treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 407388 odsłon
Biuletyn 036/17.
Śšwiat
Dodany: 2017-05-26 23:31

WOJNA ŚWIATÓW?

Motto:
„Najwięcej rozumu trzeba wtedy, gdy ma się do czynienia z głupcami.”
/ chińskie /

 

Witam.

Dzisiaj o kilku sprawach tylko, choć wartych wzmianki jest mnóstwo.

-              Na początek wyznawcy Islamu – religii miłości, czyli nasi bracia  muzułmanie w Europie i nie tylko – tak, tak, nasi bracia -  a są coraz bliżej!

O tym problemie pisałem już wielekroć, a pomimo upływu czasu trudno coś mądrego tu  dodać.

Polecam B.026/16, B.120/15 i B. 096/14, a zacytuję jedynie fragmencik jednego z pierwszych Biuletynów, z dnia 17 czerwca 2011 (!) roku:

„Tylko, że muzułmanie wcale nie muszą przychodzić, oni już tu są. Na razie trochę mniej u nas, a bardziej na zachodzie Europy, ale już są. Weźmy taką Francję – gdy ze dwa lata temu spacerowałem z moją cudną małżonką po Paryżu, przeprowadziłem naukowy eksperyment, bardzo prosty.

(Ciekawe) -  Ile razy, gdy zamknę oczy, a następnie je otworzę, nie zobaczę – muszę napisać to delikatnie, bo inaczej oskarżony zostanę o rasizm – osobnika, który nie jest biały.

Na dziesięć prób nie udało się ani razu!

Jak tak dalej pójdzie, to za kilkadziesiąt lat biali paryżanie mieszkać będą w gettach!”

Czyli już w roku 2009 przewidziałem  to, co mamy teraz – w wielu dużych miastach zachodniej Europy, od Anglii, poprzez Francję i Niemcy aż  po Skandynawię, o Włochach, Grecji czy Bałkanach takich nie zapominając, już to się dzieje – tubylcy boją się wyjść z domu, a wieczorem, czy w nocy, to już tylko taksówką, na lotnisko!

I wniosek jest prosty – gdy nie zmienią się władze Europy, a widoki na to są kiepskie, to mamy, jak mówi mój sąsiad, głos ludu  – prze….bane!

Pokazali to zresztą dokładnie oni właśnie, Juncker i Tusk, podczas spotkania z prezydentem USA Trumpem – wystarczy spojrzeć na zdjęcie – powiedzieć „dwie wrony  i orzeł”, to nic nie powiedzieć, a rzucone przez Tuska – „A to jest Tusk Tower” i wskazanie na unijny budynek, to już szczyt grafomaństwa „naszego” przedstawiciela w Unii. Bo przecież o jego „antytrumpowych”, wcześniejszych wypowiedziach przypominać już nawet nie warto!

A Juncker mówiąc, że mamy w Europie „o jednego prezydenta za dużo” i wskazując na Tuska, miał chyba jeden z niewielu przebłysków świadomości  w swym alkoholowym świecie.

No bo to, że Trump powiedział do Tuska – „A pan co tu robi, nie ma pan nawet poparcia swego kraju” – to chyba nieprawda?

A zdjęcie „pierwszych europejskich żon”, na które wskakuje całkiem dziarski facet jako żona premiera Luksemburga, to już dno dna – ISIS już rączki zaciera!

Ale, droga Europo – jak wybierasz, tak masz!

I do nas – jeżeli wpuścimy 7 tysięcy, to za rok mamy 70, a za dekadę 700 – i po zawodach!

(Nawiasem – zdjęcie naszego Prezydenta, na którym podnosi on triumfalnie  kciuki nad głowami „makreli w makaronie francuskim”, drogo go będzie kosztować – salon nigdy nie wybaczy pisowskiemu prezydentowi nadmiernego luzactwa, ale – pies ich drapał, Duda i tak  jest „the Best”!).

(A występ Mordki i Kuczyńskiego w TVN 24 tylko to potwierdza!)

-              Sprawa następna  to tragiczna śmierć młodego człowieka na wrocławskim Komisariacie. Oczywistą oczywistością jest, że sprawcy tego bestialstwa powinni zostać ukarani do imentu (co to?), a ich przełożeni posłani w diabły, co zresztą już się dzieje. A posłom-fałszywcom z Platformy należy przypomnieć  - Zawiercie, Legionowo, Gdańsk – to pierwsze z brzegu trzy przykłady zamiecenia pod dywan takich właśnie „śmiertelnych spraw”, a do tego  akcja „Widelec” - gnojenie kilkuset „kiboli” przez obecnego szefa PO, Schetynę.

Wyrazić należy nadzieję, że wszystkie te sprawy  wyjaśnione zostaną, a winni ukarani.

A co do „policjantów wrocławskich” – ciekawe, czy byli to ci sami, co wrocławską młodzież, mocno i z przekonaniem i słusznie   protestującą przeciw paskudnym wykładom „uniwersyteckim” naukowca-zbrodniarza Baumana (w Sali Unii Europejskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, przy błogosławieństwie peowskiego prezydenta Wrocławia!), pałami publicznie lali  i do sądu podali, gdzie  ta „zupełnie nadzwyczajna kasta ludzi” równie paskudnie ich skazała?

A tak nawiasem zupełnym – sprawa „wrocławska” wypłynęła w mediach po roku, akurat wtedy, gdy „rumieńców” zaczęła nabierać sprawa równie tragicznej śmierci polskiej turystki w Egipcie. A na zapleczu tej sprawy wyskoczyły  jakieś dziwne „trójkąty wrocławskie”, jakieś mafie dolnośląskie, super narkotyki  tam rozprowadzane, a w tle pojawiać się zaczęły  cienie jakichś  „prominentnych” figur  z wrocławskiej PO – przypadek?

-              No i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, naturalnie, ale to już nie jest tragedia, a tragifarsa.

„Artyści polscy” dali czadu –  no jak, my, patrioci,  mamy występować na tym  pisowskim,  wrażym festiwalu? Mogliśmy występować za rządów  „komuny”,  która nas przecież kochała, mogliśmy za rządów SLD, no bo jak inaczej, mogliśmy za rządów PO, choć połowę zarobków nam zabrała, ale za rządów tego wrażego PiS, co to  wolność nam odbiera, cenzurę stosuje  i prześladuje nas 24 h/dobę?

W życiu!

Na Festiwal zaproszonych zostało podobno coś ze 20 wykonawców, a zrezygnowało już ze 120!

I tu akurat rację miała posłanka N z kropką, niejaka Szlezwig-Holsztajn, czy jakoś podobnie (ta od „precz  z dyktaturą kobiet” na kobiecej manifestacji!), która sprawę całą zdradziła już na komisji jakiejś w przedbiegach – „Mam nadzieję, że festiwal w Opolu odbędzie się gdzieś indziej”!

Czyli – to zaplanowana akcja „totalnej opozycji”!

Określiłem to jako „tragifarsę”, ale rzecz jest jednak dużo poważniejsza, widać tu bowiem, jak na dłoni, że  – tzw. „polscy artyści”, nie wszyscy oczywiście, ale ten cały ich „establishment”, to zwykła  banda szansonistów, która za pięć kopiejek i poklepanie po plecach przez tzw. salon, życie (tylko to sceniczne, rzecz jasna!),  gotowa jest oddać!

Dowodzik jakiś?

Proszę bardzo.

Oto Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu -  Anno Domini 2016!

Szkoda tu miejsca i czasu, ale każdy może to sobie sprawdzić – wystąpiła tam cała „śmietanka” polskiego show biznesu, w tym niejaka Szczot, znana jako Kayah, czy  Natalia Przybysz, czy Kombi, czy Piasek,  a taki na przykład  Michał Szpak, który teraz kręci nosem i za bohatera robi, został (Jesteś bohaterem!) - zdobywcą głównej nagrody!

A wtedy, o ile mnie pamięć nie myli, również rządził ten wraży PiS!

Co prawda, różne takie Jandy wykorzystywały okazję, by ze Smoleńska paskudnie  zadrwić, ale – wystąpili!

A teraz nie mogą?

Bo PiS im wolność zabiera, a jutro może i na Syberię ich wywiezie!

A  tzw. oficjalny powód, tak naprawdę, jest dęty jak obywatelskość Platformy.

Jak podaje WIKI, wszak dla lemingów autorytet, z festiwalu usunięty został niejaki Jakubik i Dr Misio, za „nieemisyjny charakter” teledysku do piosenki „Pismo”.

Obejrzałem – paskudztwo do kwadratu!

I jeżeli to szef TVP Jacek Kurski, który wcale nie jest moim ulubieńcem, zdecydował o usunięciu tego „gnoju” z Festiwalu, to chwała mu za to!

I nic to z „cenzurą” nie ma wspólnego – w teatrach walić po oczach Polaków „Klątwą”jeszcze,niestety, można, bo to „samorządowe” jest – ale na polskim  festiwalu polskiej piosenki?

W życiu!

Dopóki Polska jest Polską.

Wracając do tytułu – tak, to jest „wojna światów”.

Tego lewacko-europejskiego z tym polsko-europejskim.

Albo ten polsko-europejski zwycięży na koniec, albo będzie koniec.

Do zobaczenia.

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - KWIECIEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło