treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
642 postów | 143 komentarzy | 395844 odsłon
Biuletyn 049/17.
Polska
Dodany: 2017-07-22 20:51

"PIS MIŁOSIERNY".

 

Motto:

„PiS jest pijane od władzy!”

/ Aleksander Kwaśniewski /

 

 

Witam.

Wcale nie chciałem dzisiaj pisać, bo to i pogoda piękna, i towarzystwo miłe, ale – pół godziny poświęcić dla Polski ratowania to sama radość!

A zachęcił mnie do tego ciekawy artykuł Marzeny Nykiel na portalu  wPolityce.pl, zatytułowany „Ujawniamy. 16 kroków, które mają sparaliżować Polskę i odsunąć PiS”.

Każdemu radzę przeczytać, bo sprawa jest ważna z wielu powodów.

Już przed poprzednim, grudniowym „puczem” tej  naszej  chorej totalnej opozycji, w mediach ukazała się instrukcja, autorstwa Michała Broniatowskiego z Forbs’a, jak przeprowadzić w Polsce „majdan”.

A teraz mamy powtórkę z rozrywki – niejaki Bartosz Kramek (na zdjęciu), z fundacji „Otwarty Dialog”, założonej przez niejaką Ludmyłę Kozlowską, Ukrainkę  (?), prywatnie małżonkę Kramka, ogłosił na  FB chytry program  zatytułowany – „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd”.

Wcale tam nie ukrywa, że wzoruje się na ukraińskim majdanie i w 16. punktach jasno przedstawia, co należy zrobić, by  zniszczyć PiS i odzyskać władzę. Mówi o konieczności narastających „protestów społecznych”, strajku generalnym, buncie sędziów, buncie nauczycieli, niepłaceniu podatków, pikietach pod siedzibami nie tylko partii i rządu, ale prywatnymi domami pisowskich polityków, ze szczególnym uwzględnieniem Jarosława Kaczyńskiego, którego wykończenie uważa za jeden z podstawowych punktów tego planu.

I dodaje skromnie – władza, która przeprowadza destrukcję życia publicznego i ustroju państwa w stylu wschodnim, musi się liczyć z adekwatną i analogicznie inspirowaną reakcją społeczeństwa.

Dobrze, że hasła „Rezać Lachów” nie dodał.

Dlaczego o tym piszę?

Ano dlatego, że nie tylko w polityce wiadomym jest, że „nie ma przypadków, są  znaki”!

Można oczywiście powiedzieć, że co tam jakiś debilowaty Kramek, on może nam skoczyć, ale – nic nie wiem o tym, by Michał Broniatowski zarzuty postawione miał jakieś, o siedzeniu nie mówiąc, tak samo nigdzie nie znalazłem informacji, by ABW do Kramka zapukało.

A przecież, w obu przypadkach, jest to jawne nawoływanie do siłowego obalenia demokratycznie wybranej władzy!

Jest chyba na to jakiś paragraf?

A pierwsze wyniki już są – kodziarstwo wraz z Obywatelami  SB (z niejakim Kasprzakiem, co to wygląda  jak Lenin na emeryturze!),  już zwołuje się na Żoliborz, by wszczynać burdy pod domem Prezesa!

Mam nadzieję, że jest jeszcze w Warszawie kilka przyzwoitych  osób, które tym zaprzańcom  potrafią dać odpór!

I mam nadzieje, że Prezes oleje to bractwo ciepłym moczem!

Można oczywiście opowiadać sobie pierdoły o łamaniu przez PiS demokracji, o przejmowaniu sądów, o odbieraniu obywatelom wolności, ale wiadomo przecież, o co chodzi – o władzę!

Tzw.  salon III RP przekonany był bowiem, że rządzić będzie nie tylko ćwierć wieku,  ale dożywotnio, a nawet dłużej i za żadne skarby zrozumieć teraz nie może, że władzę sprawować  ma Prawo i Sprawiedliwość jakieś, a nie oni – ci oświeceni, nawiedzeni, pełni „autorytetów moralnych” władcy!

I wszystko zrobią, by władzę odzyskać.

Literalnie wszystko - i nie cofną się przed niczym – co dla nich jakieś sto marnych ofiar, gdy tysiące ich  można uratować?

A szef Platformy, wciąż dla jaj zwanej Obywatelską, wprost przecież mówi – zamkniemy ich wszystkich!

Dla równie dużych jaj podamy tu słowa premier Ewy Kopacz, wygłoszone podczas orędzia w roku 2014, na długo przed kolejnymi wyborami:

„W akcie oddania głosu zawarty jest cały sens demokracji. Pokażmy, że władzy w Polsce nie można przejąć na ulicy, a jedynie przy urnie wyborczej.”

Czyli, jak to u Platformy w zwyczaju:

„Kłamaliśmy rano, kłamaliśmy wieczorem, kłamaliśmy w nocy”.

I kłamać będziemy do oporu, dodać trzeba.

Pół godziny niedługo minie, czas wracać, więc kończmy!

Motto też jest dla jaj, bo takie słowa w takich ustach inaczej potraktowane być nie mogą, ale tytuł to już nie!

Albowiem PiS faktycznie miłosierny jest nad wyraz.

To, że wymienieni wyżej goście już zarzuty postawione powinni mieć, to poza dyskusją jest – wszak jawne nawoływanie do siłowego obalenia demokratycznej władzy karane być musi!

To, że władza nasza zbyt z tymi „lewackimi oszołomami” się cacka, to równie jasne – wszak sam Lech Wałęsa, nowe bożyszcze salonu (kto jeszcze pamięta, jak  GW-no go gnoiło?), powiedział, gdy wraz z pół milionem związkowców chodziłem po Warszawie  - „pałować ich”!  

Może warto słów „polskiej ikony stulecia” posłuchać?

Czas leci.

Do zobaczenia.

 

PS.

Jak długo jeszcze PiS tolerował będzie działanie tych wszystkich antypolskich „fundacji”, opłacanych przez wrogów Polski?

 

 

 

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
Polska
Agata 55
2018-02-09
0
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - LUTY
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło