treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 411632 odsłon
Biuletyn 036/16.
Polska
Dodany: 2016-04-22 23:15

V KOLUMNA ATAKUJE!

 

 

Motto:

„Choć to szaleństwo.

Lecz jest w nim metoda”.

 

/Wiliam Shakespeare – Hamlet/

 

Witam.

Na dzień 7 maja tzw. opozycja, i ta „parlamentarna” – Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe i Nowoczesna Petru, oraz ta „nieparlamentarna”, czyli tzw. Komitet Obrony Demokracji, resztki po Palikocie, oraz wszelkiego autoramentu Czerwoni (w tym pogrobowcy PZPR, SB, ZOMO i ORMO) ), Zieloni (ci od drzewnianych protestów, miłośnicy żabek wszelkich), Różowi (takie ni pies, ni wydra), oraz Tęczowi (ci od LGBTiQ i reszty, jeżeli tam reszta jakaś w ogóle jest) .

Bo niby 7 maja obchodzimy święto Europy, jak twierdzili w środę bodaj na konferencji przed Kancelarią Premiera przywódcy (patrz zdjęcie) przyszłych demonstrantów.

A tymczasem, jak podaje nieoceniona ciocia WIKI, „Dzień Europy”, bo taka jest prawidłowa jego nazwa, obchodzony powinien być 9 maja, w rocznice tzw. planu Schumana, ogłoszonego 9 maja 1950 roku.

No ale, nie kłóćmy się – 7. jest sobota, dzień o wiele lepszy na demonstracje niż 9, poniedziałek i wiele więcej „bojowników” o wolność i demokrację do Warszawy przywieźć wtedy można.

(Nawiasem mówiąc – Robert Schuman pewnikiem w grobie się przewraca, gdy patrzy na to wszystko!).

Jak powiedział „lider” KOD Mateusz Kijowski (jak on to robi, że jeszcze nie siedzi za alimenty?),

jest to „święto ludzi, dla których ważna jest wolność” , a jak dodał „lider” PO Schetyna (jak on to robi, że Platforma nie wyrzuciła go jeszcze na zbity pysk?) - „Nie pozwolimy, by Jarosław Kaczyński wypchnął Polskę z Europy”.

(Jakby chciał wypychać!).

A Barbara Nowacka (od Palikota - jak ona to robi, że jeszcze jest?), wydeklamowała - „Idziemy demonstrować za Europą. Chcemy mówić o wolności od biedy, o Europie, która pozwala decydować kobiecie o swoim ciele, o Europie, gdzie nie maszerują naziści”.”

Koniecznie dodać tu trzeba szefa ZSL, Władysława Kosiniak-Kamysza (jak on to robi, że pozwalają mu jeszcze się odzywać?), który piskliwie nieco nawoływał - „Zawsze staliśmy na straży wartości demokratycznych (!), idziemy za Polską, która jest silna w Europie!”

Wszyscy ci wielcy przywódcy „opozycji” wciąż wycierają sobie gęby „Europą”, wciąż bredząc o wolności - a do jakiej Europy chcą oni nas wcisnąć?

Do takiej, jaka była marzeniem Platformy za rządów Donalda Tuska – Europy skarlałej, rządzonej przez zidiociałych lewaków, dla których szczytem marzeń jest chore „multi-kulti”, na końcu którego widać było jedynie muzułmański powróz, zaciśnięty na coraz cieńszych szyjkach „prawdziwych Europejczyków”.

(Tu jakieś jaja chyba – podobnież nasz Król Europy na swe 59. urodziny otrzymał w prezencie, darczyńca jeszcze nieznany, konia, a właściwie klacz (szkapę?) maści siwej, rasy arabskiej? Ciekawe, czy na niej będzie chciał wrócić do Polski?)

A teraz do powyższej charakterystyki Europy dodać można i to – Europy Breivika!

Otóż ten właśnie morderca 77 młodych Norwegów doszedł do wniosku, że straszna krzywda mu się dzieje – siedzi w celi sam, kawę podają mu tylko raz dziennie, jedzenie jest monotonne, a internetu, choć na studia politologiczne się zapisał (bo chce walczyć o prawa człowieka!), nadal nie ma - zaskarżył do Sądu swój kraj i wygrał!

Niedawno jeden ze szwedzkich polityków publicznie wyraził żal, że muzułmański uchodźca, który pięć lat temu go zgwałcił, po odsiedzeniu tego strasznego wyroku zostanie ze Szwecji wydalony - wtedy przez chwilę myślałem, że to szczyt „europejskiego idiotyzmu”.

Ale okazuje się, że nie – sprawa Breivika dotyczy bowiem nie jakiegoś tam zidiociałego wielbiciela „multi-kulti”, ale Państwa!

I państwo to uznało, że wielokrotny morderca Breivik, który wychodząc na salę sądową pozdrawiał publiczność hitlerowskim gestem, ma rację!

Norweski Sąd naprawdę uznał, że traktowanie Breivika jest nieludzkie (!) i przyznał mu 150 tysięcy zł (po przeliczeniu) odszkodowania, które teraz ten morderca na pewno wyda na walkę o pokój!

Nie wiem, czy teraz dostanie pięć pokoi (!) i opłacone przez państwo wizyty (przynajmniej raz na tydzień!) specjalnych opiekunek dla „rozładowania napięcia i poprawy samopoczucia”, bo jest już taka instytucja, nie tylko na „zachodzie”, ale nawet i w Czechach, czy jak tam oni się teraz chcą nazywać, ale zamiast grubych słów komentarza przytoczę tu fragment mojego Biuletynu 133/271 z dnia 24.08.2012, zatytułowanego „JASNOWIDZ”:
””Jest rok 2022.
Anders Behring Breivik wychodzi z więzienia.
Mógł co prawda zrobić to już 5 lat wcześniej, bowiem Skandynawska Liga Obrońców Wszystkiego (SLOW), już wtedy doprowadziła do takich zmian w kodeksach karnych krajów skandynawskich, że było to możliwe, ale nie wyszedł.
Musiałby napisać pismo do Norweskiego Sądu Ludowego, a napisać przecież nie mógł – tak jak wtedy, nadal sądów żadnych nie uznaje.
Napisał za to, już w pierwszym roku odsiadki, swoją autobiografię, która rozeszła się w takim nakładzie, że zapewniło mu to trzynastą pozycję na liście najbogatszych Norwegów, ogłoszonej niedawno na łamach czołowego europejskiego tygodnika Amb&Gol z siedzibą w Brukseli.
W zamian za to obiecano mu, że jego sześciopokojowa cela, wraz z całym specjalnie wzniesionym z tej okazji budynkiem, po jego wyjściu przeznaczona zostanie dla fundacji jego imienia, która będzie zajmowała się promocją idei swego bohatera.
Wychodząc, ABB jeszcze raz przeprosił swoich wyznawców, że zabił jedynie 77 osób i zapowiedział zdecydowane działania dla poprawy swego nadszarpniętego wizerunku, przylepił sobie na czole kartkę z ekspertyzą rzeczoznawców sądowych, że jest normalny i udał się zamówioną limuzyną, długą na 15 metrów, do swojej prywatnej rezydencji.
Wielotysięczny, wielokolorowy tłum zgromadzonej przed luksusowym więzieniem europejskiej gawiedzi długo i głośno wiwatował na jego cześć.””

Koniec cytatu – co tu można teraz dodać?

Ano to chyba tylko, że rok 2022, jako wyjście Breivika z paki, to może zbytni optymizm?

Tak, to do takiej właśnie lewackiej, zidiociałej, delikatnie mówiąc, Europy, ciągnie nas ta zgraja zdrajców (patrz zdjęcie!), ta „polska” V Kolumna, dla której nic świętego nie ma, poza jednym – koryto było i jest tylko nasze, a „ma być tak, jak było” (Holland, Holland!), po prostu!

Na koniec wróćmy do tych zdrajców właśnie.

Lider” Platformy Grzegorz Schetyna powiedział już dawno (styczeń?), coś takiego:

Naszą aktywnością będzie ulica, na pewno, a także Europa”.

Targowicę w Europie uskuteczniają cały czas, teraz chcą tłumnie wyjść na ulicę.

Jest to okazja, by przypomnieć „Błękitne marsze” Platformy z roku 2006, gdzie obok plakatów z napisem „Platforma dla Polski”, widniało zdjęcie prezydenta Lecha Kaczyńskiego z czarną pętlą na szyi – platformerska Europa w pigułce!

Można patrzeć na to z politowaniem – oderwane od koryta debile wychodzą na ulice, a kto takich skompromitowanych (cytat „Chuj, dupa i kamieni kupa”!) „bojowników o wolność i demokrację” może jeszcze popierać?

Niech wychodzą – gdy dojdzie do punktu „Z”, to my też tam wyjdziemy i czapkami ich nakryjemy.

I wtedy wyjdzie, kto tu naprawdę rządzi.

Ale – te „debile” mają i inne argumenty.

Pierwsze – to pozbawione wszelkich hamulców „środowisko sędziowskie”, które od Trybunału Konstytucyjnego poczynając, po jakieś tam Sądy Rejonowe, wiele złego w Polsce dokonać może, a tutaj liczenie na cud - „środowisko to samo się oczyści”(prof. Adam Strzembosz, autorytet III RP!), żadnych podstaw wciąż nie ma, tu są potrzebne konkretne działania Ministerstwa Sprawiedliwości!

Drugie – samorządy, w których Platforma i ZSL wciąż dużo do powiedzenia mają.

Weźmy choćby Samorządy tzw. „Wielkich Miast”, o Sejmikach Wojewódzkich nie zapominając.

Już Rady Miasta rządzonych przez Platformę Łodzi i Warszawy, a czekać można krótko, gdy takież z Poznania czy Gdańska choćby się odezwą, wypowiedziały Rządowi posłuszeństwo, przyjmując uchwały o „wyższości” postanowień Trybunału Konstytucyjnego nad uchwałami Sejmu – my postępować będziemy zgodnie z wytycznymi TK, nawet, gdy nie będą publikowane w tych obmierzłych, rządowych przekaziorach!

I tu mamy problem większy, wbrew pozorom, od „wychodzenia” tzw. opozycji na ulice.

Bo tych na ulicach to my możemy załatwić.

Natomiast w sprawie tych „miastowych samorządów” musi zareagować i Rząd, i rządzące Prawo i Sprawiedliwość.

Nie chce mi się dokładnie sprawdzać, ale pamiętam – uchwały jednostek samorządowych podlegać muszą ocenie Wojewody w zakresie ich zgodności z prawem, a ma on na to 30 dni.

Ciekawe jest bardzo, czy wojewodowie, pisowscy przecież w końcu chyba, nie prześpią terminu?

Oczywistą oczywistością jest przecież, że uznanie tych uchwał za niezgodne z prawem jest zupełnie naturalne – Rada Miasta prawa krajowego stanowić ani zmieniać nie ma prawa!

Doprawdy, stare chińskie porzekadło, które wcale nie jest dla nas zbyt życzliwe - „Obyś żył w ciekawych czasach”, bardzo się teraz sprawdza – czasy naprawdę są ciekawe, a nawet powiedzieć można – ciężkie, jak diabli!

Ale kto powiedział, że będzie łatwo?

Prawo i Sprawiedliwość musi się nieco ogarnąć i powiedzieć krótko – dość tego!

I oprócz opowiadania, jaki to mamy wspaniały program, wziąć się musi również do roboty i informacyjnej, i praktycznej, prawniczej działalności na co dzień – gdy jakiś organ, czy to państwowy, czy to samorządowy, łamie prawo, musi zostać odpowiednio ukarany!

Bo inaczej to wszystko naprawdę skończy się walką uliczną, do której tzw. „polska opozycja” prze za wszelką cenę, co można podsumować krótko – V kolumna wciąż atakuje, a w tym szaleństwie jest metoda!

Tę akurat walkę, na ulicy, wygramy spokojniutko.

Ale czy naprawdę musi do tego dojść?

Do zobaczenia.

 

 

/// Blog.Onet.pl /// Obiektywnie.com.pl ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - MAJ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło