treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 410227 odsłon
Biuletyn 059/17.
Śšwiat
Dodany: 2017-09-22 20:28

"POLSKA NA KRAWĘDZI ?"

 

Motto:

„Polska to jest Polska, debile!”

/ sąsiad poeta /

 

 

 

 

Witam.

Jest dobrze.

Bezrobocie małe, gospodarka wielka, wskaźniki (giełda!) rosną jak głupie, zachodnie agencje ratingowe, ostatnia nadzieja pisowskich wrogów, wciąż podnoszą optymistyczne prognozy, poparcie dla rządzącej partii rośnie jak na drożdżach, a „totalna opozycja” (sami się tak nazwali!), już drugi rok zjada swój własny ogon.

Jest dobrze.

Ale –  na warszawskim blokowisku muzułmanie rozłożyli dwa dywaniki i rozpoczęli swe modły. A podobno ich u nas nie ma!

Ale –  opozycja totalna ryje pod PiS-em już nie jak na lemingi przystało, ale jak stado dzikich świń – nic, co pisowskie, dla Polski dobre być nie może, gdy PiS powie, że dwa razy dwa jest cztery, to znaczy to tylko jedno – PiS, konstytucję łamiąc, zawłaszcza  matematykę!

Ale – wbrew unijnym kłamstwom tamtejszych „pożytecznych idiotów”, najazd „muzułmańskich uchodźców” na Europę trwa w najlepsze – chwilowy spadek w liczbach bezwzględnych (w pierwszym półroczu „na zachodzie” rozpatrywanych było 958300  wniosków azylowych, o 13 procent mniej niż rok temu)  – to ma być sukces?

Ale – ci biedni unijni komisarze (nawet Timmermans powiedział był właśnie, że „nie wie, na czym stoi”) wciąż bombardowani są donosami „naszych totalniaków”, którzy wciąż i bezustannie domagają się unijnej interwencji w sprawie „łamania konstytucji w Polsce”.

Ale – „państwo ISIS” jest wciąż niby niszczone, obszar jego się zmniejsza. I tu mamy pytanie małe – gdzie ci „wojownicy Allaha” uciekną?

Ale – stołeczny oddział najwyższej kasty ludzi  „lustitia” wyrzucił ze swych światłych szeregów sędziego,  wiceszefa MS Piebiaka, oraz wyrzucić chce sędziego Drajewicza,   bo nieszczęśnik przyjął nominację na wiceprezesa SO w Warszawie. Jak powiedział jedne z szefów  tej j organizacji, sędzia Bartłomiej Przymusiński:

„Będziemy się zastanawiać, jakie konsekwencje wyciągnąć wobec członków „lustitii”, którzy zajęli miejsca osób odwołanych – wbrew naszemu stanowisku”.

Ale – w krajach zachodniej  Europy, od Hiszpanii, poprzez Francję, Niemcy, Skandynawię, oraz Włochy i Grecję, wciąż powstają muzułmańskie getta, do których nie tylko miejscowi obywatele, ale nawet ich Policja, za żadne skarby nie wejdzie.

Ale – w Poznaniu trwa „Poznań Pride Week”, miasto już obwieszone jest tęczowymi flagami, a zwieńczeniem tego xxx  będzie kolejny „Marsz Równości”, na czele którego ponownie pojawi się Prezydent Miasta Poznania. Dzisiaj  np. zamknięto ulicę Zamkową, bo organizatorzy (Grupa Stonewall, LGBTiQ) postanowili zamienić ją na londyńską dzielnicę  Soho – znajdziecie tam mnóstwo tęczy (!) -  światowy wzór tolerancji wszelkiej!

Ale – kilka rybnickich parafii ukaranych zostało mandatami za „zbyt głośno bijące dzwony”! Jak powiedział miejscowy proboszcz – w roku 1983 byłem w Monachium. Miejscowa parafia dostała właśnie karę za „zbyt głośno bijące dzwony”, bo ktoś tam do władz miejscowych doniósł – pomyślałem – co za ludzie tu mieszkają?

Ale – w Niemczech zastrzelono „uchodźcę z Polski”, wspaniałego żubra, który postanowił sprawdzić unijne opowieści o  „Ochronie Puszczy Białowieskiej” oraz „tolerancji dla uchodźców”. I przekonał się – dla euroidiotów ważniejszy jest kornik niż żubr, nasz bohater poszedł na grilla!

Ale – „polskie organizacje pozarządowe”, jak Akcja Demokratyczna (tylko w tym roku dotacja 100 000  euro od darczyńców z Niemiec), czy Kongres Kobiet (za rządów PiS straciłyśmy 90 procent dotacji!), czy „Otwarty Dialog” ( dotacje wciąż niejasne!), czy KOD taki (jeszcze jest?), plus jego zbrojne ramię „Obywatele SB”, wciąż prowadzą politykę „antyrządową”, czyli antypolską. Jeżeli dodamy tu choćby taką „Fundację Batorego”, to mamy obraz prawie (bo jest ich dużo więcej!) zupełny – a planują oni kolejne akcje (gorąca jesień) w Parlamencie Europejskim i w Polsce   -  a  PiS jest tu  nad wyraz dobrotliwy! Bo jak inaczej określić jego postawę, gdy „sędzia” Żurek, rzecznik KRS, mówi publicznie, że popiera te akcje i wzywa obywateli na demonstrację (dzisiaj!), przed pałacem prezydenckim?

Ale - przykłady takie można by mnożyć bez końca, ale – po co?

Już z tych kilku widać, że łatwo nie będzie.

Jest dobrze.

Ale, najwyższy już czas, by wszelkie te antypolskie działania potraktować poważnie.

A,  jak ogólnie wiadomo, dla tych „antypolaków” liczy się pieniądz.

I sprawa jest prosta.

Żadna polska organizacja nie może działać w Polsce za pieniądze niepolskie.

I tu oczywiście odezwą się „lemingi funkcyjne”, bo te zwykłe nie wiedzą – a przecież polska Solidarność finansowana była przez Amerykanów i Niemców, co najmniej!

To prawda, a nawet dwie – finansowana była raczej opcja „europejska”, patrz Michnik, Frasyniuk i wszelkie ich powinowactwo, a poza tym – wtedy w Polsce rządził komunistyczny reżim wwieziony tu na radzieckich czołgach, dla którego dobro  Polski zawsze tożsame było tylko  z dobrem wyznawanym przez towarzyszy „Sowietskowo Sojuza”.

A co do „muzułmańskich uchodźców” – nadal tak trzymać, zero tolerancji, żadnych „uchodźców”. Niech budują demokrację u siebie, a tu pomagamy im do oporu.

A modlitwy na polskich ulicach?

W żadnym przypadku nie można na to pozwolić – gdy muzułmanin modli się na ulicy, automatycznie ulicę tę uznaje za swoją własność, a na „własności” muzułmanina panuje „prawo szariatu”.

A każdemu „lewackiemu” obrońcy praw wszelkich powiemy – jedź do Arabii Saudyjskiej (dlaczego oni uchodźców przyjmować nie chcą, wszak to ich współwyznawcy, a forsy mają od groma?), zawieś sobie krzyż na szyi i zacznij się publicznie modlić – jeżeli do Polski wrócisz, to w trumnie!

A teraz w Polsce rządzi rząd polski.

A jak powiedział w wywiadzie dla CNN francuski prezydent Emmanuel Macron, wszak, zaraz za niemiecką kanclerz Merkel, wyrocznia dla „salonu”:

„Demokracja to nie ulica. Szanuję tych, którzy protestują, ale Francuzi głosowali za zmianami”!

Otóż to właśnie – Polacy również głosowali za zmianami!

I krótko można powiedzieć do „opozycji totalnej” i wszelkich, wyżej wymienionych, jej apologetów maści wszelkiej – Polacy wybrali rządy Prawa i Sprawiedliwości!

Albowiem uznali, że tylko te rządy uratować mogą Polskę.

I tak właśnie jest, niezależnie od tego ile razy jeszcze PiS w jakimś tam miejscu się pomyli lub błąd zrobi – wszak błędów ten tylko nie robi, co nic nie robi!

A gdy dodamy do tego świetną wizytę prezydenta Andrzeja Dudy (ONZ!),  (i ministra Antoniego Macierewicza!) w USA, to już zaprawdę „totalna opozycja” wpaść musi w kompleksy – no bo jak tu dalej bredzić o „polskiej izolacji”?

Jest dobrze.

I będzie jeszcze lepiej – wystarczy nieco cierpliwości!

A co do dzisiejszego spotkania Prezydent – Premier.

Nie mam już czasu, bo zaraz mecz Kolejorza.

Ale – powtórzę po raz trzeci – dogadają się jak Prezydent z Prezesem.

Do zobaczenia.

 

 

Do zobaczenia.

 

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło