treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 414823 odsłon
Biuletyn 039/17.
Śšwiat
Dodany: 2017-06-14 23:55

"WACIKI AMBASADOROWEJ I CÓRKA LEŚNICZEGO".

Motto:

„Totalni są totalnie totalni!”

/głos ludu /

 

 

Witam.

Dzisiaj parę słów o tym, co się tu i ówdzie dzieje, ale na początek sondaż, a jak!

I to nie poparcia dla partii politycznych, bo tutaj, jak ogólnie wiadomo, PiS nie ma rywali, ale sondaż poparcia dla Rządu.

Sondaż ten przeprowadził  w dniach 1-8 czerwca CBOS (pani dyrektor wciąż ta sama!), jedyna, zdaje się, z aktualnych sondażowni, która ma jeszcze trochę wstydu.

I co tam widać?

Rośnie poparcie i dla „pisowskiego” rządu – 42 procent, i dla „pisowskiej” pani Premier – 49 (!), i dla „pisowskich” ministrów – tu więcej by trzeba pisać a trochę mi się nie chce, powiedzmy więc to  – nawet Macierewiczowi wzrosło!

I dodajmy jedno zdanie tylko – nigdy wyniki te nie były tak dobre, jak teraz.

A to, że 70 procent wyborców „opozycji totalnej” jest przeciw „dobrej zmianie”, można skomentować tak – tylko tyle?

A jak komentują to „komentatorzy” przeciwni Prawu i Sprawiedliwości?

Bez niespodzianek – PiS państwo zadłuża, a wyborców kupił  programem 500+!

Jak widać, wciąż coraz  mniej lemingów nawet w to wierzy, a co do zadłużania – już w czerwcu 2015 roku słynny „Licznik Balcerowicza”, w centrum Warszawy umieszczony, wskazywał polskie zadłużenie – 1025,3  miliarda zł!

A chyba Balcerowicza nie można posądzać o to, że jest wielbicielem PiS!

Nie wiem, czy licznik  działa nadal, chyba tak – ciekawe, ile wskazuje dzisiaj?

A co do 500+ - nawet działaczki Kongresu Kobiet Polskich (?),te same, co to niedawno jeszcze „na stojąco” witały niejakiego Alimenciarza Kijowskiego, zakładały papierowe torby na głowy i bredziły o prześladowaniach,  na swym ostatnim spotkaniu w czerwcu, program ten skrytykowały – bo „wypycha kobiety z rynku pracy”!

A kilka tegoż gremium przedstawicielek – z profesorkami  (?) Płatek i Środą na czele, dodały – los kobiet polskich jest gorszy w państwie PiS, niż w państwach, gdzie obowiązuje szariat!

Czy po takim stwierdzeniu powie ktoś głośno, że niewiasty te są normalne, a Kongres ten kobiety polskie reprezentuje?

O sytuacji w Polsce i w Europie  pisać by można tomy grube bardzo, ale przecież – kto by to przeczytał, zwłaszcza dzisiaj, gdy podstawą komunikacji społecznej jest kilka zdań na Twitterze?

A więc krótko – w Polsce rządzi Prawo i Sprawiedliwość, w wolnych  wyborach wybrane, a tzw. opozycja totalna – nowoczesna platforma zakodowana wciąż jeszcze i wciąż jeszcze w tzw. salonie siedząca  – na każdym odcinku pod tymże rządem  ryje, ryje  i ryje.

Ryje, żadnych standardów się nie trzymając i każde pole chcąc uczynić jałowym i żadnych perspektyw nie dającym.

O wypowiedziach „polityków” Platformy czy Nowoczesnej to nie ma co gadać – ich ciągłe „pieprzenie” o winach PiS-u, o zabijaniu wolności, niepodległości, równości, o nieprzyjmowaniu „uchodźców” – to już nawet wytrzymałość lemingów przekracza.

Weźmy za to przykłady z kilkunastu minut w TVN, dzisiaj:

-              Piękna i mądra pani z TVN – rząd kłamie, Ukraińców przyjęliśmy nie milion, a tylko  30!

-              Ideolog GW-na  Blumsztajn, u funkcjonariusza Mordki  – Polacy nie są szlachetnym narodem!

-              Ideolog gejostwa, prezydent miasta Słupska Biedroń – tu cytatu nie będzie, bo sam pomysł funkcjonariuszki Pochanke, by gość ten kandydował na prezydenta Polski, kompletnie wizję  i fonię w telewizorze mym   wyłączył.

-              Ojciec Dominikanin Gurzyński (wciąż jeszcze jest „ojcem”?), drugi po księdzu (?) Sowie dyżurny ideolog katolicki  w TVN – no przecież, przyjmowanie uchodźców to chrześcijański  obowiązek!

-              Działaczka o wolność, równość i braterstwo wszelkie, pani Ochojska  – uchodźcy są wartością, a my mało wiemy o religii  islamu! (Patrz niżej!).

-              A jednak polityk, Trzaskowski z PO, u red. MO  – nie ma żadnego niebezpieczeństwa w przyjmowaniu uchodźców! Jeżeli się nie wypełnia zobowiązań, to są konsekwencje!

Krótko mówiąc – a dodać tu trzeba dzisiejsze wydanie „Faktów” TVN, nie różniące się zbytnio od poprzednich – opowieści o tym, że TVN należałoby by odebrać koncesję, wcale nie są takie głupie – czy ktoś wyobrazić sobie może polską stację telewizyjną  w Niemczech, która 24 h na dobę bezczelnie, po chamsku i kłamiąc non-stop,  wali w niemiecki rząd?

Legenda Frasyniuka – tu tylko kolejny raz wspomnę – jako działaczowi Solidarności od sierpnia 1980 jest mi po prostu wstyd za takich „celebrytów”!

A co do Europy – za takich Junckerów, Timmermansów i Tusków, choć z innego jednak poziomu,  również jest mi wstyd – ludzi tych nie wybierałem (wybrali się sami!), nie wybierali ich Polacy, nie byli oni mymi „braćmi w walce”, ale -  jak długo jeszcze będziemy pozwalać na to, by ta hałastra pijaków, debili i pożytecznych idiotów rządziła naszą Unią?

Oczywistą oczywistością jest przecież, że kilka jeszcze lat Europy rządzonej przez to „bractwo wzajemnej adoracji” będzie Europy tej końcem.

A debile ci wciąż to samo – Polska, Węgry i Czechy ukarane być muszą!

A za co?

A za to, że kraje te „uchodźców” przyjmować nie chcą!

Uchodźców, którzy dzięki wspaniałomyślnym słowom pani kanclerz Angeli Merkel (wrzesień 2015)  – „Witamy w Niemczech!”, z  jej komentarzem – „Niemcy poradzą sobie z masowym napływem ludzi i nie ograniczymy liczby zdesperowanych osób z regionów objętych kryzysem, które będą mogły się ubiegać w kraju o azyl” – powoli, okresami szybciej, a tak naprawdę systematycznie,  wciąż zalewają całą „zachodnią” Europę. 

A wśród tych paru milionów uchodźców  (gadanie o relokacji 160 tysięcy to kolejny unijny idiotyzm!), jest może jakieś 10 procent faktycznie uciekających przed wojną, ale i 10 procent muzułmańskich rewolucjonistów, dla których śmierć „niewiernych” to podstawa ich istnienia.

A już kompletną głupotą jest tłumaczenie „pożytecznych idiotów islamu”, że przecież wśród islamskich zabójców ostatnich lat (Paryż, Londyn, Nicea, Sztokholm, Berlin, Madryt i setki innych mniej znanych!) jest większość tych, którzy wcale aktualnymi uchodźcami nie są – bo przecież żyli w tych krajach od lat,   a niektórzy to obywatelami  tych krajów w drugim lub trzecim nawet pokoleniu  byli lub są!

Dlaczego głupotą?

Ano dlatego, że to, z naszego punktu widzenia, jeszcze gorzej!

Albowiem okaże się, że możemy przyjąć  coś z dziesięć tysięcy na przykład miłych, uśmiechniętych, zadowolonych, uprzejmych i kochających nas muzułmańskich  „uchodźców” (choć trudno raczej o takich), a później, po pokoleniu lub dwóch, dziesiątki z nich „obudzą się” i zgodnie z  przesłaniem Koranu i z okrzykiem Allah Akbar na ustach zaczną nas mordować!

Bo przecież będą musieli.

Przesłanie Koranu jest jasne:

Koran 2:191:

„I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni nas wypędzili.

Taka jest odpłata niewiernym!”.

Koran 4:74:

„Niechże walczą na drodze Boga ci, którzy za życie tego świata  kupują życie ostateczne! A kto walczy na drodze Boga i zostanie zabity albo zwycięży, otrzyma od nas  nagrodę ogromną”.

A ci „pożyteczni idioci”, zarówno polscy (totalna opozycja!), jak i europejscy (totalna władza!), wciąż powtarzają, jak chorą mantrę  - „musimy”, lub „musicie”  - ich przyjąć!

I tu podziwiać należy naszą „dobrą zmianę” – wcale nie musimy!

I mało tego – wcale nie chcemy!

Brawo PiS, tak trzymać!

I to niezależnie od tego, że Niemcy wciąż są silne (mimo tego, a może dzięki temu  -  że Merkel pewno wygra!), a Francja coraz słabsza (mimo  tego,  a może dzięki temu - że Macron wygrał!).

I słowo jeszcze o tytule, choć to akurat to problem, przy powyższych, malutki.

„Waciki ambasadorowej”.

Otóż okazuje się, że „polski” ambasador w Hiszpanii, a później w USA, wyłudził od nas coś z pół bańki prawie, na waciki dla swej małżonki, która „nie pracowała wcale”, a jednocześnie Dziennik TVP prowadziła!

„Córka leśniczego”.

Pan minister Szyszko, ten od „wyrębu drzew wszelkich”, co bzdurą jest (pisałem o tym), podczas posiedzenia Rady Ministrów wręczył ministrowi Błaszczakowi (od Policji!), kopertę jakąś ze słowami – „To od  takiej córki leśniczego, przeczytaj”.

Minister Błaszczak wykazał się refleksem podwójnym – najpierw odrzekł – a tam jest kamera Polsatu, a później przekazał kopertę odpowiednim służbom, mówiąc – taką korespondencję przyjmuję tylko oficjalnie, poprzez odpowiednie biuro.  

I tu brawo, ale pytanie zasadnicze jednak jest – czy minister Szyszko, tak mocno o polską rację stanu w lasach  walczący, nie jest przypadkiem idiotą jednak?

Ja powiem tak – nikt nigdy nie mówił, że każdy dostawać musi tysiąc szans.

Startowałem na posła, z ramienia PiS, w roku 2011.

I Poznaniacy mnie olali, nadal hołubiąc różowo-czerwony układ.

I powiedziałem – dość.

Co prawda powiedziałem również – mieli szansę i z niej nie skorzystali, ale to  już ich problem.

Ale – powiedziałem dość.

I tak samo powinien chyba jednak powiedzieć minister Szyszko.

(Choćby „córka leśniczego” o autograf tylko prosiła!).

I słowo jeszcze o motcie, a to już nie jest problem malutki.

Opozycja totalna, choć śmieszna i niegramotna na pierwszy rzut oka, wcale nie jest taka beznadziejnie idiotyczna, jak wydawać by się mogło.

Działać usiłuje  na każdym polu i w każdym miejscu, i w Polsce, i w Unii.

Dlatego, nie bacząc na jej pozorny idiotyzm, należy traktować ją poważnie.

Po prostu – jak mawiał ksiądz (?) Sowa – niszczyć!

Nie karabinem maszynowym.

Po prostu – w  każdej sytuacji i w każdym momencie ukazywać jej antypolski charakter, decyzje rządu ukazując w sposób jasny i zrozumiały.

To akurat, wbrew pozorom, wcale nie jest takie trudne.

A miało być krótko.

 

Do zobaczenia.

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło