treść
author
Kościesza - tematy zakazane i zatajane niewygodne dla mafii trzymającej władzę
36 postów | 1 komentarzy | 9666 odsłon
Antypolska Mitologia marca ’68. Część II
Polska
Dodany: 2018-04-12 11:05

Antypolska Mitologia marca ’68.
Część II.
„Prześladowcy” żydów ’68 : komuniści czy… Żydy- „komuniści” ?

Antypolska Mitologia marca ’68.

Część II.

„Prześladowcy” żydów ’68 : komuniści czy… Żydy- „komuniści”  ?

 

Jak jednoznacznie przedstawiłem w części pierwszej w1968 r nie było ,bo praktycznie być nie mogło żadnych  polskich prześladowań mniejszości żydowskiej w PRL. To Polacy stanowili prześladowaną większość przez sowieckiego okupanta i będących na jego służbie sowieckich Żydów i gojów oddelegowanych ze Związku Sowieckiego w charakterze  nadzorców kolonii!  

Czas na przyjrzenie się  Mitologii marcowej’68  w wersji „dobrej zmiany”. Czy więc owa emigracja’68-70 grupy żydów, była skutkiem  prześladowań komunistycznych –jak z kolei twierdzi obecna PiS-owska  władza ze swoją Gazetą Polską wg których : „W 1968r były prześladowania komunistyczne mniejszości żydowskiej ,skutkujące jej emigracją . A PRL to było nie państwo polskie i nie rządzili żadni Polacy, ale …„komuniści .”

Że nie było to żadne państwo Polskie, pełna zgoda . Zresztą wyłożone to zostało m.in. części I-szej tego cyklu. Gorzej o zgodność w części o sprawstwie tzw.  „komunistów” . Otóż ani żadni  rdzeni polscy Komuniści ,ani nawet żadni autentycznego polskiego obywatelstwa   komuniści, władzy w Polsce nigdy nie przejęli.  Z tym autentycznym ideowym komunizmem ,czy choćby socjalizmem jaki np. prezentowała w XIX w. Partia Proletariat z Ludwikiem Waryńskim na czele, czy Polska Partia Socjalistyczna , owa ubecko-pezetperowska banda niepolskiego pochodzenia- etnicznie obcych  zwyrodnialców- obsadzonych sowiecką okupacją w charakterze kasty rządzącej PRL,  ideowo czy programowo nie miała nic wspólnego . W PRL nie było żadnych komunistów . Była co najwyżej potocznie tzw. Żydokomuna! Owszem, w większości przywleczeni z ZSRS , poP-y (pełniący obowiązki Polaków), w okupowanej Polsce, byli nadzorcami niewolników w polskiej kolonii, ale  żadnymi komunistami nigdy nie byli,  nawet choć  mogli, to nie skorzystali by być. Jedynie co,  konsumowali, jako udzielni Czerwoni Baronowie PRL.

Ani pierwsi –„Żydy” ,ani drudzy - „chamy”, tak jak nie byli żadnymi Polakami ,tak wszyscy ci funkcjonariusze MBP/MSW i PZPR nigdy nie byli żadnymi „komunistami” ! Poziom lewicowości   ,,elity” tzw. Polski Ludowej przedstawił w wywiadach dla Radia Wolna Europa (RWE) jak najbardziej wiarygodnie jeden z ICH wierchuszki  Izaak Fleichfarb vel Józef Światło[1] :,, Cały skład personalny bezpieczeństwa ( Urzędu Bezpieczeństwa ) to przede wszystkim oficerowie sowieccy , agenci sowieckiego wywiadu, a potem szabrownicy, spekulanci, zboczeńcy, których przeszłość partyjna , polityczna pozostawia wiele do życzenia.  Komunistyczna dyktatura boi się ludzi ideowych, ponieważ prędzej czy później muszą oni przejrzeć na oczy i zerwać z tym systemem. Komuniści dobierają wobec tego świadomie ludzi o nieczystych sumieniach , których trzymają w ręku strachem przed ujawnieniem ich przeszłości. W tym celu aparat bezpieki gromadzi nieustannie materiał obciążający czołowych funkcjonariuszy PZPR”[2]Tylko takimi ludźmi można terroryzować naród. A tylko terrorem  trzyma się dziś ( tj. w PRL –dop autora) władzę”[3]. Tak samo jak Polska Zjednoczona Partia Robotnicza, nigdy nie była partią polską , tak samo  nigdy nie była robotniczą (najpierw do robotników strzelała, a po transformacji samo –uwłaszeniowej,89 ,gdy dokonali rozgrabienia polskiego majątku narodowego stając się od 1990r kastą tzw. „pracodawców”,  w zemście za polską robotniczą NSZZ Solidarności  jako SLD/PSL  pod szyldem transformacji uwłaszczając się majątkiem narodowym trwale zlikwidowała ich miejsca pracy w Polsce !). Zaś PZPR jeżeli była, to jedynie zjednoczoną, i to pojmowaną, jako zjednoczenie wrogich etnicznych mniejszości przeciw Narodowi Polskiemu! Jednak  ani oficjalnie nie była ,ani nawet nie deklarowała komunistycznego charakteru nawet w swoim bałamutnym szyldzie PZPR.

Żydokomuna PRL , tak nie miała nic wspólnego z komunizmem z polskością, tak jak z komunizmem, rosyjskim pochodzeniem  czy , internacjonalizmem, nie miała nic wspólnego  sponsorowana nie przypadkiem przez aszkenazisstowskich banksterów szyldu Rothschild,  zorganizowana banda jewrejów  Lenina ,  potem czekistów Stalina, Chruszczowa i Putina, która od przewrotu listopadowego 1917r, dotąd (AD 2018) zawłaszcza władzę i eksploatuje bogactwa w Rosji ! W obu przypadkach tak w Rosji od 1917 , w Polsce od 1944r zawłaszczająca z pomocą zagranicznych ośrodków  władzę na kolejne pokolenia (dzięki wymordowaniu rodzimych inteligencji) obca etniczna mniejszość pasożytuje na pozbawianej zbrodniczymi metodami  wszelkich praw rdzennej większości ! Tacy sami to „komuniści” , jakimi komunistami byli ich w prostej linii ich protoplasci -żyjący głównie z niewolnictwa innych ludów, Chazarowie[4].Chazarowie-Aszkenazi , którzy przeszli na judaizm w 7 w ne ,a od XX w namiętnie udają hebrajczyków i robiąc coraz to kolejny  geszeft na bazie mitologi antysemityzmu , podczas gdy sami nie mają ani krzty hebrajskiego ani semickiego pochodzenia !

https://pl.wikipedia.org/wiki/Chazarowie

Na koniec prosty logiczny dowód ,iż w PRL było żadnych komunistów, lecz jedynie podszywający się pod takowych osobnicy etnicznie obcego i wrogiego na Polakom  pochodzenia.

W 1990r zarówno w ZSRS jak w PRL rzekomo i nagle niczym zima skończył się Komunizm. I co się stało? Gdzie się podzieli owi genetycznie już pięcio -pokoleniowi „komuniści” ze swoimi kompartiami. Gdzie nagle znikli wszyscy komuniści ze Związku Sowieckiego , PRL ,NRD itd? Zdematerializowali się ? Może jako UFO-ludki powrócili w kosmos? Wymarli jak dinozaury?  Czyżby miło miejsce  jakieś zbiorowe nawrócenie tych zadeklarowanych na śmierć (wszystkich gojów) materialistów.  którzy w piątym pokoleniu genetycznego komunizowania , wszyscy jak jeden, w jeden rok odrzucili niczym śmierdzące łajno na śmietnik historii ideologię, w imię której, ich biologiczni przodkowie mordowali miliony oraz  zniewalali i ograbiali całe narody.

Nie było żadnego nawrócenia! Po prostu osiągnęli pierwotny cel lewackiej części żydowskiej mniejszości jaki posiada ona  w każdym kraju. Było to i jest  podporządkowanie danego kraju sobie jako mniejszości, ograbienie narodów i tzw. gojów z ich bogactw. Aby w  następnych pokoleniach   już jako nowa władza  dokonać uwłaszczenia się na nich. W Rosji i PRL, owemu ICH uwłaszczeniu się posłużyła tzw. „Pierestrojka’90”.  I odtąd „komunizm” przestał IM być potrzebny.

I tacy to z nich wszystkich Żydów byli zawsze (farbowani na czerwono) „komuniści”! Piąte pokolenie od bolszewickiego przewrotu Żydów z bandy Lenina 1917r,  ich biologiczni i etniczni potomkowie w kosmos nie odlecieli. Nadal pasożytują wśród Rosjan i wśród nas Polaków. Z tą jedynie różnicą, że od 1990 r kreują się już  nie jako komuniści-rewolucjoniści ,lecz teraz jako klasa posiadająca (zawłaszczone nam majątki)i  obłudnie sami się zwą,  już nie kapitalistami  ale…„pracodawcami”!.            

Dlaczego więc ewidentnie wbrew faktom, ze strony „dobrej zmiany”, mamy kolejną mitologiczną ściemę, gdy  wbrew prawdzie,  nazywa się władających PRL-em i odpowiedzialnych za jego zbrodnie ,gwałty, rabunek, zniewolenie sowieckiego pochodzenia Aszkenazistów i takiego pochodzenia  gojów  „komunistami”?  Czy tylko dlatego ,że  pierwsi z NICH podszywają się pod historycznych żydów !? Czy tylko dlatego że niby niepoprawne polityczne byłoby, jest i będzie nazywanie zbrodniarzy i beneficjentów bankokracji PRL tym kim w większości byli ,czyli chazarami- coś  jakby, nowożytnymi  Żydami !?

Czy też wynika to z zamiaru dalszego dotrzymywania okrągłostołowych ustaleń o nietykalności zawartymi 30 lat temu między „chamami” a „Żydami”, w ubeckiej Magdalence…?     

Notabene nazywanie enkawudziackich agentów i zbrodniarzy- takich jakimi też byli zarządcy kolonii PRL ”komunistami”(którzy w 1990r rzekomo „znikli” z naszej ziemi niczym niegdyś dinozaury) , nie tylko nasuwa oczywistą analogię , ale swą celowością  jota w jotę  przypomina współczesne poprawno-polityczne określanie  Niemców i niemieckich zbrodniarzy lat 1933-1945 nic  nie znaczącym, koślawym historycznie określeniem „naziści”! Zakłamana, zaprzedana do cna kurewska poprawność polityczna ,kłania się i w pierwszym i drugim przypadku. I w pierwszym i drugim kryć ma zarówno prawdziwe pochodzenie etniczne sprawców dwóch  największych dokonanych w jej historii zbrodni wobec ludzkości, ale także maskować  tożsamość współczesnych finansowych beneficjentów grabieży dokonanych na narodach w imieniu owego  anonimowego dziś „nazizmu” i równie anonimowego „komunizmu”,  -w tym i tych z jego PRL-owskiej odnogi !

 

Koniec części drugiej

 

Cdn.

 

Kościesza


[1] Józef Światło. Był on zastępcą dyrektora X Departamentu MBP, zajmującego się inwigilacją PRL- owskich decydentów. Po swojej ucieczce na zachód w grudniu 1953r, udzielił w latach 1954-56 szeregu wywiadów dla Radia Wolna Europa , w których przedstawił w sposób niepodważalny nie tylko zbrodnicze mechanizmy działania sytemu ,,Polski Ludowej”, lecz także jego sztandarowe postacie „komunistycznej elity PRL ” jako renegatów obciążonych kryminalnymi zbrodniami, etatową agenturalną przeszłością i współpracą z Gestapo, a równocześnie prowadzących iście magnacki styl życia na koszt wyzyskiwanego społeczeństwa polskiego.

 

[2] patrz : Z .Błażyński ,,Mówi Józef Światło...’, s 62

[3] patrz : Z .Błażyński ,,Mówi Józef Światło...’, s 76

PRZECZYTAJ TAKŻE
Polska
Aleszumm
2018-06-06
0
KOMENTARZE
Dołącz film z YouTbue do komentarza:
- nikt jeszcze nie komentował artykułu -

Strony Patriotyczne<
Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!
Witamy-w-Polsce.pl - polityka, filmy, zdjęcia
Archiwum postów
2018 - CZERWIEC
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Aby wykonać tą akcję musisz się zalogować
Email:
Hasło:
Załóż nowe konto Przypomnij hasło