd w historii, wyborczych obietnic!)  i ciekaw byłem, kto pierwszy się odważy i prawie to mamy. Zastanawiałem się również, jak ta niecodzienna zmiana premiera (bardzo dobry na lepszego!), odbije się w sondażach – no i się odbiła, ale w górę – z 41 na 50!

A więc wychodzi na to, że większość  polskich  wyborców popiera Prawo i Sprawiedliwość, co może tłumaczyć depresję tzw. totalnej opozycji (sami się tak nazwali!), ale w żaden sposób tłumaczyć nie może jej bandyckich zachowań – namawianie przez Grzegorza Schetynę do ulicznych protestów, chamskie i bezczelne do granic ataki zakodowanych (bo o KOD-zie gadać już szkoda nawet)  Obywateli SB (Farmazon i kumple – „więcej szacunku mam dla kurwy, niż dla ciebie”, plus podziękowania za to posłów PO!) na dziennikarzy TVP, wyrywanie mikrofonu dziennikarzowi tejże przez spienionego posła PO Grupińskiego, wcześniej fizyczne próby „ataku na Rachonia”,  niszczenie i podpalanie biur poselskich posłów PiS-u, ciągłe „manifestacje w obronie niezależnych sądów”, podczas których dochodzi do dewastowania sprzętu (kopanie w barierki ochronne!), kładzenia się na ulicy i znieważania  Policji, plus obrażania legalnie wybranej władzy, plus meldunek do posła  PO Święcickiego (KC PZPR – najgorsze mendy) – „są trzy trafienia, zwłok jeszcze nie ma”, plus wypowiedź „legendy Solidarności” Frasyniuka – zaraz polecą kamienie!, o debilu  Szczerbie nie wspominając,    plus nawoływania „sędziów III RP, w tym słynnego już rzecznika KRS!” do nieposłuszeństwa wobec władzy swych funkcjonariuszy!

A „polska pisarka” Klementyna Suchanow (!), pisze na FB:

„Śniły mi się dzisiaj w nocy mołotowy, jaja to naprawdę daleko idący kompromis”.

Dotyczy to obrzucenia jajkami kolumny rządowej  i skarg na „brutalną akcję Policji” – ja powiem tylko to – w takim USA choćby, panienka  rzucająca w kolumną taką czymkolwiek, najpierw zostałaby zastrzelona, a później dochodzono by, co tam naprawdę było.

(A „polska dziennikarka”, niejaka Wielowieyska,  powiedziała w TOK FM  o ataku na dziennikarkę TVP  – to jest złe, ale czy to była dziennikarka?).

A „sen polskiej pisarki” się spełnił – Sebastian K. (kiedy marsze w obronie - kolejny idol totalnych?), który podpalił biuro poselskie Beaty Kempy w niewielkim Sycowie, użył właśnie „mołotowów”, a powiedział, oprócz „nienawidzę PiS”,  coś ciekawszego jeszcze – nie oglądam innych stacji niż TVN i TTV! Dawno już tu pisałem – ktoś oglądający tylko te wraże, antypolskie  stacje spokojnie może dojść do wniosku, że w Polsce rządzą faszyści co najmniej! I tu a propos kary dla TVN – ja bym ich nie karał, ja bym im odebrał koncesję -  za ciągłe podżeganie do walki z legalnie wybranym rządem!

(A morderstwo już było – peowiec Cyba w poselskim biurze europosła PiS w Łodzi!)

To tyle  a propos ulicy (Schetyna – ulica i zagranica!).

Drugim ważnym problemem jest Unia Europejska, a właściwie nie tyle Unia, co jej lewackie władze, uosabiane przez Junckera, Timmermansa i Tuska, za plecami których czają się niemiecka  kanclerzyca  Merkel, rodem z DDR i francuski kogucik Macron, rodem z nikąd (?).

Merkel ma problem, a właściwie dwa  – zaprosiła do Europy miliony „muzułmańskich uchodźców”, co Europę rozwala dokumentnie,  a do tego od ponad kwartału nie może sobie poradzić z utworzeniem rządu w tym swoim wspaniałym, niemieckim  kraju.

Macron ma problem, a właściwie dwa – dzięki medialnej propagandzie wygrał wybory, a teraz  poparcie mu spada niesamowicie, a do tego od ponad dwóch lat ma u siebie stan nadzwyczajny (wojenny?), z którym absolutnie nie może sobie poradzić.

Oczywistą oczywistością jest, że ww. kabaretowe dość figury europejskie (J-T-T),  nigdy by sobie na tak antypolską politykę nie pozwoliły, bez poparcia obok wymienionego tandemu M-M.

Jadą paskudnie na Polskę już od dwóch lat co najmniej, a ostatnio wymyślili – uruchomimy artykuł 7.1 unijnego traktatu!

Mówi on o tym, że na wniosek jednej trzeciej państw członkowskich UE, Rada UE może stwierdzić „istnienie wyraźnego ryzyka poważnego  naruszenia przez kraj członkowski  wartości unijnych”.

Proszę sobie przeczytać ze zrozumieniem ostatnie zdanie – nie da się!

Albowiem – co to są te  „wartości unijne”?

Tak z grubsza – jest to „unijne pieprzenie kotka za pomocą młotka”,  o wolności, równości i  braterstwie wszelkim  - Liberte, Egalite,  Fraternite – ale francuscy rewolucjoniści dodawali i to – „la Mort”!

Polska ma nowego premiera – Mateusza Morawieckiego.  Jego wybór był niespodzianką, również dla wyborców PiS-u, ale wytrzymali  to  wzorcowo  – patrz wyżej. Ja również byłem za pozostawieniem Beaty Szydło – działała wspaniale – co najmniej do najbliższych wyborów, po ich wygraniu zmiana premiera, odpowiednio przygotowana, byłaby normalna i  łatwiejsza do przyjęcia. Ale teraz można powiedzieć, że zmiana jest OK – „Mateusz Zwycięzca” ma większe możliwości ujarzmienia unijnych technokratów – zna ich numery, jest „z innego” rozdania, byle europejski palant mu nie podskoczy, a „bankowi kumple” musza go traktować z należnym szacunkiem.  

Tu jedno tylko zdanie do pana Premiera – nie bierz „dobrych słów”  tych palantów zbyt poważnie – oni wszystko zrobią, by Polsce przez PiS rządzonej dokopać, bo taka akurat Polska – niezależna, samodzielna i samo stanowiąca, to wrzód na ich pseudounijnej dupie!

Kończąc pomału, bo podobno bloger pisać musi krótko – faktycznie, mamy „ulicę i zagranicę”.

Ulicę należy traktować poważnie – każde naruszenie prawa karać.

Zagranicę należy traktować poważnie – każde naruszenie prawa karać.

A Senat przyjął ustawy o KRS i SN!

Ulica znowu zawyje.

Zagranica znowu zawyje.

A PiS spokojnie powiedzieć może – nareszcie!

I każdy normalny Polak powie – nareszcie!

„Najwyższa kasta”, jak sami o sobie powiedzieli „polscy sędziowie”, nareszcie pozna swoje miejsce w szeregu!

I wracając do Unii Europejskiej – ci lewaccy technokraci też uznać muszą – każdy z niezależnych krajów unijnych ma absolutne prawo do tego, by swój system sądownictwa  (a 80 procent obywateli naszych  jest za tym!), odpowiednio reformować!

Reasumując – mamy obecnie dwie „wraże, antypolskie” siły – ulicę i zagranicę.

Obie należy traktować poważnie – obie za ku…stwo sadzać.

Ulicę do pierdla fizycznego, gdy zasłuży, zagranicę do pierdla teoretycznego, gdy zasłuży.

I jeszcze ciekawostka – nasz Premier wyrwał do Polski przed końcem unijnego spotkania (nas reprezentował tam wtedy  premier Węgier, Orban), bo czekały go u siebie „niesamowicie ważne tajne dokumenty”.

A po przyjeździe spotkał się (zamiast pisowskiego opłatka), z koordynatorem służb specjalnych Kamińskim i szefem Agencji Wywiadu Krawczykiem.

Pytanie samo się nasuwa – co to może być?

Pożyjemy, zobaczymy.

Ale – ważne jak diabli to być musiało!

A co do motta i tytułu – faktycznie, nie ma co bronić tej tajemnicy – cały czas o puczu marzą  „polscy i europejscy totalniacy”, w tym „polscy”  bandyci   – czas najwyższy  powiedzieć im trzeba – nic z tego, pseudo Europejczycy i pseudo Polacy!

Polska wygra.

Takie czasy!

Do zobaczenia.

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło