treść
author
marsie - Biuletyn - blog dla wszystkich.
644 postów | 143 komentarzy | 414786 odsłon
Biuletyn 001/18.
Śšwiat
Dodany: 2018-01-06 00:29

"NO I MAMY TEN NOWY ROK!"

Motto:

Nienawiść totalnej opozycji,

Oparta jest na GW-nie!

Nienawiść totalnej opozycji,

Skończy się dla niej paskudnie!

/ sąsiad – poeta /

 

Witam.

Na dzień dobry ostatni, a najnowszy, sondaż (Pollster dla Super Expressu), a jak:

PiS – 45, PO – 18, N – 11, KUKIZ – 9, SLD – 6, PSL – 5, RAZEM – 5,  RESZTA < 5.

Wbrew pozorom, nie jest to  wynik  dla partii rządzącej zbyt wspaniały (opozycja w sumie  ma więcej!),  ale jednak – 45 procent to jest coś, a w tym układzie i tak da PiS-owi  zdecydowane zwycięstwo.  A ja znowu  swoje  – sondaże to pic na wodę i fotomontaż, jak mawiała młodzież „za komuny” – bo tak naprawdę to PiS ma grubo ponad 50 i znowu powiem – kto pierwszy odważy się to podać?

Wszyscy, czy to się komuś podoba, czy nie, weszliśmy  w końcu w ten nowy 2018. rok.

Wszyscy, ale jakby nieco inaczej – zwolennicy dobrej zmiany oczekują, że Prawo i Sprawiedliwość nadal kroczyć będzie drogą odbudowy państwa, zwolennicy totalnej opozycji wprost (!)  przeciwnie – dla nich liczy się tylko jedno – zaje…ać PiS!

Sytuacja jest jednak nieco dziwna  – zwolennicy dobrej zmiany liczą na sukces i siedzą cicho, zwolennicy totalnej opozycji liczą na sukces i drą mordy, że hej!

(Tu mały wtręt – ja „cicho nie siedzę”, na resztę wpływ mam niewielki!).

Mało tego, że drą – nie tylko wyzywają „pisowców” od najgorszych, rynsztokowych  słów używając, ale również uderzają fizycznie – publiczne wyzywanie „pisowskiej” dziennikarki od „kurwy” i grożenie „połamaniem łap” to mało, dochodzi do grupowych napaści  na poselskie  biura pisowskich posłów (podpalenia, zniszczenia, oblewanie farbą, umieszczanie obraźliwych napisów, zalepianie zamków), a w tzw. mediach społecznościowych fala hejtu  przekracza wszelkie dozwolone granice, nie tylko przyzwoitości (!), ale i prawa!

A totalna opozycja wcale tego nie potępia – ciekawe, dlaczego?

(Przykładzik konkretny  – zaatakowano „bombami farbowymi” (na razie?)  filię poselskiego  biura  prof. Krystyny Pawłowicz w Sulejówku (!), a wcześniej „zapaskudzono  czerwoną farbą” grób jej rodziców. Fajne? A jak – to przecież „wredna pisówa”, więc  nie tylko wolno (My, Europejczycy!), ale  i należy!).

A oliwy do ognia dolewają tzw. politycy totalnej opozycji, tzw. politycy  (byłej?) lewicy, oraz tzw. celebryci (tu głównie tzw. aktorzy!), oraz wszelkie lewactwo inne – tzw. KOD (już zdychający), tzw.  Obywatele SB (rzecznicy „naszej demokracji” już  ich bronią!),   tzw. „feministki” ( ani hu hu w sprawie ataków na kobiety  tychże!),  oraz lewacka kadra „polskich wyższych uczelni”, w tym te wszystkie instytuty genderowe, które jak grzyby po deszczu, głównie za „sorosowe pieniądze”,  wyrosły na naszych uczelniach, oraz tzw. „fundacje” – patrz Fundacja Batorego czy Kramka takiego   – które za te same lewackie pieniądze od kilkudziesięciu już lat (tak, tak!), niszczą polską demokrację i wciąż próbują  Polskę upokorzyć  i na poziomie „tuskowego taboretu w merkelowym przedpokoju”  na stałe ustawić.

Przykłady tego antypolskiego  ku…stwa  można mnożyć bez końca, o celebrytach już tu było, zatem cztery  tylko przykładziki:

-              Sama GW, a jak:

Jarosław Kurski – „Stoimy pośród ruin demokracji. … Satrapie boją się przebudzania (?) ludu. W każdym społeczeństwie drzemie wielka siła, która od wieków obala rządy bezprawia i niesprawiedliwych. Ta siła to my. Ta siła to Wy. To siła bezsilnych”.

Dobrze powiedziane, tow. Kurski – jesteście (choć paskudni),  w sumie bezsilni!

-              Prof. (?) Roman Kuźniar, doradca prezydenta Komorowskiego (!):

Nie ma szans na wolne wybory – PiS nie po to władzę zdobył, by ją oddawać.

Wydawało się przez chwilę, że prezydent Duda chce być Kmicicem – okazało się, że jest Adrianem.

Hitler też miał pełne instrumentarium, aby jednych Niemców przekonać, innych przestraszyć, jeszcze innych zamknąć.

Tak – czerwony doradca przechodzi sam siebie – czy są jakieś granice tego antypolskiego badziewia?

-              Róża sześciu nazwisk Thun –  W Polsce jest dyktatura – w propagandowym, antypolskim  filmie  TV ARTE,  niemiecko-francuskiej telewizji, tytuł filmu – „Jedna kobieta walczy o swój kraj” – absolutny skandal! Porównanie do szmalcowników (europoseł PiS  Czarnecki  – za delikatne! ).

Tak – antypolska europosłanka Platformy (wciąż dla jaj…), sześciu nazwisk  Róża, faktycznie zasługuje na potraktowanie jej odpowiednio do zasług – wg. zasad panujących w AK za wojny!

-              Włodzimierz Cimoszewicz,  były (?) aktywny działacz PZPR:

Dobra decyzja (F.1 Unii!) w złej sytuacji, Polska, niestety, na to zasługuje.

Pytany o polityków PiS:

Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc, mówi  „nic mi nie zrobicie”.
Tutaj od komentarza powstrzymać się już nie tylko nie można, ale i nie wypada – Cimoszewicz, w prostej linii potomek czerwonej zarazy, która na ruskich czołgach wjechała do Polski – w gumofilcach właśnie - w salonach polskich dworów srając na potęgę i  gorzałę z pańskich nocników spijając, takiego porównania używa?  Tu wszelkie autorytety padają – czy gówno wyśmiewać może przeciwników?

Tak jak mówiłem, przykładów takich podawać można tysiące, ale czy tych kilka nie wystarczy?

Totalna opozycja sięgnęła dna – a gdy do Platformy, wciąż dla jaj zwanej Obywatelską, dodamy tzw. Nowoczesną, w której (przewidywałem to tutaj!), Harpie Petru zagryzły Petru – to mamy komplet – banda złodziei i oszustów, którzy nie tylko nie widzą tego, co się dzieje – dla większości wyborców żałośni w swej zapiekłej nienawiści są i basta – ale i nie widzą tego, co będzie – upadek ich  kompletny!

A gdy dodamy do tego ZSL, SLD i Razem – to mamy komplet – banda żałosnych nieudaczników, którzy wciąć marzą o powrocie do tego, „by było, tak jak było”.

(A przecież – gdy rządzili, dla Polski nie zrobili nic!).

A „to se nie wrati”, jak mawiają bracia Czesi, i nie tylko – powrót żałosnej „antypolskiej koalicji zła” jest już kompletnie niemożliwy – przynajmniej w dającej się przewidzieć rzeczywistości lat co najmniej kilkunastu. A wtedy na pewno już ich nie będzie – może jakieś ich europejskie mutacje? Nie daj Boże!

A wciąż wydają się tego nie widzieć dwie „wierchuszki” dwóch rodzajów wojsk „dobrej zmianie” nienawistne – lekarzy  i sędziów!

Tzw. lekarze III RP cały czas ryją pod „polską służbą zdrowia” i ponieważ argumentów brakuje im już całkowicie, zmuszają „do strajku” tzw. lekarzy-rezydentów (ludzie umierają pod szpitalami!), którym właśnie rząd zapewnił i podwyżki wynagrodzeń, i wzrost nakładów na służbę zdrowia!

Tzw. sędziowie III RP cały czas ryją pod „polskim sądownictwem” i ponieważ argumentów  brakuje im już całkowicie, zmuszają „do strajku” tzw. sędziów – patriotów (patrz- lista hańby Lisa!), którym właśnie rząd zapewnił i podwyżki, i wzrost nakładów na sądownictwo!

Te dwa przykłady kładą tzw. „obywatelski protest” środowisk opozycyjnych na łopatki – gdy rządziła Platforma (wciąż dla jaj…), i miała oba te środowiska dokładnie tam, gdzie słońce nie dochodzi, to żaden z tych „obrońców demokracji” nie protestował – ciekawe, dlaczego?

Odpowiedź jest prosta, a dotyczy wszelkich wyżej podanych działań – wcale nie chodzi tu o jakąś tam obronę demokracji,  czy walkę o polską  suwerenność – chodzi po prostu tylko o to – by było, tak, jak było! Chodzi o to, by Polską przestało rządzić to wredne Prawo i Sprawiedliwość, by nareszcie można było odetchnąć – znowu rządzi „nasza Platforma”!

I jakby ktoś miał wątpliwości jakieś (a przecież takie każdy mieć może!), to wystarczy jedno spojrzenie na tzw. Unię Europejską.

Na takie żałosne postaci jak Timmermans, Juncker, Verhofstadt, Tusk, sterowane przez równie żałosnych „europejskich” polityków  typu Merkel, Schulz, Macron, by za wielu tu nie wymieniać, bo i po co?

(Tu można by dodać ostatni filmik zamieszczony w sieci przez Tuska właśnie – jak kopie piłkę w psa trafiając, z jego komentarzem – „Nie martwcie się kontuzją Roberta, są alternatywy”. Ale w sumie po co – czy może być cos głupszego?).

I tu widać wyraźnie – Europa przez takich „mędrców” rządzona kroczy wprost ku przepaści.

Przepaści, na dnie której czekają już (jak ci filmowi Indianie na ostatnie metry spłoszonego stada bizonów), muzułmańscy wybawcy Europy – Der Koran ist der Beste! 

A za 20 lat muzułmanie mogą rządzić tzw. Europą Zachodnią!

Słowo o „Sylwestrze” jeszcze – oglądaliśmy „Sylwester marzeń” TVP , chwilami na konkurencję przełączając – nie był to może szczyt naszych  marzeń, ale z poglądami, że było to dno, mocno bym polemizował – bo jeżeli nawet, to cały czas od spodu pukały Polsat i TVN – a to przecież  dla przeciwników dobrej zmiany nic dobrego?

Tu akurat śmieszyły mnie wypociny wielu „prawicowych blogerów”,   na NB zwłaszcza, którzy prezesa Kurskiego od czci i wiary odsądzały – ale jakie koszty! – a przecież, jako „prawdziwi prawicowcy” wiedzieć powinni co najmniej to – nie ma zysków bez kosztów!

Ale słówko tu  jeszcze – kto chciał mieć „prawdziwego  Sylwestra”, pojechać powinien do Francji lub Niemiec – w takim Paryżu czy Berlinie zabawił by się na pewno setnie – ale tylko w obozie dla „grzecznych pań”, za kratami –  tylko tam byłby bezpieczny!

A jak o Sylwestrze już mówimy, to i o serialu „Korona królów” słówko.

Tu również „prawicowi blogerzy” i „prawicowi dziennikarze”, bo o tych  lewicowych tu akurat wspominać nie warto –  bo ci z definicji są przeciw – urządzili sobie niezły ubaw. A przecież film ten wcale najgorszy nie jest – już to, że wzbudził tak powszechną dyskusję, to jego duży plus -  nawet lemingi zwyczajne zaczęły się polską historią interesować i w szczegóły wchodzić – nie taki ten litewski język, nie takie stroje, aktorzy kiepscy, dialogi prymitywne, akcja leży,  Wawel nie taki, pospólstwo jakieś inne (choć  KOD i tam było widać!)  - a wisienką na tym śmiesznym, antypisowskim torcie było stwierdzenie lubianego przeze mnie red. Gadowskiego – na pupie przyszłej polskiej królowej widoczne były ślady stringów!    

Niesamowite.

A przecież – serial w sumie jest OK, koszty niewielkie - tylko idiota porównywać może to z „Grą o tron”, gdzie każdy odcinek to 15 milionów zielonych, a sens zupełnie inny – a wynik naprawdę niezły!

Co potwierdzają również wyniki badań -  średnia oglądalność to trzy bańki!

Można by o tym wszystkim pisać i pisać, ale można również kończyć (tak naprawdę będzie to już niedługo!), kończmy  dziś zatem:

Dobra zmiana idzie do przodu, totalna opozycja zanika, a Europa może dziś liczyć tylko na Polskę i jej Bratanków -  będzie dobrze?

Musi!

Do zobaczenia.

PS.

A obrazek?

Śliczny jest, a do tego pasuje – damy go jeszcze raz!

 

 

///   Blog.Onet.pl   ///   Obiektywnie.com.pl   ///

 

 

 Poniżej to wpisy na onecie:

Napisałem kolejny Biuletyn, a nie mogę tu wejść - a przecież do 31 stycznia jest jeszcze dużo czasu!!

Odpowiedź:

Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!

2018-01-05, godz. 23,28. / zapis /

Moze to ostatni wpis?

 

Tagi: Biuletyn
Średnia ocena 0.00 (0 głosy)
Poleć do artykułu miesiąca
PRZECZYTAJ TAKŻE
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło