treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 402012 odsłon
Biuletyn 065/17.
Polska
Dodany: 2017-10-14 23:43

"POLSKA JESZCZE JEST - I BĘDZIE!"

Motto:

„Wypierdalać, pieprzone lewackie dranie,

Kto z nas chciałby takiego doktora mieć za umieranie?”

/ sąsiad – poeta /

 

Witam.

Na dzień dobry nowy sondaż, a jak, ostatni CBOS:

PiS – 47, PO – 16, KUKIZ – 8, NOWOCZESNA – 6. RESZTA < 5.

No cóż, sondaże to sondaże, ale jednak coś tam mówią – ciekawe, kiedy i jaka sondażownia odważy się podać to, o czym od dawna tu mówię – PiS ma grubo  ponad 50!

A cały ten medialny hałas lewactwa i celebrytów zakodowanych to  właśnie nic innego, jak medialny hałas polskojęzycznych (bo przecież nie polskich!), zza granicy sponsorowanych, niemieckich w większości,  mediów!

A normalni Polacy już zauważyli, że po raz pierwszy, odkąd pamiętają, mają normalny Rząd, dla którego „polskość to normalność” i który nie opowiada nam bredni znanych od lat, typu „nas na to nie stać”, a który pokazuje właśnie, że nas stać!

Krótkie zdanie pani Premier – „Wystarczy nie kraść!” – jest najlepszym komentarzem do aktualnej sytuacji, ja zresztą dawno już tu pisałem, że Polska to najbogatszy kraj na świecie – wciąż nas okradają, a Polska wciąż jest!

To, że okradali nas Niemcy, okradali Rosjanie – to można jakoś zrozumieć, wszak okupant o zdanie nas nie pytał, ale żeby  Polskę przez ćwierć wieku okradali Polacy?

I w końcu Naród powiedział dość!

I mało tego – wciąż to mówi, patrz owe 47!

Żałosny ostatni wódz Platformy, wciąż dla jaj zwanej „Obywatelską”, Grzegorz „Charyzma” Schetyna, nie tylko ogłosił się „opozycją totalną”,  z hasłem „ulica i zagranica”, ale zapowiedział powołanie zespołu (!)  odpowiedzialnego za „inspirowanie i koordynowanie w całym kraju ewentualnych protestów”.

Przecież to granda w biały dzień, jawne nawoływanie do obalenia, w drodze protestów ulicznych, strajków i diabeł wie, co tam jeszcze (ja podpowiadać im nie będę!),  legalnie wybranego rządu – mam nadzieję, że odpowiednie służby czuwają!

Weźmy ostatni głodowy (podobno dlatego tak dobrze wyglądają, że rotacyjny!), strajk „lekarzy – rezydentów”. Gdy dobrze pogrzebać, to okazuje się, że mamy tam „rezydenta”, który strajkuje po tygodniu pracy, „rezydentkę”, która od kilku lat prowadzi prywatną praktykę  lekarską, a teraz poszła douczać się na koszt państwa, czy innych „rezydentów apolitycznych”, którzy od dawna na swych profilach popierają czerwone, kolorowe i czarne  antypisowskie protesty.

A niedługo okaże się, że za tym „protestem”, jak to u lewaków,  stoją srebrniki marki „soros”.

(Patrz – „Akcja Demokracja” – i wszystko jasne!).

Bo jakoś za rządów Platformy, która olewała ich symfonicznie, na ulice nie wyszli przecież!

A postulaty, jak postulaty – każdy normalny obywatel by chciał, by polska służba zdrowia była najlepsza na świecie, ale czy każdy ma za to dostać dwie średnie krajowe co miesiąc? 

Warto sprawdzić, co to takiego ten „rezydent” – okazuje się, że jest to lekarz odbywający specjalizację, może trwać to kilka dobrych lat, płacimy za to my, z budżetu, a rezydencja pozwala na swobodne wykonywanie zawodu lekarza poza miejscem szkolenia.

Ciekawostka – średni wiek ukończenia rezydentury w Polsce to 37 lat!

I słówko od poety – czy ktoś z Was chciałby mieć takiego „lekarza”, patrz „strajk”, za swego?

Bez komentarza.

Czyli o co ta wojna?

O zablokowanie „dobrej zmiany” i załatwienie PiS-u – ktoś ma jeszcze wątpliwości?

Z innej nieco beczki – dwa dni temu Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy przyjęło rezolucję, krytykującą stan praworządności w kilku krajach (Polska i  Turcja w jednym!), zgłosił ją szef niemieckiego Związku Wypędzonych (!), a na pustawej sali zagłosowali za nią wszyscy ludzie Platformy i Nowoczesnej!

(ZPRE – kolejna grupa obiboków za duże pieniądze, składa się z  318 przedstawicieli parlamentów krajowych i 318 ich zastępców (!), plus nadbudowa kierownicza, co kwartał zbiera się w Pałacu Europy w Strasburgu, a prawa stanowić nie może – dobrze tam być?

Nie mylić tego bractwa z Parlamentem Europejskim, który własne antypolskie akcje zapowiada  – to osobne pieniądze!).

Czyli  o co ta wojna?

O zablokowanie „dobrej zmiany” i załatwienie PiS-u – ktoś ma jeszcze wątpliwości?

I tak można by jeszcze wymieniać długo, ale po co?

Wszak większość (oficjalnie - prawie!) naszego społeczeństwa już to wie – „opozycja totalna” to banda skurw…..nów, dla których „polskość to nienormalność”, wynagrodzenia Polaków nie mogą sięgać połowy nawet wynagrodzenia ich „niemieckich braci”, a każde słowo niezgodne z wytycznymi  Frau Merkel nie tylko niezgodne jest z konstytucją, ale, co gorsza (?), z „prawem europejskim”!

I tu powiedzieć mogę krótko – walcie się, „europejscy demokraci”!

Już za lat parę prosić będziecie nas na klęczkach, gdy wasi muzułmańscy bracia was przycisną, byśmy wam pomogli – i co wtedy będziemy mogli zrobić?

Niestety, tylko to, o czym już tu pisałem – wielki mur na Odrze i modlitwa!

Albowiem, jeśli tzw. Unia Europejska nie obudzi się w tym roku jeszcze, to będzie po zawodach.

Wielu będzie za to odpowiedzialnych, ale na pewno nie Polska – od czasu przejęcia władzy przez PiS, sprawa jest jasna – żadnych „uchodźców”!

Nie wiem, czy nas to uratuje, ale innej możliwości nie ma.

Króciutko jeszcze o „Europie” – w Anglii do pracy w urzędzie miejskim (Londyn!),  zatrudnia się terrorystkę (skazaną na lat 10, odsiedziała tylko 5!), a w Niemczech władze planują zatrudnienie „muzułmańskich uchodźców” na stanowisku „kierowców miejskich autobusów”.

Terrorystka nadal działać może (bo kto jej zabroni?), a ilu z muzułmańskich kierowców, gdy ich Allah oświeci, wjechać może w niemiecki (bo chyba trochę Niemców tam jeszcze zostało?),  tłum?

Doprawdy, powiedzieć, że Europa pada, to nic nie powiedzieć.

Ale – Bóg nad nami czuwa wszak?

Tak – Polska jeszcze jest.

I od nas troszkę jednak zależy, jak długo będzie.

Do zobaczenia.

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   //

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MARZEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło