treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 402012 odsłon
Biuletyn 068/17.
Śšwiat
Dodany: 2017-10-27 20:33

"CHORE TOTALNE LEWACTWO".

Motto:

„Lewactwo to stan umysłu.

Chorego umysłu.

Umysłu?”

/ sąsiad – poeta /

 

 Witam.

To prawda – lewactwo to stan umysłu, kto nie wierzy, niech odsłucha sobie dzisiejsze TOK FM (tak, tak, znowu samochodowe samobiczowanie!) – przed 6.00 funkcjonariusz Maślak, godzina bez znieczulenia  walenia w PiS,  po 7.00 funkcjonariusz Żakowski –  jaką mamy gwarancję, że PiS nie sfałszuje wszystkich najbliższych wyborów?  Przecież już swoich sędziów mają, a co będzie dalej?!

Tu mała uwaga do funkcjonariusza Ż. – takie postawienie sprawy „załatwia” i sędziów, i Platformę –  bo jeżeli teraz mają  to być „pisowscy” sędziowie,  to znaczy, że do tej pory są to sędziowie „platformerscy”!

A co na to „nadzwyczajna kasta ludzi” – wszak to ustawia ich w roli politycznych parobków?

A około godz. 16 hit – rozmowa funkcjonariuszki Lichnerowicz z jakąś amerykańską, do bulu lewacką „socjolożką” (nazwiska nie pomnę!), która od pięciu lat (!) bierze bejmy za zastanawianie się (bo sama z siebie nie jest tego w stanie zrozumieć!), jak to jest możliwe, że amerykańska biała  biedota głosuje na milionera Trumpa!

Tu słowo spokojne – lewactwo w polityce to sprawa znana od stuleci – już tow. Lenin (a nie był tu pierwszy!), nazwał ich odpowiednio -  „użytecznymi idiotami”.

Ale – polityka to jedno, a oprócz polityki jest tzw. życie!

A w życiu tym okazało się, że użyteczni”, a ja nazywam ich „pożyteczni” idioci to wcale nie domena polityki tylko!

Otóż wyszło nagle (!), że niejaki Harwey Weinstein (laureat Oscara, producent Pulp Fiction nawet!), wielki amerykański (lewak, lewak!) producent filmowy, przez pół wieku bez mała molestował, obmacywał, poklepywał,  rozpijał i gwałcił większość amerykańskich gwiazd filmowych, płci raczej żeńskiej (dobre i to!), a te biedne sierotki nic a nic o tym nie miały odwagi opowiedzieć!

Mogło tak być, to jasne, ale pytanie proste zostaje – dlaczego mogło?

Otóż dlatego, że ten lewacki, do szpiku kości zepsuty świat po prostu taki jest – wszyscy niby wiedzieli, ale nikt nic nie powiedział – bo przecież, jeżeli ten lewacki mocarz faktycznie te biedne kobiety gwałcił, to nikt inny –  reżyserzy i dziennikarze, scenarzyści  i kamerzyści, i reszta tego hollywoodzkiego  cyrku  -  tego nie widział?

Niemożliwe.

A jednak tyle lat to trwało.

Tak,  lewactwo to stan umysłu.

I nawet (?) taka wielka bojowniczka o wolność, równość i demokrację wszelką, jak Barbara Nowacka (patrz rozmowa z  Bronisławem Wildsteinem!), nie była w stanie nic mądrego tu powiedzieć – a jej uwaga, że w polskim parlamencie „prawicowi posłowie” molestują posłanki (lewicowe?), to już dno dna – wszak i Weinstein, i jego poprzednicy – lewackie gwiazdy radia i telewizji zachodnich, nic wspólnego z tzw. prawicą nigdy nie mieli!

Dobrze podsumowała to wszystko  polska (?) supermodelka Joanna Krupa:

„Niestety, w Hollywood popularny jest tzw. casting kanapowy.  Uprawiasz seks z producentem i dostajesz pracę”.

I tu można dodać – a po 10, 20, czy 30 latach (dodajmy – gdy już ci nie idzie!),  budzisz się i w mediach krzyczysz – on mnie molestował!

A zgłaszają  się teraz setki, a może tysiące, molestowanych dam (akcja Me Too!), w tym gwiazdy wielkie światowego  filmu i piosenki, które o niczym innym teraz nie marzą, by tzw. wolne media opisywały ich wielką odwagę i w detalach informowały, jak też to ci paskudni mężczyźni – władcy – je upokarzali.

Tak – lewactwo to stan umysłu.

Jasne jest, że tych „władców” należy ukarać, ale – czy tak do końca wiarygodne być mogą zeznania, po 30 latach,  pani, która światową  gwiazdą dzisiaj  jest?

A być może, gdyby d..y nie dała, gwiazdą by nie została, ale – może jednak trzeba było nie dać?

I powiedzieć o tym wtedy.

Na pewno coś by z tego było.

A teraz?

Tak z grubsza –  to po zawodach.

Bo przecież – awantura już wtedy mogła by być.

Ale – awantura w lewackim Hollywood?

Tak, lewactwo to stan umysłu.

Na chwilę odeszliśmy od „polityki” (choć czy na pewno?), ale przecież w „polityce” wcale lepiej nie jest!

Bo przecież – wcale niedawno mieliśmy kilka przypadków molestowania i kobiet, a  nawet dzieci (a to chyba jest gorsze jeszcze?), w świecie „polityki europejskiej”, a bohaterowie tych paskudnych (tu nazwisk nie podam – ostrożność procesowa!)  wydarzeń,  nadal w „świecie polityki” spokojnie sobie egzystują, nawet w Parlamencie Europejskim nadal ucząc nas moralności.

Tak, lewactwo to stan umysłu jest.

Gdyby to wszystko działo się tylko na tzw. Zachodzie, to podobnie jak z tzw. uchodźcami, moglibyśmy powiedzieć – walcie się, pieprzeni lewacy, sami się wykończycie, a jeśli chodzi o tych europejskich, to dobije was  islam.

Ale – uchodźcy, na razie przynajmniej, i to tylko dzięki rządowi PiS, zalewają tylko  Europę Zachodnią.

A „lewactwo” przebrzydłe mamy u siebie!

Te wszystkie środy, poniedziałki, piątki, poparte biedroniami, nowackimi, zandbergami,  fuszerami czy innymi takimi  bakułami, domagalikami czy zapomnianymi nieco szczukami (tu każdy dopisać sobie może i ze sto następnych!), cały czas walczą o jedno (opowieści o równości nadając!), choć nie zawsze głośno to wprost  powiedzą -  precz  z PiS-em!

A to, że z tego samego względu – precz z PiS-em – popiera to tzw. opozycja totalna (Platforma, wciąż dla jaj zwana Obywatelską, Nowoczesna, która nawet nazwiska swego wodza w nazwie swej zaczyna się wstydzić, dogorywający KOD, bezzębni Obywatele SB,  Razem w koszulce „Che”, plus setki tzw. Organizacji Pozarządowych, zza granicy finansowanych (Soros, Soros!) -  to nie ma się co dziwić.

(A o „strajku lekarzy – rezydentów”  już ani słowa, bo już tu było, oprócz tego jednego – broń nas, Panie Boże, byśmy kiedyś o pomoc tych właśnie pajaców prosić musieli!).

Tak, lewactwo to stan umysłu jest.

A co z tym wszystkim zrobić może tzw. normalny Polak?

W obecnej sytuacji tylko jedno – zacisnąć zęby czasami  (bo przecież nie wszystko każdemu podobać się tu musi!)  i  popierać Prawo i Sprawiedliwość.

Nie dlatego, że PiS najlepszy na świecie jest.

Dlatego, że w obecnej sytuacji i Polski, i Europy, tylko rządy PiS mogą nas (i Europę!) uratować – po prostu nie ma u nas  nikogo lepszego i już!

Bo jeżeli ktoś sądzi, że Polskę uratować może towarzystwo takie jak  Platforma, Nowoczesna, lub inne jakieś polskie  lewactwo – to albo błądzi po prostu, albo chory jest nieuleczalnie.

Bo jeżeli ktoś sądzi, że Europę uratować może  towarzystwo takie jak Juncker, Timmermans, Merkel, Macron,  Tusk , lub inne jakieś lewactwo -  to albo błądzi po prostu, albo chory jest nieuleczalnie.

I to by było na tyle.

Do zobaczenia.

 

PS.

A teraz idziemy na zwycięstwo Kolejorza!

PS.2

Kolejorzu drogi - nieuznany bez powodu  gol, brak ewidentnego karnego - nic to! Idziemy na majstra!

 

///   Blog.Onet.pl    ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MARZEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło