treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 414830 odsłon
Biuletyn 033/17.
Polska
Dodany: 2017-05-12 23:46

"BIEŁYJE ROZY".

Biuletyn 033/17.

„BIEŁYJE ROZY”.

 

 

Motto:

„Kłamaliśmy rano, kłamaliśmy wieczorem, kłamaliśmy  w nocy…”.

/ Totalna Opozycja  /

 

Witam.

Był taki rosyjski (radziecki?) zespół, który gdzieś ponad  ćwierć wieku temu śpiewał piosenkę pod tym tytułem – „Biełyje Rozy”. Wszyscy się wtedy tymi „Białymi Różami” zachwycali, choć tak naprawdę to nie bardzo wiadomo, dlaczego – ot, takie ruskie disco polo dla ubogich.

O ile ja ze szkoły pamiętam, biała róża jest symbolem honoru,  niewinności i czystości wszelkiej, zarówno fizycznej  jak i, nie bójmy się tego słowa,  psychicznej.

A tu masz babo placek – za swój symbol obrali ją tzw. Obywatele SB (to chyba prawdziwa ich nazwa?), czyli zgromadzenie byłych (?) esbeków,  którzy za swój cel naczelny przyjęli frontalny atak na Prawo i Sprawiedliwość, atak, w którym dozwolone są wszelkie akcje,  sposoby i metody.

Obywatele SB  atakują PiS wszędzie tam, gdzie jest to możliwe – miesięcznice smoleńskie, modlitwy na wawelskim  grobie św. pamięci  Pary Prezydenckiej,  wszelkie „imprezy” o charakterze patriotycznym, czy to rządowe, czy partyjne, a nawet Kościół – patrz występek jakiejś zakodowanej idiotki na ostatniej „mszy smoleńskiej”!

Podczas tej właśnie,  ostatniej, 85. już miesięcznicy smoleńskiej, Obywatele SB pokazali, po raz kolejny zresztą, swą prawdziwą, ubecką  twarz -  te dwie ich wypowiedzi  nie pozostawiają złudzeń, jeżeli ktoś jeszcze je miał, oczywiście:

(Nawiasem – decyzja „polskiego sądu”, pozwalająca, wbrew prawu, na „kontrmanifestację”, to kolejny przyczynek do sprawy wielkiej –  szybkiego uzdrowienie tej „nadzwyczajnej kasty ludzi”!)

- „Najciekawszy jest Lech Kaczyński rozciapciany w błocie smoleńskim, to jest coś fantastycznego, takie rzeczy się nie zdarzają”.

- Odpowiedź na proste pytanie redaktora TVP o kwestię uchodźców  -  „Pytam, ile pan ma lat, kiedy pan zdążył być skurwysynem? Kiedy, niech pan powie!”

A że przy okazji  „kontrmanifestacji” doszło do pobicia jednej z prawdziwych legend Solidarności,  Adama Borowskiego, to już nawet wspominać nie warto – przecież tym razem nikogo nie zabili!

Ale można przypomnieć  słowa jednej z „koderastek”, maj 2016:

„PiS trzeba wywieźć do Oświęcimia i wytruć!”

A Obywatele SB piszą list do ministra Błaszczaka  (wielki artykuł na Onecie), że:

„Nie jesteśmy chorzy z nienawiści”!

(Nawiasem – a może polska Policja, zgodnie z tak ukochanymi przez nich platformerskimi normami  III RP, powinna ich po prostu spałować?)

Pytanie zatem nasuwa się proste – jaka to w takim razie jest choroba?

I odpowiedź jest równie prosta – to wyssana z mlekiem matki nienawiść do polskości!

Do Polski suwerennej, niepodległej i  niezależnej, Polski po prostu wolnej!

Bo przecież taka właśnie Polska to dla Obywateli SB, ale nie tylko, dla całej „opozycji totalnej”,  to potworne zagrożenie, rzecz niesłychana wprost – Polska wolna – no nie, to niemożliwe!

A posłowie płci wszelkich  Platformy, wciąż dla jaj zwanej „Obywatelską, oraz Nowoczesnej z kropką, przy której tylko ta kropka jest prawdziwa, biegali po polskim Sejmie z białymi różami, na rzecz solidarności, ma się rozumieć.

Solidarności z kim – z Obywatelami SB?

Drodzy posłowie „totalnej opozycji” – czas najwyższy udać się na niezasłużony odpoczynek. Oszukaliście Naród, daliście ciała, zeszmaciliście się do imentu (kto wie jeszcze, co to znaczy?), dajcie sobie luz – idźcie w diabły i proście Boga, by potraktował was dobrotliwie.

A że dobrotliwość Boga jest nieograniczona, macie szansę!

Bo przecież – jeżeli Obywateli SB popierają tak światli ludzie (to tylko kilka z wielu przykładów!), jak:

- Feministka  prof. (?) Magdalena Środa, z etyką nic nie mająca wspólnego:

„Jaruzelski korzystał z podobnej retoryki, tylko był jakiś bardziej godny w swych mowach i jakby mniej nachalny. Kaczyński jest coraz bardziej  chory z prywatnej nienawiści i chyba z jej powodu zupełnie traci rozeznanie w rzeczywistości”.

- Europosłanka (?)  PO,  Róża nazwisk kilku  Thun, nic z polskością nie mająca wspólnego:

„Nie byłam tam na miejscu, o tym użyciu przemocy słyszę tylko od pana Borowskiego. Tutaj chodzi o coś o wiele większego, że wykorzystujemy kościół i modlitwę do tego, aby urządzać spektakl polityczny”.

- Posłanka PO Iwona Śledzińska-Katarasińska, nic z alkoholem nie mająca wspólnego:

„Ja nawet miałam pretensje do tych rodzin, które bardzo chciały tych ekshumacji, mówiąc „bo musimy wiedzieć, kto tam leży”. Na pewno ktoś z tej katastrofy!”.

Tu musimy dodać, bo niby nic to nie ma wspólnego – Obywatele SB protestowali też przeciw ekshumacjom!

- Wódz „Wielkiej Orkiestry” Jurek Owsiak, nic z Mrówkami  i  Melonami, ani z milicją,  nie mający wspólnego:

„Byłem, widziałem. Wiesz (to do Kukiza), że ani jedna ani druga demonstracja to nie są chuligani. To są wszyscy ludzie, którzy żyją w tym kraju, którzy maja prawo do swojego głosu, ale także prawo do szacunku i wysłuchania. Wczoraj jedni z nich byli po prostu wleczeni po ulicy – o to biega?”

To można by  się jedynie załamać – porównywanie „Obywateli SB” do polskich patriotów walczących o wolną Polskę, świadczy tylko o jednym – tzw. salon III RP to zgnilizna moralna na poziomie mułu, a właściwie metr poniżej, o ile to w ogóle możliwe jest.

Ale my przecież załamywać się nie możemy.

My tę naszą Polskę odbudujemy.

A tzw. salon pójdzie w odstawkę.

A po drodze na odwyk.

Czy to się komuś podoba, czy nie.

Do zobaczenia.

 

PS.

A na obrazku słynne stwierdzenie doktora Strosmajera z równie słynnego serialu „Szpital na peryferiach” – „Gdyby głupota umiała fruwać, to unosiłaby się pani jak gołębica”.

Dotrze to do widniejących tam posłanek tzw. Nowoczesnej?

 

 

///   Blog.Onet.pl    ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
Polska
Aleszumm
2018-06-06
0
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło