treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 414830 odsłon
Biuletyn 032/17.
Polska
Dodany: 2017-05-10 17:57

PLATFORMA CHCE WSTĄPIĆ DO PiS!

 

Motto:

„Jeżeli nie możesz pokonać wroga, przyłącz się do niego”.

/  chińskie  /

 

 

 

 

Witam.

No i po  PO!

Na „Marszu Wolności”, który, jak widać bardzo słusznie, nazwałem ”Marszem Głuptaków”, peowskie służby ochrony pogoniły paru nieszczęśników, którzy z „tęczową flagą” nad głowami chcieli się  do marszu tego podłączyć.

Mało tego.

Wódz Platformy, wciąż dla jaj zwanej „Obywatelską”, Grzegorz „Dyndała” Schetyna, złożył był właśnie akces do Prawa i Sprawiedliwości, negując wszelkie wcześniejsze „priorytety” PO.

Otóż wielki ten mąż stanu powiedział – Platforma nie jest za przyjmowaniem uchodźców, a sam mąż chce, by  „uchodźcy nie przyjeżdżali do Polski”.

A „oburzony” Tomasz Siemoniak opowiada - „Wmawia się ludziom,  że Platforma była za przyjmowaniem uchodźców i się na to zgodziła”.

Mało tego.

 Wódz Schetyna powiedział również:

„Nie chcemy podwyższać wieku emerytalnego”!

Jak było naprawdę, to każdy głupi, w tym  nawet lemingi, doskonale wie  – zgodzili się na unijne kwoty  i chcieli, jak diabli – bo to przecież takie humanitarne, takie europejskie, a co do wieku emerytalnego – bezczelnie go podnieśli i jeszcze parę dni temu mówili, że jak tylko dojdą do władzy, to pisowskie fanaberie zweryfikują!

Przytoczmy słowa mej ulubionej posłanki, Joanny Muchy, wrzesień 2015 roku, która bzyczała wtedy tak:

„W moim przekonaniu tak, jesteśmy w stanie przyjąć tych imigrantów w większej liczbie…. Polacy się boją… .  Ale taka różnorodność może nas ubogacić”.

Przez wrodzoną skromność nie będę tu cytował, co na temat tego „ubogacania”, również w kontekście pani posłanki, pisali internauci.

Oczywistą oczywistością jest, że Platforma, ustami swych wodzów, dokonała właśnie ostatecznego „samozaorania”, jak modnie jest ostatnio mówić w sieci.

Mało tego.

Nawet wódz Nowoczesnej z kropką, Ryszard „Rwie Serce” Petru, który podczas wywiadu na Onecie u Andrzeja Stankiewicza  strasznie wodza Schetynę za te idiotyzmy krytykował, również powiedział coś takiego:

„Uchodźcy powinni być przyjmowani przez tych, którzy są  w stanie ich przyjąć, mają pomysł, jak to zrobić w sposób bezpieczny, tak, żeby te osoby nie tworzyły gett. Jestem przeciwny automatycznym kwotom”.

Nie mówię  już, że ja to dawno pisałem, ale gdy jakiś czas temu sam Prezes takie hasła głosił, cała ta „totalna opozycja”, plus wraże media, gnoiła go 24 godziny na dobę!

No i proszę – całą „totalną opozycję” mamy na kolanach!

A gdzie są „wraże media”?

Mało tego.

Aby PiS naprawdę mógł was do siebie przyjąć, brakuje kilku rzeczy:

-              Ewa „Kłamacz” Kopacz publicznie, na pół metra w głąb, co najmniej,  musi stwierdzić, że do tej pory „błądziła w oparach absurdu”, opowiadając o smoleńskiej katastrofie, a Antoni Macierewicz jest jedynym znanym  jej człowiekiem, który od samego początku mówił o „Smoleńsku” prawdę i tylko prawdę.

-              Tomasz „Minister”  Siemoniak musi dodać, nie tylko na Twitterze, że Obrona Terytorialna to pomysł wprost znakomity!

-              Sławomir „Nauczyciel” Broniarz, od 1998 roku szef ZNP, publicznie, przy poparciu PO, ogłosić musi rzecz oczywistą – likwidacja gimnazjów to epokowe osiągnięcie PiS!

-              Europosłowie  PO, te wszystkie Thuny, Zwiefki, Bonie i agenci inni, na specjalnym posiedzeniu Komisji Europejskiej przeprowadzą zdrową, socjalistyczną samokrytykę i publicznie przyrzekną, że żadnych więcej donosów na Polskę!

-              Bartosz „Agent” Arłukowicz zwoła konferencję prasową i w krótkich, żołnierskich słowach udowodni, że pisowska reforma służby zdrowia to szczyt jego marzeń!

-              Andrzej „Towarzysz” Rzepliński, na szybko zwołanym Nadzwyczajnym Kongresie Prawników i Sędziów Polskich, podczas cztero co najmniej godzinnego wykładu wykaże, że Trybunał Konstytucyjny za rządów PiS-u dopiero osiągnął szczyt doskonałości, a wszelkie obawy sędziów wszelkich Sądów Najwyższych to z brudnego palucha wyssane antypolskie brednie!

-              Donald „Oscar” (?) Tusk  szybko zwoła posiedzenie Rady Europejskiej i oświadczy tam, że wszelkie plotki o tym, jakoby był „podnóżkiem pięknej Angeli”, łasym na jej poklepywanie,  to pic i fotomontaż, a on był, jest i będzie polskim patriotą i doda delikatnie – wstydzę się za swoich kumpli nagranych u „Sowy”.

-              Grzegorz „Dyndała” Schetyna raz jeszcze – opowiadając o likwidacji  IPN i CBA byłem pod wpływem, za co teraz przepraszam gorąco!

Tu przerwiemy, bo gdyby tak wszystko, co potrzebne, tu wypisywać, to i dziesięciu stron by nie starczyło – a jaki PT Czytelnik to wytrzyma?

Ale na koniec rada dla Prawa i Sprawiedliwości – nawet gdyby to wszystko się stało, to nie przyjmujcie ich do siebie.

Dlaczego?

Ano dlatego, że „opozycja totalna” ma w genach swych kłamstwo totalne, a nawet motto tutejsze  w ich wykonaniu mieć może jeden tylko cel – zniszczyć PiS!

Tak więc olać ich, niezależnie od tego,  co mówią i co czynią -  robić swoje.

Do zobaczenia.

 

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

PRZECZYTAJ TAKŻE
Polska
Aleszumm
2018-06-06
0
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło