treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 415012 odsłon
Biuletyn 061/17.
Śšwiat
Dodany: 2017-09-29 23:50

"POLSKO - NIE ŚPIJ!"

  Motto:

„Panie Marszałku – a jaki program tej partii?
Najprostszy z możliwych – bić kurwy i złodziei, mości Hrabio!”

 

Witam.

Stare motto znów jednak powrócić musiało!

Bo gdy tak się ogląda komisję „ambergoldową” (Tuski!) choćby, czy „warszawskich cudów kamienicznych” (128 letni spadkobierca, plus posiadłości na Florydzie za 2 bańki baksów!), podlane  „gdańskim Budyniem” (dziesiątki mieszkań!),  to człowieka naprawdę cholera wziąć może!

 A dodać trzeba, że całkiem niedługo dojdzie jeszcze  „komisja vatowska”, przy której te poprzednie to „mały pikuś”, jeśli chodzi o „wielkość przekrętu”!

(A oczywistą oczywistością jest przecież, że to nie wszystko!).

No bo wygląda to przecież tak – setki milionów, tysiące milionów, setki tysięcy milionów.

Ja powiem tylko, że już dobrych kilka lat temu napisałem tu:

„Polska to najbogatszy kraj na świecie –  5 lat niemieckiej okupacji, 50  lat sowieckiej wolności, 25 lat niepodległości – a Polska nadal istnieje!” 

Słowo jeszcze o przypadku „gdańskiego Budynia” – nie znam gościa i pies go drapał, ale pytanie malutkie pozostaje – w jaki sposób goście zarabiający ( do prezydentów miast dodać tu trzeba przedstawicieli „najwyższej kasty”!), 10 do 20 tysięcy na miesiąc, stać mogą się właścicielami wielu cennych, miliony wartych nieruchomości i w dodatku kilka baniek na konto jeszcze odłożyć?

(Co w „tym państwie” robiły służby skarbowe?).

W „ambergoldzie” ciała dało „państwo” – nikt nic nie  widział.

W „warszawskich cudach” ciała dało „państwo” – nikt nic nie widział.

W „vacie” ciała dało „państwo” – nikt nic nie widział.

Czy można się więc dziwić,  polscy wyborcy postanowili „to państwo” zmienić?

Oczywistą oczywistością jest, że nie.

I nic tu nie pomogą ani antypolskie działania tzw. „opozycji totalnej”, ani równie (?)  antypolskie działania tzw. „komisji europejskiej”.

Wbrew pozorom, z  tą „komisją europejską” jest łatwiej.

Rządzą tam tuki lewackie  straszne,  typu  Juncker, Timmermans, Mogherini, Tusk, dla których bardzo ważne jest, by „antyeuropejską” Polskę usadzić, ale jedno powiedzieć trzeba – ci wytresowani w europejskiej poprawności goście są i obrzydliwi, i głupkowaci zarazem, ale – jakieś tam hamulce, jak by to nie zabrzmiało, mają – na barykady uliczne  nie wyjdą (oprócz Tuska, rzecz jasna!),  i mordy tam w obronie „polskiej demokracji” drzeć nie będą.

Całym tym chorym bractwem  kieruje i rządzi  niemiecka frau Makrela, z francuskim fircykiem  Makaronem uczepionym u pasa.

I ta właśnie Makrela (bo fircyk się nie liczy!),  jest już na skraju przepaści – epopeja „otwartych drzwi” jest już przegrana, co potwierdziły nawet  niemieckie wybory – frau wygrała, ale słabo, prawie 10 do tyłu!  Co prawda mister Schulz dostał jeszcze bardziej w ucho, ale –  brunatni, czerwoni, różowi  i  zieloni wypadli całkiem, całkiem.

Coraz więcej europejskich przywódców dochodzi do wniosku, że jest to „epopeja upadku”.

Nie wszyscy jeszcze są gotowi, by jasno to powiedzieć, ale jednak – prosta polityka polskiego rządu – „żadnych uchodźców” - jest coraz bardziej zrozumiała – słusznie,  koniec z tym!

Bo przecież – też dawno tu o tym pisałem, ale prawdy nigdy za dużo – najazd na Europę kilku milionów „muzułmańskich uchodźców”,  jakoś tam Europa ta może by i przeżyła – może – ale najazdu następnych kilku milionów (a dlaczego nie kilkunastu?), to już na pewno nie przeżyje!

Kalifat Europejski -  marzenie wyznawców islamu.

A co gorsza, nie tylko marzenie, ale konkretny cel – Europa paść musi!

A wtedy pozostanie nam tylko budowa wielkiego muru na Odrze i modlitwa!

A jeżeli powiedziano tu, że z tą „komisją europejską” jest łatwiej, niż z tą „naszą opozycją totalną”, to tylko ze względów taktycznych,  bo „operacja”, czy „strategia”, to już zupełnie co innego.

I tu wracamy do „naszej” opozycji totalnej.

Wszystkie te „Grześki pełne charyzmy”, plus ich mądrzy inaczej   Towarzysze, czy „Ryśki” pełne rozumu, plus ich Ryczące  Towarzyszki, czy „Kosiniaki mądrości”, plus ich zetesel Towarzyszy Ludowych, jęczące Razem plus ich  „ Towarzysze  bez ziemi”, poparte zbrojnymi ich ramionami – zdychający KOD z „solidarnościowcem na czele”, Obywatele SB z „bezzębnym  psem na PiS” – plus cały ten żałosny  salon III RP (aktorzy i  dewianci,  moralne autorytety i  „sądowi demonstranci”, „tfurcy” i odtwórcy), to jest  antypolska hałastra niegodna tu nawet wspomnienia.

(A „tfurcy” ci dostaną od PiS kupę szmalu, który Platforma im odebrała  -  ciekawe, czy łykną to z podobnym do 500+ obrzydzeniem, czy odmówią?).

A mówimy tu o nich tylko za względów taktycznych właśnie  – bo dalej ich mały rozum nie sięga!

Dla nich ważne jest tylko jedno – zniszczyć PiS! 

Obojętnie  jak -  „ulica i zagranica”, i obojętnie  gdzie – w Polsce, w Europie, na świecie!

I tu żadnych zahamowań nie mają – codziennie donoszenie do „komisji europejskiej” to norma.

Bo hasło ich jest proste – „Im dla Polski  gorzej, tym dla nas  lepiej”!

I właśnie ci „obrońcy demokracji” budują przed polskim Sejmem estradę potężną (kto im pozwolił – HGW?), z której w niedzielę najbliższą sączyć będą antypolskie wykwity swej totalniackiej nienawiści!

Pisałem już tu – PiS jest naprawdę zbyt delikatny.

I nic to nie ma wspólnego z „atakiem na demokrację”.

Rządy Prawa i Sprawiedliwości nie nastały wskutek „kaczystowskiego przewrotu”, ale są wynikiem demokratycznych wyborów, którym jedno tylko ewentualnie zarzucić można (patrz ostatnie wybory samorządowe czy prezydenckie)  – PiS dostać mógł jedynie więcej!

A wyniki wyborów  były takie:

PiS – 38, PO – 24, KUKIZ – 9, .N – 8, PSL – 5, reszta do Sejmu nie weszła.

I w ich wyniku PiS rządzić może samodzielnie.

I to właśnie całą   ww. „opozycję totalną” do szału doprowadza!

A jeżeli dodamy, że wszelkie aktualne sondaże (po dwóch latach rządów!), większość tę przewyższają, to już zupełnie wściekłości „opozycji totalnej” dziwić się nie można.

Ale – Polacy to wspaniały Naród jest.

Można nas gnębić lat nawet 123, można i 30, ale w końcu odpowiedź jest jedna – złodzieje spier…lać!

I tak jest teraz.

Tzw. „salon” może sobie różne numery ustawiać (emerytury obcięte ubeków – obrońcy -  Adam Bodnar (rzecznik praw obywatelskich!), Marek Dukaczewski, Jan Widacki, Andrzej Milczanowski (agenci?) – ale pewne jest jedno – Naród ich oleje.

Albowiem Naród głupi aż  tak nie jest – można go olewać długo – 30 lat! – ale nie bez końca!

I teraz mamy to właśnie – Naród zwycięża.

Żadne tam ubeki, esbeki, czy ich pociotki wszelkie,  już nam  nie podskoczą.

I dodać trzeba tu niezwłocznie, bo to właśnie jest kolejnym marzeniem tzw. salonu (co im w końcu pozostało?)  – nie będzie żadnych numerów nieładnych na linii Prezydent – Prezes.

Będą pewne różnice zdań, co tzw. „opozycję totalną” do orgazmu doprowadzi, ale będzie to orgazm żałosny,  zakończony  tzw.  wytryskiem  wstecznym   -  będzie dobrze, a opozycję to zaboli!

Nie ma co się tu nazbyt rozwijać, bo późno już – tzw. opozycja totalna ma prze…bane!

Prawo i Sprawiedliwość powoli, ale konsekwentnie, wszelkie swe wyborcze obietnice realizuje, a jeżeli nie wszystkie załatwi podczas pierwszej  swej kadencji, to przecież będą kolejne!

I tak będzie.

Polsko – nie śpij!

Do zobaczenia.

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ////

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło